Почався відтік покупців житла у новобудовах з Києва у 10-кіл

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Сер 23 січ, 2013 09:24

Почався відтік покупців житла у новобудовах з Києва у 10-кіл

Пропонуємо до обговорення:
Таку думку висловив журналістам заступник генерального директора зі стратегічного розвитку і маркетингу «ТММ» Олексій Говорун

Дивися повний текст Почався відтік покупців житла у новобудовах з Києва у 10-кілометрове передмістя.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101016
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 23 січ, 2013 09:24

Так за Окружною дорогою, в Києво-Святошинському районі - это ПРАВЫЙ берег Днепра, а не левый !!!
vasiliy1901
 
Повідомлень: 798
З нами з: 27.07.12
Подякував: 5 раз.
Подякували: 209 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 23 січ, 2013 09:46

Кому вы рассказываете, что стоимость квартир выросла на 6,6%... Никто уже не ведется на подобную информацию, которая подается в духе "берите сейчас, а то завтра будет дороже". У людей денег нет, а проценты по кредиту (если дадут) просто непосильные. Так, что будет только дешевле, а не дороже!
Webracer
 
Повідомлень: 1704
З нами з: 02.09.12
Подякував: 177 раз.
Подякували: 337 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 23 січ, 2013 10:39

  Webracer написав:Кому вы рассказываете, что стоимость квартир выросла на 6,6%... Никто уже не ведется на подобную информацию, которая подается в духе "берите сейчас, а то завтра будет дороже". У людей денег нет, а проценты по кредиту (если дадут) просто непосильные. Так, что будет только дешевле, а не дороже!

Ну если учесть удешевление денег, то дешевле не будет. Уплотенение будет.
crazycopywriter
 
Повідомлень: 676
З нами з: 31.10.12
Подякував: 11 раз.
Подякували: 69 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 23 січ, 2013 12:16

Видать хотят впарить мнительным пару домов.
Но въехать в Киев утром итак проблематично! И это сильно отпугивает.
Gena777
 
Заблокований
Повідомлень: 164
З нами з: 31.07.12
Подякував: 1 раз.
Подякували: 47 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 482
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 12 чер, 2026 13:24
Nickoss1
1 2201
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 08:46
maxshurko
1 673
Переглянути останнє повідомлення
Нед 17 тра, 2026 12:04
Дюрі-бачі
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама