matua001 написав:за то Леонид Макарович так удружил Украине, так удружил аж ядерное оружие продал, баран. Может он это из патриотических соображений сделал?
И накуй оно надо? Вымогать хавку, как КНДР?
|
|
Re: Медведчук: референдум відбудеться за будь-яких умов
И накуй оно надо? Вымогать хавку, как КНДР?
Диви, політичний труп ожив... Сиди, куме, коло свого Путіна і не лізь більше на Вкраїну. Ми самі тут якось розберемось і без кремлівських пасіпак.
R2
В мене є ідея для юзерів фінансу: Давайте будемо ігнорувати всі статті про медведя, не відкриваючи їх і не коментуючи. І в кожній статті лишаючи лише один коментар, закликаючий ігнорувати медведя.
Ми можемо тут ігнорувати скільки завгодно. Але це не міняє суті. Його бігборди висять по всій країні з агітацією, причому незалежно від того є вибори наразі, чи нє. А загалом, щоб провести референдум, потрібно зібрати підписи для проведення. А збору ніхто не проводить, отже вся ця агітація лише купа лайна на вентиляторі не більше. Re: Медведчук: референдум відбудеться за будь-яких умовА хтось звертає увагу на ті борди??? Я коли перший раз їх побачив (давно це було) навіть не зрозумів що воно таке, той "вибір" і до чого тут референдуми. З такою інформаційною підтримкою далеко не дойдеш. Re: Медведчук: референдум відбудеться за будь-яких умовВсе верно сказал. Такие важные вопросы должны решаться на референдуме. Нельзя ангажированным, продажным политикам решать наши судьбы за нас. И это не просто торговое соглашение, это договор об односторонней кабале украинского народа в пользу ЕС.
Re: Медведчук: референдум відбудеться за будь-яких умовСмешно. А референдум, не забывайте, по нашим законам посчитают как захотят, без всяких наблюдателей. Другими словами что там не решай - нагора выдадут решение, выгодное устроителю референдума. Нафиг он не нужен, такой референдум - это просто трата денег в пустоту.
Очень показательноОчень показательно, как местные ценители "эвропэйских цинностэй" сразу же завизжали при словах о референдуме.
Что может быть честнее и демократичнее, чем всенародное волеизъявление? Но им это не нужно. По очевидным причинам - их позиция не будет поддержана.
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||