РФ: Україна могла б мати сьогодні газ в 3 рази дешевше

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Пон 09 вер, 2013 09:55

РФ: Україна могла б мати сьогодні газ в 3 рази дешевше

Пропонуємо до обговорення:
РФ: якби Україна далі рухалася по цьому напрямку, мала б сьогодні газ мала б сьогодні газ в 3 рази дешевше

Дивися повний текст РФ: Україна могла б мати сьогодні газ в 3 рази дешевше.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 09 вер, 2013 09:55

Только вот договор с Москвой не стоит и бумаги, на которой он написан. Скидку в 100 баксов уже "имеем", и даже газ по 50 "имеем".
hxbbgaf
 
Повідомлень: 23477
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Пон 09 вер, 2013 09:58

Немецкий газ по 300 в итоге выйдет дешевле путлерского по 160
Die Happy
 
Заблокований
Повідомлень: 496
З нами з: 08.02.13
Подякував: 13 раз.
Подякували: 101 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 09 вер, 2013 10:00

т.е. Глазьев обещает газ нам по 150 долларов за 1000 кубов ?
А Газпром об этом знает ?
А белорусы, платящие 250 - знают ?
А россияне, которым через год обещают мировую цену на газ (400) - знают ?
yarg
 
Повідомлень: 13899
З нами з: 06.01.09
Подякував: 107 раз.
Подякували: 3598 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 09 вер, 2013 10:01

  yarg написав:т.е. Глазьев обещает газ нам по 150 долларов за 1000 кубов ? А Газпром об этом знает ? А белорусы, платящие 250 - знают ? А россияне, которым через год обещают мировую цену на газ (400) - знают ?

смешно смотреть на глупцов, верящих русским сказкам.
Die Happy
 
Заблокований
Повідомлень: 496
З нами з: 08.02.13
Подякував: 13 раз.
Подякували: 101 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 09 вер, 2013 10:30

Українським виданням пропонують за винагороду публікувати цикл матеріалів про критичний стан української економіки та неминучий обвал гривні.

Про це йдеться у "темнику", що опинився у розпорядження iPress.ua.
У документі йдеться про інформаційну кампанію, яка має на меті популяризувати в Україні Митний союз і переконати українців, що єдиним варіантом виходу із економічної кризи є інтеграція із Російською Федерацією.
"Прорахунки влади України в економіці та виборі політичних партнерів можуть привести Україну до дефолту, а її національну валюту до значної девальвації. Варіант виходу з ситуації - економічна та політична інтеграція з Російською Федерацією", - йдеться в документі.
Як зазначено у документі, кампанія мала розпочатися 4 вересня і тривати до 18-го.
За цей час українців мають переконати, що єдиний шанс врятувати національну економіку від краху, участь України у економічних об'єднаннях разом із Російською Федерацією.
http://ipress.ua/news/rosiya_obvalyt_kurs_gryvni_27679.html
Die Happy
 
Заблокований
Повідомлень: 496
З нами з: 08.02.13
Подякував: 13 раз.
Подякували: 101 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 09 вер, 2013 11:59

Re: РФ: Україна могла б мати сьогодні газ в 3 рази дешевше

А Глазьев этот - продуктивный тролль, вон как активизировался. Куда не сунься за последнюю неделю по Раше - везде коментарии этого Глазьева как будет плохо Укроине без расеи. Плохо, но с расеей то в перспективе ещё хуже - с такими друзьями как они и врагов не надо... Поезд таежного союза к счастью уплыл - а они всё тужатся, олени...
Парень со свирелью
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 1887
З нами з: 07.09.10
Подякував: 0 раз.
Подякували: 431 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 09 вер, 2013 12:21

все это базаровщина... могла не могла... история не знает отлагательного наклонения...
укрхлам
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 09 вер, 2013 12:36

Дешёвый чёс для ло..шков на лужайке. Даже президент это понимает.

Слава Украине !!!
anton_gms
 
Повідомлень: 963
З нами з: 23.01.13
Подякував: 5 раз.
Подякували: 157 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 09 вер, 2013 12:41

Бултыхается Украина как г.. в проруби, ни туда, ни сюда - все в результате потеряет...
Дваждыдвашник
 
Повідомлень: 3100
З нами з: 06.08.10
Подякував: 890 раз.
Подякували: 833 раз.
 
Профіль
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1343
Переглянути останнє повідомлення
Нед 10 тра, 2026 09:39
vitapysha
1 2734
Переглянути останнє повідомлення
Нед 19 кві, 2026 10:29
hxbbgaf
1 2385
Переглянути останнє повідомлення
Вів 14 кві, 2026 10:03
Примат
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама