Об эксплуататорах, украинцах и...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Загальні фінансові питання від експерта Олександра Охрименка: валюта, податки, інвестиції, зберігання коштів, кредити.
  #<1234
Повідомлення Додано: Сер 07 сер, 2013 14:43

Re: Об эксплуататорах, украинцах и...

  Faceless написав:Нічого подібного. Те, що зараз програмісти затребуваніші - це лише наслідок високого на них попиту, недостатньої кількості кваліфікованих програмістів при великій кількості робітників у полі з відносно невисокою продуктивністю. Але жоден програміст собі хліба не накодує.
Взагалі, треба поважати будь яку працю (якщо це праця, і якщо вона не є нав"язаним сервісом - це до пана Охріменка, щодо теми про ріелторів з сусідньої гілки)


Я мав на увазі що якщо купити одного джон діра і ті штуки що ззаді чіпаються (сівалки оприскуваачі, плуги) і не потрібно 10 людей. хватить одного або двох. А програміст... він створює програми які оптимізують роботу на підприємстві, що призводить до звільнень,але сам залишається затребуваним.

Пізніше можу розписати своє бачення, якщо вам ще цікаво вести дискусію.


Вести дискусію завжди цікаво і вчитись в інших потрібно. Пишіть.
Brain Damage
 
Повідомлень: 409
З нами з: 06.01.12
Подякував: 92 раз.
Подякували: 77 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 07 сер, 2013 15:11

Re: Об эксплуататорах, украинцах и...

  Brain Damage написав:Я мав на увазі що якщо купити одного джон діра і ті штуки що ззаді чіпаються (сівалки оприскуваачі, плуги) і не потрібно 10 людей. хватить одного або двох.

Як воно і робиться у розвинених країнах.
  Brain Damage написав:А програміст... він створює програми які оптимізують роботу на підприємстві, що призводить до звільнень,але сам залишається затребуваним.

Спочатку 10 програмістів пишуть, тестують, налагоджують, а потім 1-2 підтримує всю систему ;)
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34799
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Сер 07 сер, 2013 15:18

  Faceless написав:
  Brain Damage написав:Я мав на увазі що якщо купити одного джон діра і ті штуки що ззаді чіпаються (сівалки оприскуваачі, плуги) і не потрібно 10 людей. хватить одного або двох.

Як воно і робиться у розвинених країнах.
  Brain Damage написав:А програміст... він створює програми які оптимізують роботу на підприємстві, що призводить до звільнень,але сам залишається затребуваним.

Спочатку 10 програмістів пишуть, тестують, налагоджують, а потім 1-2 підтримує всю систему ;)


А я думал, Пришел мужик с кувалдой и все сделал....
Александр_Охрименко
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3509
З нами з: 13.07.12
Подякував: 4 раз.
Подякували: 180 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 07 сер, 2013 15:28

Re: Об эксплуататорах, украинцах и...

  Александр_Охрименко написав:А я думал, Пришел мужик с кувалдой и все сделал....

"Убрал" лишних программистов? :)
Экий вы жестокий. Так лишних торговцев на ФР и лишних экспертов так тоже могут сократить. :)
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34799
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Сер 07 сер, 2013 17:05

  Faceless написав:
  Александр_Охрименко написав:А я думал, Пришел мужик с кувалдой и все сделал....

"Убрал" лишних программистов? :)
Экий вы жестокий. Так лишних торговцев на ФР и лишних экспертов так тоже могут сократить. :)

Как раз не убрал, а наоборот решил по по Марксу. Он же всегд приводи в пример сапоги и топоры. Чтобы было проще. Я его программисты это сложно...
Александр_Охрименко
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3509
З нами з: 13.07.12
Подякував: 4 раз.
Подякували: 180 раз.
 
Профіль
  #<1234
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама