Чечетов: Парламент як якась забігайлівка: вночі горілку п'ют

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 34567>
Повідомлення Додано: П'ят 15 лют, 2013 12:31

  Vik-440 написав:Думаю вони поставлять нових людей, дадуть їм бабло, назвуться безпартійними - а потім успішно примкнуть до ПР.

Можливий і такий варіант звісно, але в бюджеті вже великі дірки, де вони візьмуть гроші на 450 мажоритарників? Будуть вимагати від самих мажоритарників, а ті вже дуже витратились на попередні вибори. Хоча звісно з теперішньою ПР загадувати абсолютно не можна - як Пахан скаже, так і будуть проштовхувати...
Бandera
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 15 лют, 2013 12:41

  shengen09 написав:rokannon
Чечетов дирижер? Упс! Не предполагал даже... Эт я маху дал :D
"А кукловоды как всегда в тени остались" (с) Не помню кто сказал, но весьма точно.

Да я понял, что не догадались вы, поэтому и объясняю, чтобы понятно было :D
А кукловоды (композиторы) в театре и не присутствуют, разве что заходят посмотреть, как дирижёр управляет оркестром... Но вот дирижёр плохо справляется с обязанностями, занервничал, композиторы могут и по шапке дать :lol:
rokannon
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3522
З нами з: 08.11.10
Подякував: 717 раз.
Подякували: 859 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 15 лют, 2013 12:46

после того, как чечет слил в 2005 кучму и всех, кого мог, его назначили на роль говноотвода в партии рыгов :)
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 15 лют, 2013 12:47

  Клавдий Шифер написав:
А над американской "демократической" избирательной процедурой (президент) хохочет весь мир, и только сами американцы стараются делать умное лицо: "Это у нас традиции такие".



какой мир хохочет, русский? :mrgreen:
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 15 лют, 2013 13:44

  roman tr. написав:
  Клавдий Шифер написав:
А над американской "демократической" избирательной процедурой (президент) хохочет весь мир, и только сами американцы стараются делать умное лицо: "Это у нас традиции такие".



какой мир хохочет, русский? :mrgreen:


Это наверно Чуров хохочет (есть такой в РФ персонаж)-
у него на президентских выборах до 140% избирателей голосовало
по некоторым округам...
а на русских форумах по этому поводу пишут -

"население все уменьшается, а количество избирателей все увеличивается -
чудеса однако"

Вот к этим чуровым надо чечетова отправить
по обмену опытом перед выборами, если он на них собрался.

ПЫСЫ. А то, что чечетов заговорил о мажоритарке -
свидетельство того, что ПРасты просто ук...лись
aleksalt
 
Повідомлень: 8103
З нами з: 16.11.09
Подякував: 667 раз.
Подякували: 1502 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 15 лют, 2013 14:02

aleksalt Бойкот Чечетова никто не отменял - слишком много чести для...... (дальше длинный звуковой сигнал, заглушающий сами знаете какие слова).
gk09
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1041
З нами з: 14.12.09
Подякував: 30 раз.
Подякували: 509 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 15 лют, 2013 14:22

R2

Не розумію, чому усі обговорюють комуністів і їх шанси на мажоритарці. А ПР що? Уявіть собі, що в сьогоднішню ВР майже 100 депутатів ПР пройшли за парт. списком. З них максимум 20-30 впізнавані, тобто ті, хто реально може розраховувати на прохід по мажоритарці. Чи будуть вони голосувати за мажоритарку? Тільки у випадку гарантії їх висування від ПР на заздалегідь прохідних округах. Хіба що їх залякають, дуже залякають.Це по-перше. По-друге, припустимо, введена 100% мажоритарка. Скільки бабала треба потратити, щоб протягнути своїх 300 депутатів? Чи можливо взагалі протягнути 300 депутатів, орієнтованих на ПР? Де взяти хоча б 226 впізнаваних депутатів від ПР? Адже, скажімо в Донецьку пройде і шофер Януковича, хоча без бабла - навряд чи пройде. А в центрі і тим більше на заході - фіг вам. Кого посилати в Донецьк, а кого у Львів? Адже зрозуміло, що усякі Єфремови (осередок ПР) повинні бути в Парламенті (не обирати ж туди від ПР одних шоферів-кнопкодавів). Але якщо кинути того ж Єфремова у Львів, або навіть у Кіровоград, але проти Гриценка, Кличка тощо, то Єфремова не буде у ВР. Отже основних регіоналів треба кидати у Донецьк. А тоді хто буде перемагати на заході і в центрі? Чи є шанс у шофера перемогти Кличка? Ото ж бо й воно.

Далі. Уявімо, що завдяки баблу і "такой-то матєрі" у ВР пройшло 226-300 "незалежних", орієнтованих на ПР. Тобто тих, що обіцяли женитись. Обіцяти - не значить женитись. Приклад Домбровського і Балоги. Коли у вас 190 вірних депутатів, плюс ще 35 комуністів, без яких опозиція ніякого рішення не протягне, то ще 30-40 "незалежних" можна примусити женитись. Коли ж у вас буде 20-30 єфремових, а все інше - "незалежні", які відчують, що при бажанні можуть скинути навіть Януковича, то чи легко буде зігнати усіх "в стійло", причому через коліно?

І нарешті останнє. По якому округу зібрався проходити сам Чечетов?
Bestal_N
 
Повідомлень: 712
З нами з: 09.01.12
Подякував: 121 раз.
Подякували: 372 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 15 лют, 2013 14:51

  Bestal_N написав:R2

Не розумію, чому усі обговорюють комуністів і їх шанси на мажоритарці. А ПР що? Уявіть собі, що в сьогоднішню ВР майже 100 депутатів ПР пройшли за парт. списком. З них максимум 20-30 впізнавані, тобто ті, хто реально може розраховувати на прохід по мажоритарці. Чи будуть вони голосувати за мажоритарку? Тільки у випадку гарантії їх висування від ПР на заздалегідь прохідних округах. Хіба що їх залякають, дуже залякають.Це по-перше. По-друге, припустимо, введена 100% мажоритарка. Скільки бабала треба потратити, щоб протягнути своїх 300 депутатів? Чи можливо взагалі протягнути 300 депутатів, орієнтованих на ПР? Де взяти хоча б 226 впізнаваних депутатів від ПР? Адже, скажімо в Донецьку пройде і шофер Януковича, хоча без бабла - навряд чи пройде. А в центрі і тим більше на заході - фіг вам. Кого посилати в Донецьк, а кого у Львів? Адже зрозуміло, що усякі Єфремови (осередок ПР) повинні бути в Парламенті (не обирати ж туди від ПР одних шоферів-кнопкодавів). Але якщо кинути того ж Єфремова у Львів, або навіть у Кіровоград, але проти Гриценка, Кличка тощо, то Єфремова не буде у ВР. Отже основних регіоналів треба кидати у Донецьк. А тоді хто буде перемагати на заході і в центрі? Чи є шанс у шофера перемогти Кличка? Ото ж бо й воно.

Далі. Уявімо, що завдяки баблу і "такой-то матєрі" у ВР пройшло 226-300 "незалежних", орієнтованих на ПР. Тобто тих, що обіцяли женитись. Обіцяти - не значить женитись. Приклад Домбровського і Балоги. Коли у вас 190 вірних депутатів, плюс ще 35 комуністів, без яких опозиція ніякого рішення не протягне, то ще 30-40 "незалежних" можна примусити женитись. Коли ж у вас буде 20-30 єфремових, а все інше - "незалежні", які відчують, що при бажанні можуть скинути навіть Януковича, то чи легко буде зігнати усіх "в стійло", причому через коліно?

І нарешті останнє. По якому округу зібрався проходити сам Чечетов?

Гарно описано:) На всіх Чечетових донецьких та кримських округів не вистачить однозначно:)
Бandera
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 15 лют, 2013 15:11

Bestal_N В принципе согласен с Вами. Но за коммунистов я написал что бы было понятно что Чечетов блефует, угрожая мажоритаркой.
ASF
 
Повідомлень: 134
З нами з: 13.12.11
Подякував: 14 раз.
Подякували: 41 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 15 лют, 2013 16:06

никаких перевыборов не будет, это же очевидно. А ситуация в парламенте действительно патовая, и на руку презу. Опозиция попросту устанет блокировать парламент, и будет кака была.. Украинцы за 100 гривен выбирают всяких кретинов, поэтому маемо, шо маемо..
Сергей Малина
 
Заблокований
Повідомлень: 1748
З нами з: 06.01.09
Подякував: 2364 раз.
Подякували: 383 раз.
 
Профіль
 
  #<1 ... 34567>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 13428
Переглянути останнє повідомлення
Вів 27 січ, 2026 10:26
Примат
2 861
Переглянути останнє повідомлення
Чет 15 гру, 2022 14:49
eduard_k
3 1154
Переглянути останнє повідомлення
Чет 30 чер, 2022 12:57
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама