|
Майже чверть громадян ЄС живуть біля межі бідності - Євроста |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 04 гру, 2012 09:52
Пропонуємо до обговорення: Про це йдеться в поширеній сьогодні доповіді статистичного агентства ЄС - Євростату.
Дивися повний текст Майже чверть громадян ЄС живуть біля межі бідності - Євростат.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101016
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 04 гру, 2012 09:52
где, по европейским нормам, за чертой бедности и вплотную у этого предела оказались 49 проц населения,
Нормы то какие?
Востаннє редагувалось omontana в Вів 04 гру, 2012 09:53, всього редагувалось 1 раз.
-
omontana
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 2896
- З нами з: 03.08.09
- Подякував: 182 раз.
- Подякували: 512 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 04 гру, 2012 09:53
Лучше б написали, что у них считается бедностью. По таким критериям у нас выйдет 80%. Явно не пенсия в 85 евро. Так они там еще и работать не хотят. Зачем, если минимальное пособие по безработице 600 ойро.
-
hxbbgaf
-
-
- Повідомлень: 23454
- З нами з: 24.08.09
- Подякував: 1687 раз.
- Подякували: 2400 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Вів 04 гру, 2012 10:02
omontana Вот именно ! А мы тогда где? За какой чертой? Физического выживания? Их бы бедность да наше покращенне життя обменять...
-
alex10
-
2
-
- Повідомлень: 10041
- З нами з: 05.10.10
- Подякував: 2653 раз.
- Подякували: 2061 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 04 гру, 2012 10:17
как все отлично читают))))) просто умора... написано же "Точного числового выражения “коэффицента черты бедности” по всему ЕС не существует в связи с чрезвычайно высоким разбросом цен даже в 17 странах зоны евро, не говоря о всех 27 государствах ЕС" ...
-
spas
-
-
- Повідомлень: 3223
- З нами з: 11.10.11
- Подякував: 153 раз.
- Подякували: 516 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 04 гру, 2012 10:23
spas А при чем здесь ЦИФРОВОЕ выражение? Пишется, что какой-то процент( 24,2%) живет за чертой бедности,исчисленной для каждой страны 
-
alex10
-
2
-
- Повідомлень: 10041
- З нами з: 05.10.10
- Подякував: 2653 раз.
- Подякували: 2061 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 04 гру, 2012 12:59
hxbbgaf написав:Лучше б написали, что у них считается бедностью. По таким критериям у нас выйдет 80%. Явно не пенсия в 85 евро.
Обычно бедными считают тех, кто тратит более 30% своих доходов на еду. Да по этим критериям у нас 80% нищие. Давайте называть вещи своими именами и не стоит этому удивляться.
-
potter
-
-
- Повідомлень: 1667
- З нами з: 16.03.09
- Подякував: 315 раз.
- Подякували: 156 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
4 |
1470 |
|
|
|
1 |
555 |
|
|
|
1 |
4167 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|