|
НБУ: 6 місяців Україна живе без інфляції, а 2 останні місяці |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 08 лис, 2012 10:32
Пропонуємо до обговорення: Цінова ситуація у жовтні залишалася стабільною, споживчі ціни не змінилися.
Дивися повний текст НБУ: 6 місяців Україна живе без інфляції, а 2 останні місяці поспіль - без дефляції.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101010
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 08 лис, 2012 10:32
Первая страна в истории человечества, где нет инфляции! Слава экономическому гению Хазарова!)
-
blackforest
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 724
- З нами з: 02.07.09
- Подякував: 13 раз.
- Подякували: 62 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 08 лис, 2012 22:24
А что удивительного. У нас цены выше чем во многих европейских странах уже много лет. Неужели они не могут если не рости, то хотя бы постоять на месте немного? Кстати я заметил, что с появлениями всяких секондов,стоков,интернет-магазинов, цены на шмотки в Киевских "дорогих" бутиках начинают приседать, распродажи начинаться раньше, скидки больше и т.д. Бытовуха тоже падает в цене, недвижимость стоит, газ стоит. Нам бы еще хороший орган по контролю за ценообразованием, как в США, так была бы дефляция точно. Но это тоже не очень хорошо. Так что я бы не спешил неверить.
-
Ganesha
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
4 |
1358 |
П'ят 29 тра, 2026 17:01 vt313
|
|
|
1 |
735 |
|
|
|
1 |
585 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|