Инвестиции в недвижимость Турции, Болгарии и Испании

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<123456 ... 18>
Повідомлення Додано: Вів 01 січ, 2013 18:44

vyacheslav_fomenko
А ще є МММ і 27% по депо , з ймовірністю ( правда по курсу біг мака) що долар опуститься до 5 грн за долар , тоді вийде 90 %

Так що варіантів вкладень - море
Але хтось обіцяв показати хоч 10-12% - от я з нетерпінням і чекаю.

Ми ж тут дискутуємо ? Чим менше я найду бяк - тим швидше Вам повірять майбутні інвестори ( мей бі :D )
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 01 січ, 2013 18:57

budivelnik
Не вижу здесь дискуссии, по-моему Вы просто активно пиаритесь на моём форуме без особого конструктива для самого форума. Пытаетесь выискивать слабые места и бьёте при этом наугад в разные точки. Тратите впустую своё и моё время. Может, хватит?
Про 10-12% на досуге распишу, а сейчас время праздновать НГ.
vyacheslav_fomenko
 
 
Повідомлення Додано: Вів 01 січ, 2013 19:02

  vyacheslav_fomenko написав:budivelnik
Не вижу здесь дискуссии, по-моему Вы просто активно пиаритесь на моём форуме без особого конструктива для самого форума. Пытаетесь выискивать слабые места и бьёте при этом наугад в разные точки. Тратите впустую своё и моё время. Может, хватит?
Про 10-12% на досуге распишу, а сейчас время праздновать НГ.

Будьте послідовним
1 Тут не має Вашого чи моєго форуму - тут є сторінки які хтось започаткував і при цьому започаткування не дає в майбутньому жодної переваги перед іншими
2 Чи не пробували Ви активно піаритись на моєму :D форумі ?
3 А от 10-12% прибутку , розписаного як по затратній так і по прибутковій частині детально - мене дуже цікавить .
Може я хочу турецьку модель в себе запровадити.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 01 січ, 2013 23:35

Re: Инвестиции в недвижимость Турции

Не очень понимаю,как можно сравнивать квартиру в Турции и дом возле Львова???
Это,по-моему, разные целевые группы покупателей, Турцию выбирают те, кто хочет иметь место для отдыха возле моря.
В Турции очень много москвичей и немцев купили квартиры и живут постоянно.
avt23
Аватар користувача
 
Повідомлень: 303
З нами з: 04.12.12
Подякував: 410 раз.
Подякували: 73 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 01 січ, 2013 23:53

  avt23 написав:Не очень понимаю,как можно сравнивать квартиру в Турции и дом возле Львова???
Это,по-моему, разные целевые группы покупателей, Турцию выбирают те, кто хочет иметь место для отдыха возле моря.
В Турции очень много москвичей и немцев купили квартиры и живут постоянно.

1 Мій опонент написав що 10-12% це тільки у випадку , коли не користуєшся в гарячі періоди, тобто будинок здається під відпочинок а не використовується під житло чи для власного відпочинку
2 Не сприймайте все буквально ,але в мене є можливість здавати мною збудоване в оренду , а з урахуванням того що ціна продажу і ціна створення - різні .я маю певний гандикап в порівнянні з турецькою пропозицією .
Тому мені цікаво.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 02 січ, 2013 12:15

Re: Инвестиции в недвижимость Турции

По данным GYODER (ассоциации турецких компаний, которые специализируются на инвестициях в недвижимость), к концу 2012 сектор недвижимости вырастет на 1,5 % в годовом исчислении, не оправдав оптимистических ожиданий экспертов.
Унуноктий
Аватар користувача
 
Повідомлень: 21713
З нами з: 20.04.08
Подякував: 374 раз.
Подякували: 577 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 02 січ, 2013 13:06

budivelnik
Я розумію, що для Вас раціональніше будувати та реалізовувати житло в Вашому регіоні в будь якому разі.
Але для покупця, у якого є можливість вкласти гроші в додаткову нерухомість є вибір - купити в Карпатах або біля моря ( наприклад в Криму або біля Одеси чи Бердянську або за кордоном- це вже може бути Туреччина, Болгарія або Іспанія).
Я вважаю, що, наприклад, в Криму дурні ціни і ніякої іфраструктури.
І, якщо обирати свій варіант, необхідно оцінити як цінність нерухомості як для свого використання, так і як івестицію в подальшому.
А що до Туреччини, для мене важливо, що, хоч це і мусульманська країна, за останні 100 років не було ніяких агресій проти слов ян, і ті люди, хто в першу або другу світову війну вимушені були жити в Туреччині не переслідувались ...
avt23
Аватар користувача
 
Повідомлень: 303
З нами з: 04.12.12
Подякував: 410 раз.
Подякували: 73 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 02 січ, 2013 13:10

avt23
полностью согласен, разные целевые аудитории, поэтому и дискуссия с будивельником ни о чём)
Будівельник
чистой воды спам, без комментариев
Унуноктий
Очередной прогноз, выйдут статистические данные по результатам года, тогда и можно будет о чём-то говорить... А прогнозы - дело неблагодарное. По факту же могу сказать, что уже по состоянию на август 12г. продажи турецкой недвижимости превысили результат 2011 года.
vyacheslav_fomenko
 
 
Повідомлення Додано: Сер 02 січ, 2013 13:26

Re: Инвестиции в недвижимость Турции

  avt23 написав:Але для покупця, у якого є можливість вкласти гроші в додаткову нерухомість є вибір - купити в Карпатах або біля моря ( наприклад в Криму або біля Одеси чи Бердянську або за кордоном- це вже може бути Туреччина, Болгарія або Іспанія).Я вважаю, що, наприклад, в Криму дурні ціни і ніякої іфраструктури.І, якщо обирати свій варіант, необхідно оцінити як цінність нерухомості як для свого використання, так і як івестицію в подальшому.

полностью согласен.
Учитывать надо оба фактора: комфортность для себя и инвестиционная привлекательность. По 1му фактору каждый решает сам, здесь уж что для кого важно. Мне, например, комфортно и в Турции, и в Испании, и в Болгарии (в 2 последних ездил, чтобы сравнить с Турцией,потому что эти 3 страны сейчас лидируют на рынке зарубежной недвижимости).
Но что касается инвестиций: не претендую на то, что моё мнение истина в последней инстанции, однако в Испании экономику лихорадит и цены завышены, а потому падают и это продлится ещё пару лет. Плюс очень высокие налоги на недвижимость.
Болгария очень перекуплена. Там очень дёшево, но одни толко россияне скупили 340 тысяч объектов + спрос уступает предложению + экономика не даёт повода ожидать бурного роста.
В Турции же сочетаются бурный рост экономики, динамичное развитие строительной отрасли и пока невысокие цены на жильё, отличное качество строительства, кредитование нерезидентов под 8%, создание привлекательных условий для инвестиций и пр.
Поэтому, на мой взгляд, в перспективе ближайших 5-7 лет Турция будет удерживать ТОП-позицию по привлекательности для инвестирования в недвижимость.
vyacheslav_fomenko
 
 
Повідомлення Додано: Сер 02 січ, 2013 14:01

Re: Инвестиции в недвижимость Турции

Я просто очень люблю Турцию!
Я видела и общалась там сама с людьми, которые давно постоянно или временно проживают в Турции. В Анталии больше 10% населения- русскоязычные, там есть русскоязычные школы, садики и колледжи. Есть христианская действующая церковь.
С Болгарией сравнивать не могу - не была там, а Испания мне не очень понравилась.
avt23
Аватар користувача
 
Повідомлень: 303
З нами з: 04.12.12
Подякував: 410 раз.
Подякували: 73 раз.
 
Профіль
  #<123456 ... 18>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Bolt і 6 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
138 262479
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 лют, 2021 13:47
Investor_K
1 2646
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 січ, 2021 10:33
Кристина89
3 21344
Переглянути останнє повідомлення
Чет 09 кві, 2020 19:48
GigaFish
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама