Кредит надається для підвищення енергоефективності, скорочення споживання газу і електроенергії
Дивися повний текст Тернопіль витратить на енергоефективність 15 млн євро.
|
|
Тернопіль витратить на енергоефективність 15 млн євроПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Тернопіль витратить на енергоефективність 15 млн євро. Интересно откуда у города(по подсчетам мэра) будут средства платить по кредиту - это не много не мало вместе с процентами около 20 млн. ЕВРО !!!!!!!!!!!!!!!
ЕБРР успешно вложили инфляционные деньги, плюс ещё подсадят на обслуживание оборудования !! Кстати в качестве справки - Население города 217 446 человек (на 2011)
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||