Первые результаты введения спецпошлин ...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Загальні фінансові питання від експерта Олександра Охрименка: валюта, податки, інвестиції, зберігання коштів, кредити.
  #<12345>
Повідомлення Додано: Чет 15 сер, 2013 21:34

  Александр_Охрименко написав:
  ryabchenko2 написав:Александр_Охрименко

Александр, а вы были в Америке? У вас информация ведь из первых рук?


Лично в США не было. Но я отличии от Вас много читаю и в том числе по английски. Знаю многих американцев, которые действительно в этой теме. Вы что думаете, чтобы знать законы и нормативные акты США нужно пешком ходить по Детройту.

як важко у це повірити, читаючи ваші коментарі, які сповнені граматичних помилок )))))
куди васм до англійської, Шурікс, ви не здатні вивчити ні російську, на якій пишете, ні українську, котрою коментуєте, ні риторики . ба, навіть економіку не в змозі опанувати, але про неї пишете..... Шурікс-Шурікс...
gepik
 
 
Повідомлення Додано: Чет 15 сер, 2013 21:43

  gepik написав:
  Александр_Охрименко написав:
  ryabchenko2 написав:Александр_Охрименко

Александр, а вы были в Америке? У вас информация ведь из первых рук?


Лично в США не было. Но я отличии от Вас много читаю и в том числе по английски. Знаю многих американцев, которые действительно в этой теме. Вы что думаете, чтобы знать законы и нормативные акты США нужно пешком ходить по Детройту.

як важко у це повірити, читаючи ваші коментарі, які сповнені граматичних помилок )))))
куди васм до англійської, Шурікс, ви не здатні вивчити ні російську, на якій пишете, ні українську, котрою коментуєте, ні риторики . ба, навіть економіку не в змозі опанувати, але про неї пишете..... Шурікс-Шурікс...


Меньше хамства і більше толератности. Я розумію для Вас дуже важко дається економіка тому, Вам проще хамити і присати безгрузді репліки. Може дійсно Вам краще писалит про мовознавство, якщо Ви такий у нас розумний "бєз помілок"
Александр_Охрименко
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3509
З нами з: 13.07.12
Подякував: 4 раз.
Подякували: 180 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 11 вер, 2013 18:28

Re: Первые результаты введения спецпошлин ...

Охріменко, вже пора рожати вториє результати или нєт...
gepik
 
 
Повідомлення Додано: Сер 11 вер, 2013 22:31

Re: Первые результаты введения спецпошлин ...

Я все понимаю, что Назаренко защищает автоимпортеров. Работа у его такая. Как у его должность называется. А я без должности, поэтому пишу, то что считают нужным. Мне защищать автоимпортеров не нужно
Александр_Охрименко
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3509
З нами з: 13.07.12
Подякував: 4 раз.
Подякували: 180 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 12 вер, 2013 00:23

Александр_Охрименко
охрім, ви б з результатами статистики ознайомилися, хоча б для виду... "Богдан" до кінця року встане, тазіки васазе ще раніше.... нікому цей мотлох не потрібен... а ви все ту ж пісеньку-покращу ниєте...
gepik
 
 
Повідомлення Додано: Чет 12 вер, 2013 14:45

Re: Первые результаты введения спецпошлин ...

Есть данные за август производства автомобилей. Есть прост по отношению к июлем и но падение по отношению к прошлому году. Хотя падение и снижается ...
Александр_Охрименко
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3509
З нами з: 13.07.12
Подякував: 4 раз.
Подякували: 180 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 12 вер, 2013 15:09

Александр_Охрименко
поэтому пишу, то что считают нужным.


Комментарии будут лишними. Лучше не скажешь. :!:
Шапка не горит - просто пылает. :lol:
ZhukA
 
Повідомлень: 555
З нами з: 20.10.11
Подякував: 26 раз.
Подякували: 87 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 12 вер, 2013 17:48

Re: Первые результаты введения спецпошлин ...

Я понимаю, что вопрос не простой. Кто работает на ЗАЗ или Богдане, будет поддерживать и эти пошлины и вообще все протекционистские меры. Но, кто покупает машины, будет всегда хотеть чтобы все было дешево. Противоречие Века
Александр_Охрименко
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3509
З нами з: 13.07.12
Подякував: 4 раз.
Подякували: 180 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 12 вер, 2013 18:29

Александр, Вы слышали что Украину будут исключать из ВТО?
Изя Гуд
 
 
Повідомлення Додано: Чет 12 вер, 2013 19:17

  Александр_Охрименко написав:Я понимаю, что вопрос не простой. Кто работает на ЗАЗ или Богдане, будет поддерживать и эти пошлины и вообще все протекционистские меры. Но, кто покупает машины, будет всегда хотеть чтобы все было дешево. Противоречие Века

цікаво, коли до вас дійде, що ані ЗАЗ, ані Богдан не є автомобілями? ніяких протиріч немає, хай для початку руки переставлять на властиве місце, потім навчаться щось цими руками людське робити, а вже потім протекціонізмом бавляться.
gepik
 
 
  #<12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 3177
Переглянути останнє повідомлення
Чет 21 тра, 2015 17:49
Александр_Охрименко
13 7730
Переглянути останнє повідомлення
Нед 30 чер, 2013 19:53
Парень со свирелью
12 6045
Переглянути останнє повідомлення
Пон 13 тра, 2013 23:33
Изя Гуд
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама