Відмінний план: КМДА планує позичити під держгарантії 16 млр

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: П'ят 20 вер, 2013 08:12

Відмінний план: КМДА планує позичити під держгарантії 16 млр

Пропонуємо до обговорення:
Про це повідомила голова фракції БЮТ у Київраді Тетяна Меліхова, передає прес-служба київського осередку партії.

Дивися повний текст Відмінний план: КМДА планує позичити під держгарантії 16 млрд грн на будівництво метро на Троєщину.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101008
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 20 вер, 2013 08:12

Брехня, 30 лет обещают, в лучшие времена не строили, а сейчас бюджет пуст, да и никто столько не наст - ни в одном банке нет столько свободной ликвидности, еще и умалчивается, что сумма в баксе, а в баксе столько тем более нет. Для того мост в ноябре 2011-го специально завалили, чтоб начать строить? Ага... А без моста это метро невозможно. На нем раздеребанили 2 ярда баксов и завалили кран, чтоб не строить. Мелихова тоже продалась, выходит - пляшет под дудку власти! Еще 2 месяца назад она говорила совсем другое:
Меліхова: Метро на Троєщину – це чергова передвиборча обіцянка.
http://lenta.com.ua/1332944.html
hxbbgaf
 
Повідомлень: 23445
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: П'ят 20 вер, 2013 08:48

Когда уже продлят ветку от Сырца на Виноградарь, там вроде 2 или 3 станции обещали, это проще чем на Троещину...
agcsc
 
Повідомлень: 433
З нами з: 01.03.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 63 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 20 вер, 2013 09:14

смысл в том чтобы занять, желательно за границей, 2млрд баксов.
yura_
1
 
Повідомлень: 21929
З нами з: 02.06.12
Подякував: 1060 раз.
Подякували: 1314 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 20 вер, 2013 09:50

Отличный план, мистер пОпов, 8-10 ярдов отпилим а лохи потом расчитаются :)
В Борисполе вон новый терминал F консервируют. Сколько было потрачено на строительство и кто принимал решение о необходимости? Вопрос конечно риторический...
Прохожий
 
Повідомлень: 14461
З нами з: 05.06.13
Подякував: 945 раз.
Подякували: 1468 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 20 вер, 2013 09:52

  hxbbgaf написав:Брехня, 30 лет обещают, в лучшие времена не строили, а сейчас бюджет пуст, да и никто столько не наст - ни в одном банке нет столько свободной ликвидности, еще и умалчивается, что сумма в баксе, а в баксе столько тем более нет. Для того мост в ноябре 2011-го специально завалили, чтоб начать строить? Ага... А без моста это метро невозможно. На нем раздеребанили 2 ярда баксов и завалили кран, чтоб не строить. Мелихова тоже продалась, выходит - пляшет под дудку власти! Еще 2 месяца назад она говорила совсем другое: Меліхова: Метро на Троєщину – це чергова передвиборча обіцянка. http://lenta.com.ua/1332944.html

Читай внимательно пейсатель, Мелихова как раз и говорит что это афера от ПРоффесионалов!
Прохожий
 
Повідомлень: 14461
З нами з: 05.06.13
Подякував: 945 раз.
Подякували: 1468 раз.
 
Профіль
 
1
1
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1382
Переглянути останнє повідомлення
Суб 23 тра, 2026 10:57
Дюрі-бачі
1 521
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 06:37
ludasavkiv
1 1340
Переглянути останнє повідомлення
Чет 30 кві, 2026 12:59
Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама