Трансферний закон варто поширити на низькоподаткові офшори,

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Сер 29 тра, 2013 10:02

Трансферний закон варто поширити на низькоподаткові офшори,

Пропонуємо до обговорення:
Трансферний закон варто поширити на низькоподаткові офшори, - експерт

Дивися повний текст Трансферний закон варто поширити на низькоподаткові офшори, - експерт.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101012
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 29 тра, 2013 10:02

Так и вижу: бандюковичи сами себе серпом по яйцам,по яйцам ... :)
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 29 тра, 2013 10:41

По его словам, западные державы пытаются активно контролировать соответствующие процессы. Например, США на основе Foreign Account Tax Compliance Act (2010) уже подписала соглашения о сотрудничестве, в частности, с Ирландией и Швейцарией, а Германия, Великобритания, Италия, Испания и Франция в апреле заключили аналогичное соглашение между собой.


Прежде всего каждое государство способствует активизации экономических взаимоотношений, что в отношении к Украинскому производителю - со стороны дип. представительст, как представителей Украины не просматривается, а по отношению к Гражданам Украины за пределами (с которых собираются дополнительно отсасывать средства в пользу того же государства) так вообще - типа их просто несуществует...
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9087
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 29 тра, 2013 10:59

"Трансфертный закон стоит распространить на низконалоговые оффшоры, - эксперт" а он думал на какие?
Под юрисдикцию закона должны попасть все страны с ставкой налога на 5% ниже чем в Украине.
Какой-то самопиар Евгения Тимошенка, а еще старший аналитик
ludmila_kostenko123
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 30 тра, 2013 09:26

Зараз головне питання це не те, на які країни буде розповсюджуватись закон, а прийняття його як такого. Адже в Раді дуже багато олігархів, які уже почали лобіювати проти. Зрозуміло, нікому не хочеться прощатися із податковим клондайком
koluba_a
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 744
Переглянути останнє повідомлення
Пон 01 чер, 2026 14:22
greenda59
1 1443
Переглянути останнє повідомлення
Суб 23 тра, 2026 10:57
Дюрі-бачі
1 1142
Переглянути останнє повідомлення
Вів 21 кві, 2026 13:32
Всюдиносапхайчик
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама