Медведчук: референдум відбудеться за будь-яких умов

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1234>
Повідомлення Додано: Сер 09 жов, 2013 17:38

Re: Медведчук: референдум відбудеться за будь-яких умов

matua001 написав:за то Леонид Макарович так удружил Украине, так удружил аж ядерное оружие продал, баран. Может он это из патриотических соображений сделал?


И накуй оно надо? Вымогать хавку, как КНДР? :mrgreen:
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 09 жов, 2013 18:16

Диви, політичний труп ожив... Сиди, куме, коло свого Путіна і не лізь більше на Вкраїну. Ми самі тут якось розберемось і без кремлівських пасіпак.
rostislav070
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 09 жов, 2013 18:43

R2

В мене є ідея для юзерів фінансу:
Давайте будемо ігнорувати всі статті про медведя, не відкриваючи їх і не коментуючи.
І в кожній статті лишаючи лише один коментар, закликаючий ігнорувати медведя.
Brain Damage
 
Повідомлень: 395
З нами з: 06.01.12
Подякував: 92 раз.
Подякували: 77 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 09 жов, 2013 19:46

  Brain Damage написав:R2

В мене є ідея для юзерів фінансу:
Давайте будемо ігнорувати всі статті про медведя, не відкриваючи їх і не коментуючи.
І в кожній статті лишаючи лише один коментар, закликаючий ігнорувати медведя.


Ми можемо тут ігнорувати скільки завгодно. Але це не міняє суті. Його бігборди висять по всій країні з агітацією, причому незалежно від того є вибори наразі, чи нє.

А загалом, щоб провести референдум, потрібно зібрати підписи для проведення. А збору ніхто не проводить, отже вся ця агітація лише купа лайна на вентиляторі не більше. :mrgreen:
liwi
 
Повідомлень: 144
З нами з: 09.10.13
Подякував: 71 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 09 жов, 2013 20:16

  matua001 написав:за то Леонид Макарович так удружил Украине, так удружил аж ядерное оружие продал, баран. Может он это из патриотических соображений сделал?
Ога, вот так захотел и продал. Никто его не спрашивал, хочет он или нет.
Starikan
2
 
Повідомлень: 17525
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2618 раз.
Подякували: 3165 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Сер 09 жов, 2013 21:59

Re: Медведчук: референдум відбудеться за будь-яких умов

  nitrolog написав:бедная Марченко, мне ее жаль, хотя легла под бабки, но со своей красотой могла бы и лучше найти

Лучше или больше по сумме??? :mrgreen:
insideman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 961
З нами з: 13.04.13
Подякував: 245 раз.
Подякували: 98 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 09 жов, 2013 22:05

Re: Медведчук: референдум відбудеться за будь-яких умов

  liwi написав:Ми можемо тут ігнорувати скільки завгодно. Але це не міняє суті. Його бігборди висять по всій країні з агітацією, причому незалежно від того є вибори наразі, чи нє.

А хтось звертає увагу на ті борди???
Я коли перший раз їх побачив (давно це було) навіть не зрозумів що воно таке, той "вибір" і до чого тут референдуми. З такою інформаційною підтримкою далеко не дойдеш. :|
insideman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 961
З нами з: 13.04.13
Подякував: 245 раз.
Подякували: 98 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 10 жов, 2013 09:11

Re: Медведчук: референдум відбудеться за будь-яких умов

Все верно сказал. Такие важные вопросы должны решаться на референдуме. Нельзя ангажированным, продажным политикам решать наши судьбы за нас. И это не просто торговое соглашение, это договор об односторонней кабале украинского народа в пользу ЕС.
AlexeyK77
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 10 жов, 2013 10:04

Re: Медведчук: референдум відбудеться за будь-яких умов

  AlexeyK77 написав:ерно сказал. Такие важные вопросы должны решаться на референдуме. Нельзя ангажированным, продажным политикам решать наши судьбы за нас. И это не просто торговое соглашение, это договор


Смешно. А референдум, не забывайте, по нашим законам посчитают как захотят, без всяких наблюдателей. Другими словами что там не решай - нагора выдадут решение, выгодное устроителю референдума. Нафиг он не нужен, такой референдум - это просто трата денег в пустоту.
Парень со свирелью
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 1887
З нами з: 07.09.10
Подякував: 0 раз.
Подякували: 431 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 10 жов, 2013 12:10

Очень показательно

Очень показательно, как местные ценители "эвропэйских цинностэй" сразу же завизжали при словах о референдуме.
Что может быть честнее и демократичнее, чем всенародное волеизъявление?
Но им это не нужно. По очевидным причинам - их позиция не будет поддержана.
Клавдий Шифер
 
Повідомлень: 1312
З нами з: 02.03.09
Подякував: 82 раз.
Подякували: 156 раз.
 
Профіль
 
  #<1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 1158
Переглянути останнє повідомлення
Пон 22 чер, 2026 12:33
mc_im409
2 1100
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 тра, 2026 15:55
smarol1109
1 765
Переглянути останнє повідомлення
Нед 17 тра, 2026 12:04
Дюрі-бачі
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама