Румунія вважає український сир якісним і зацікавлена в його

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Пон 15 жов, 2012 19:40

Румунія вважає український сир якісним і зацікавлена в його

Пропонуємо до обговорення:
Передбачається, що українська сировина згодом буде використана для приготування традиційної румунської бринзи

Дивися повний текст Румунія вважає український сир якісним і зацікавлена в його імпорті.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101010
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 15 жов, 2012 19:40

От і чудово. Диверсифікація експорту ще нікому ніколи не зашкодило і в ситуації із частими приколами з боку "дружньої" Росії, саме те, що треба.
andriypyvovar
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 15 жов, 2012 19:55

То есть польский сыр они не хотят. Хотя из польши не нада платить таможенные пошлины, он дешевле чем украинский, и главное полностью натуральный. Так утверждают те кто ел польский сыр. Так в чем же подвох?
delicious
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4598
З нами з: 01.04.09
Подякував: 130 раз.
Подякували: 374 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 15 жов, 2012 21:35

delicious
"Так утверждают те, кто ел польский сыр - звучит магически, как те, кто был на Луне"))) а если серьезно, то, как попробовав продукт можно утверждать, что он натуральный (видимо надо быть гением!), наверное пошлина меньше при экспорте из Украины, чем транспортные расходы по доставке из Польши! и это все без учета всяких "серых схем" (которые наверняка существуют) поставок через Молдавию (товарообмен между Румынией и Молдавией весьма специфический)!))) 8)
Востаннє редагувалось KrugozoR в Вів 16 жов, 2012 15:26, всього редагувалось 1 раз.
KrugozoR
Аватар користувача
 
Повідомлень: 265
З нами з: 19.02.11
Подякував: 13 раз.
Подякували: 13 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 16 жов, 2012 07:19

Як я вже писав - повторюється історія з боржомі. От і чудово.

А те що польський сир смачніший - не означає що він натуральний, мало що для смаку там додають. Їв сир зроблений самостійно з домашнього молока, так він не дуже відрізнявся від магазинного (не найдешевшого звісно)
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2076
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 976
Переглянути останнє повідомлення
Суб 04 кві, 2026 09:57
BIGor
1 1679
Переглянути останнє повідомлення
Нед 21 вер, 2025 12:52
papchik
2 1945
Переглянути останнє повідомлення
Чет 22 тра, 2025 16:06
sklarslav
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама