За погані дороги штрафуватимуть будівельників

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12
Повідомлення Додано: П'ят 21 чер, 2013 16:41

Ха! Обещать - не значит жениться. Рыгулям поверить - себя нае... обмануть, в общем.

Рыгули много чего обещали. Но, как показывает история, на деле они не то что не выполняют обещанное, - они делают все с точностью до наоборот.
Sergei
 
Повідомлень: 1850
З нами з: 01.03.07
Подякував: 77 раз.
Подякували: 499 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 21 чер, 2013 16:53

Sergei
к сожалению, таки да :(
brokerbaners
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1891
З нами з: 12.12.12
Подякував: 155 раз.
Подякували: 158 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 21 чер, 2013 17:48

Цена єтих обещаний известно где и у кого оседает.На счет штрафовать руководство - ну где такое видано чтоб наказівали поводаря вместо баранов)
motion_emotion
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 21 чер, 2013 22:21

ЗАчем? Заставить отрабатывать - беспалтно, пока дороги не будет качественными! или пускай здохнут.
lestat
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 2454
З нами з: 04.06.08
Подякував: 14 раз.
Подякували: 216 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 22 чер, 2013 10:55

Конечно было бы здорово посадить на одну картонку тех, кто дорожные деньги дерибанит да да катать с экскурсией по Киеву на жо..е, пока она (жо..а) не отпадёт. Явно они не киевляне и живут ближе к Конче-Заспе - там дорога хорошая. Но кто это сделает, кому на них жаловаться? Столбу ближайшему или в Укравтодор? Остальным, похоже, это до лампочки!
totoshka01
 
Повідомлень: 279
З нами з: 27.09.11
Подякував: 8 раз.
Подякували: 65 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 27 чер, 2013 00:53

Kudrjavuy
меня всегда смущала стоимость "бесплатного"... не верю я в бесплатное...
вам нравится ездить по нашим "бесплатным" дорогам? пожалуйста!
а я лучше заплачу, а потом, если что, и спросить есть с кого.
но я не к тому вел - нужно менять сам подход к ремонту. ремонтируя свой дом, пусть и арендованный на 10-20 лет, не будет желания "сэкономить", дабы ремонтировать и на следующий год.
alex_giersch
 
Повідомлень: 459
З нами з: 08.03.11
Подякував: 28 раз.
Подякували: 56 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 27 чер, 2013 01:18

  iceef написав:
  alex_giersch написав:взимать с водителей вразумительную плату за их пользование


Розкажу вам велику таємницю. З нас вже давно цю плату беруть. Вона власне включена в ціну на пальне. Ви бачите великі зміни? Я - ні! Якщо ціну акцизу на пальне піднімуть ще на пару гривень все одно кардинальних змін не буде. Хіба що ще в когось з'явиться черговий Бентлі або "хатка" в Конче-заспі.


а Вам ніколи не спадало на думку, що плату за користування дорогами вклали у вартість пального саме тому, щоб ускладнити контроль за використанням коштів?
Ви купуєте бензин, катаєтеся дорогами, але це ще не означає, що акциз потрапить до бюджету, а тим більше в укравтодор.
я в даному випадку не прихильник такого опосередкованого оподаткування.
чому я повинен платити за користування дорогою, якщо я купую (напр.дизпаливо) для опалення будинку? або для обробки свого поля? або для виробництва електроенергії?
краще платити за паливо і за користування дорогою окремо.
alex_giersch
 
Повідомлень: 459
З нами з: 08.03.11
Подякував: 28 раз.
Подякували: 56 раз.
 
Профіль
 
  #<12
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 875
Переглянути останнє повідомлення
Сер 14 чер, 2023 22:28
yama
1 614
Переглянути останнє повідомлення
Пон 13 чер, 2022 18:58
m12345oleg
1 1004
Переглянути останнє повідомлення
Вів 15 лют, 2022 20:32
4999499
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама