Західні експерти переглядають причини успіху Швеції і ставлять під сумнів реальність "соціалістичної" утопії
Дивися повний текст Швеція як "соціалістична утопія": міф чи реальність.
|
|
Швеція як "соціалістична утопія": міф чи реальністьПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Швеція як "соціалістична утопія": міф чи реальність. "По данным исследования Swedbank, из суммы месячного дохода работника 25 тысяч крон ($3810) около 17,2 тысячи крон уплачивается государству в форме прямых и косвенных налогов. Это максимальная статья расходов, составляющая 69% личного бюджета. Семья с двумя детьми с доходом в 55 тысяч крон прямо или косвенно перечисляет государству 38 тысяч крон налогов, подсчитали в Swedbank. Правда, затем большая часть уплаченного возвращается в форме тех или иных социальных привилегий." Наш, к примеру, работник, допустим получает чистыми 1000 грн., но работодатель за него перечисляет дармоедам наверху 500-600 грн. ЕСВ+подоходный, помимо этого, сам работник тратит из 1000 грн. 400 - НДС, и это, если он не курит, не пьет и т.п. Итого, с 1500 грн(грубо) у него остается , фактически (после всех отстежек) 600 грн. 600/1500=0.4 или 40%.Казалось бы, меньше, но отданные в Украине деньги в качестве ЕСВ, фактически, в лапах государства превращаются к выходу на пенсию в пшик. Единственное отличие нас от Швеции, что там работник все же получает то, за что отстегивает.
Скажу тільки одне - для 9млн.чол. які там живуть відомі такі марки машинобудування на весь світ - Вольво, Сканія, Сааб. На високому рівні кораблебудування. Крім того Швеція виробляє військові винищувачі. І всього 9млн. осіб. А в нас 45млн., що відомо на весь світ??? Літаки АН які ніхто не купляє крім Африка і Росія, ракетобудування. Скоро з такими директорами і президентами при такому прогресі і вони стануть не конкурентноспроможні. Між іншим, Шведська торгівельна компанія Ікеа відмовилась працювати на Україні через високий рівень корупції. І цим все сказано.....
Re: Швеція якПані Астрід Ліндгрен була соціалісткою майже комуністкою.. поки соцдем уряд не нарахував їй 107% податків;)))
Поціалізм завжди зло, чим його менше тим краще, історія Швеції це доводить. что за бред? кому интересны 10-ти летние факты? сейчас уже все по другому и ставки налогов намного ниже. Хотя тот факт, что Украина отстает от Швеции на десятки а то и сотни лет - неоспорим. И с каждым годом разрыв только увеличивается.
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||