Что случилось? Банки массово распродают валюту!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Загальні фінансові питання від експерта Олександра Охрименка: валюта, податки, інвестиції, зберігання коштів, кредити.
  #<1 ... 5678
Повідомлення Додано: Чет 13 чер, 2013 23:52

  apollo написав:1. Форум - публічний ресурс. Питання було задано не в ПМ, а в паблік, ви на нього отримали відповідь/бачення/розуміння абсолютно сторонньої людини.
2. Очевидно, що така відповідь, з певних причин, вас не влаштовує.
3. Ваші дії: махати "ігнором"? Будь ласка!
Питання назустріч - навіщо відкривати диспут на відкритому форумі, а не з друзями на власній кухні?
ІМХО: якщо в людини така нервова/емоційна реакція, то "відповідь" щось живе таки замкнула?
...відповідно до статистики форуму таких "Гриців" десь тисяч 15... Бажаю успіхів із формуванням ігнор-листа...

1. Питання я задав конкретній людині з цитатою, і не проти того, щоб його і відповідь на нього прочитали всі.
2. Не очевидно.
3. Таки треба.
Mirax
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6807
З нами з: 04.06.09
Подякував: 872 раз.
Подякували: 876 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 14 чер, 2013 00:12

Может я непонятно выразился, но на год-два я не оцениваю. Даже постарался вроде как и объяснить, но не важно если не вышло.
Esq
 
Повідомлень: 1543
З нами з: 18.08.06
Подякував: 485 раз.
Подякували: 209 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 15 чер, 2013 10:53

  Esq написав:Может я непонятно выразился, но на год-два я не оцениваю. Даже постарался вроде как и объяснить, но не важно если не вышло.

Ну, нічого. Принаймні Ви намагалися скласти враження людини, котра все бачить, всебічно аналізує, у всьому розбирається.

  Esq написав:Это приводит меня к выводу, что раз такой коррекции девальвация не принесет, то и ждать ее не особо и следует.

В зв'язку з цим у мене виникло три питання:

1) Якщо девальвації не особливо слід чекати, чому б не дозволити банкам валютне кредитування населення і бізнесу, підприємств? Тільки уявіть, середні депоставки у валюті 5%-6%, широко доступні кредити та іпотека під 9%-11%, економіка рване ракетою в космос, про проблеми з бюджетом і торгбалансом можна буде забути, і головне, владі буде що розпилювати і красти.
2) Чому б не обнулити норми резервування по валютних вкладах і зняти норму короткої валютної позиції банків, давши, таким чином, банкам можливість отримати дешевий ресурс, котрим вони через гривневий своп можуть ефективно кредитувати вітчизняну економіку. Ось і наповнення нашої економіки грошами.
3) Швидше риторичне запитання, але відповідь цікаво було би прочитати. Чому ті, в кого нема грошей - кредитчики, і посередники - банки всіляко оберігаються державою від курсових ризиків, а тих у кого є гроші закликають тримати їх в банкнотах цієї держави, покладаючи на них всі ризики і весь тягар девальвації, замовчуючи ці ризики?

Тільки давайте, по можливості, обійдемося без псевдо-патріотичної мішури "в Польщі злотий, в Росії рубль". Тільки бізнес, в Естонії також була крона, а став євро. З точки зору економічних вигод будь-ласка.
Mirax
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6807
З нами з: 04.06.09
Подякував: 872 раз.
Подякували: 876 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 15 чер, 2013 11:15

  Mirax написав:Принаймні Ви намагалися скласти враження людини, що все бачить, всебічно аналізує, у всьому розбирається.


Да бог с вами, никакого всестороннего анализа не заявлялось. У меня всего два тезиса:

1. Прогнозы девальвации дававшиеся годами не находят реализации

2. Если девальвация произойдет, в т.ч. возможно ввиду объективных обстоятельств, то банки на этой волне не всплывут, а потонут и придется иметь дело с проблемами большего масштаба.

Первое - объективный факт, второму я как мог попытался дать объяснение парой страниц раньше. Всё! Вы же настаиваете чтобы я давал прогнозы и комментарии по другим вопросам, да еще и "остерегая от патриотической мишуры", чему я вряд ли давал повода и что отбивает напрочь охоту к малейшему продолжению разговора.
Esq
 
Повідомлень: 1543
З нами з: 18.08.06
Подякував: 485 раз.
Подякували: 209 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 15 чер, 2013 11:32

  Mirax написав:
  Esq написав:Может я непонятно выразился, но на год-два я не оцениваю. Даже постарался вроде как и объяснить, но не важно если не вышло.

Ну, нічого. Принаймні Ви намагалися скласти враження людини, котра все бачить, всебічно аналізує, у всьому розбирається.

  Esq написав:Это приводит меня к выводу, что раз такой коррекции девальвация не принесет, то и ждать ее не особо и следует.

В зв'язку з цим у мене виникло три питання:

1) Якщо девальвації не особливо слід чекати, чому б не дозволити банкам валютне кредитування населення і бізнесу, підприємств? Тільки уявіть, середні депоставки у валюті 5%-6%, широко доступні кредити та іпотека під 9%-11%, економіка рване ракетою в космос, про проблеми з бюджетом і торгбалансом можна буде забути, і головне, владі буде що розпилювати і красти.
2) Чому б не обнулити норми резервування по валютних вкладах і зняти норму короткої валютної позиції банків, давши, таким чином, банкам можливість отримати дешевий ресурс, котрим вони через гривневий своп можуть ефективно кредитувати вітчизняну економіку. Ось і наповнення нашої економіки грошами.
3) Швидше риторичне запитання, але відповідь цікаво було би прочитати. Чому ті, в кого нема грошей - кредитчики, і посередники - банки всіляко оберігаються державою від курсових ризиків, а тих у кого є гроші закликають тримати їх в банкнотах цієї держави, покладаючи на них всі ризики і весь тягар девальвації, замовчуючи ці ризики?

Тільки давайте, по можливості, обійдемося без псевдо-патріотичної мішури "в Польщі злотий, в Росії рубль". Тільки бізнес, в Естонії також була крона, а став євро. З точки зору економічних вигод будь-ласка.


Вас приятно читать . Плюсую.
Incisio
 
Повідомлень: 321
З нами з: 22.09.12
Подякував: 64 раз.
Подякували: 54 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 01 вер, 2013 17:02

  Адам Смит написав:Однако после 20 мая постепенно наберет силу обратный процесс. Миллиарды гривень из Госказначейства очень быстро хлынут обратно в банки [...]. А банки, получив гривну, постараются восстановить свои валютные запасы. При этом общий тренд на превышение спроса на валюту над предложением (обусловленный нашим хронически отрицательным торговым балансом), никто не отменял и даже наоборот. И мы уже к июню увидим бакс выше 8,15 или/и массированные интервенции из валютных резервов.


Адам Смит, есть новые прогнозы? А то майский подувял немного.
Esq
 
Повідомлень: 1543
З нами з: 18.08.06
Подякував: 485 раз.
Подякували: 209 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 01 вер, 2013 17:27

  Esq написав:
  Адам Смит написав:Однако после 20 мая постепенно наберет силу обратный процесс. Миллиарды гривень из Госказначейства очень быстро хлынут обратно в банки [...]. А банки, получив гривну, постараются восстановить свои валютные запасы. При этом общий тренд на превышение спроса на валюту над предложением (обусловленный нашим хронически отрицательным торговым балансом), никто не отменял и даже наоборот. И мы уже к июню увидим бакс выше 8,15 или/и массированные интервенции из валютных резервов.


Адам Смит, есть новые прогнозы? А то майский подувял немного.


Просто нахватались тут некоторые общих фраз, и корчат из себя вумных :oops:
При ручном регулировании всё перечисленное не имеет значения.
Vitl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 15989
З нами з: 04.05.10
Подякував: 853 раз.
Подякували: 1900 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 5678
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 2926
Переглянути останнє повідомлення
Суб 12 бер, 2016 20:32
Александр_Охрименко
0 2283
Переглянути останнє повідомлення
Суб 13 лют, 2016 10:49
Александр_Охрименко
6 3412
Переглянути останнє повідомлення
Нед 31 січ, 2016 17:21
Стас
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама