Майже чверть громадян ЄС живуть біля межі бідності - Євроста

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Вів 04 гру, 2012 09:52

Майже чверть громадян ЄС живуть біля межі бідності - Євроста

Пропонуємо до обговорення:
Про це йдеться в поширеній сьогодні доповіді статистичного агентства ЄС - Євростату.

Дивися повний текст Майже чверть громадян ЄС живуть біля межі бідності - Євростат.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101036
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 04 гру, 2012 09:52

где, по европейским нормам, за чертой бедности и вплотную у этого предела оказались 49 проц населения,

Нормы то какие?
Востаннє редагувалось omontana в Вів 04 гру, 2012 09:53, всього редагувалось 1 раз.
omontana
 
Заблокований
Повідомлень: 2896
З нами з: 03.08.09
Подякував: 182 раз.
Подякували: 512 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 04 гру, 2012 09:53

Лучше б написали, что у них считается бедностью. По таким критериям у нас выйдет 80%. Явно не пенсия в 85 евро. Так они там еще и работать не хотят. Зачем, если минимальное пособие по безработице 600 ойро.
hxbbgaf
 
Повідомлень: 23482
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Вів 04 гру, 2012 10:02

omontana Вот именно ! А мы тогда где? За какой чертой? Физического выживания?
Их бы бедность да наше покращенне життя обменять...
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 04 гру, 2012 10:17

как все отлично читают))))) просто умора... написано же
"Точного числового выражения “коэффицента черты бедности” по всему ЕС не существует в связи с чрезвычайно высоким разбросом цен даже в 17 странах зоны евро, не говоря о всех 27 государствах ЕС" ...
spas
 
Повідомлень: 3223
З нами з: 11.10.11
Подякував: 153 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 04 гру, 2012 10:23

spas А при чем здесь ЦИФРОВОЕ выражение? Пишется, что какой-то процент( 24,2%) живет за чертой бедности,исчисленной для каждой страны :roll:
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 04 гру, 2012 12:59

  hxbbgaf написав:Лучше б написали, что у них считается бедностью. По таким критериям у нас выйдет 80%. Явно не пенсия в 85 евро.

Обычно бедными считают тех, кто тратит более 30% своих доходов на еду.
Да по этим критериям у нас 80% нищие. Давайте называть вещи своими именами и не стоит этому удивляться.
potter
 
Повідомлень: 1667
З нами з: 16.03.09
Подякував: 315 раз.
Подякували: 156 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 1119
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 19:35
moveton
4 2053
Переглянути останнє повідомлення
Пон 27 кві, 2026 16:54
fishcode93
1 618
Переглянути останнє повідомлення
Чет 26 бер, 2026 22:41
sashavlogrt07
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама