|
Донеччина опинилася на порозі голодного бунту шахтобудівникі |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 16 жов, 2013 10:32
Пропонуємо до обговорення: Донеччина на порозі голодного бунту шахтобудівників
Дивися повний текст Донеччина опинилася на порозі голодного бунту шахтобудівників - їм не платять зарплату 2-5 місяців.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101006
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 16 жов, 2013 10:32
регион на 90% поддерживающий "свояка" ощущает всукраинское "покращення"
-
brokerbaners
-
-
- Повідомлень: 1891
- З нами з: 12.12.12
- Подякував: 155 раз.
- Подякували: 158 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 16 жов, 2013 10:34
Что-то за сегодня очень много новостей о таких проблемах. Не подумайте что беспокоюсь о "покращувачах", но как то резковато...
-
NickVV
-
-
- Повідомлень: 205
- З нами з: 24.08.11
- Подякував: 13 раз.
- Подякували: 29 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 16 жов, 2013 10:34
brokerbaners Я думаю они уже давно прозрели..
-
Patrick
-
-
- Повідомлень: 1235
- З нами з: 18.09.13
- Подякував: 4166 раз.
- Подякували: 1712 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: Сер 16 жов, 2013 10:47
NickVV, так это только начало. 4-й квартал только начался...
-
hxbbgaf
-
-
- Повідомлень: 23443
- З нами з: 24.08.09
- Подякував: 1687 раз.
- Подякували: 2400 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Сер 16 жов, 2013 10:49
да нет все хорошо ВВП растет на 6 % Зарплату выдали даже за декабрь,осталось получить 13 и 14. Чем плохо.Пишут тут всякое. Пусть приедут и посмотряТ
-
biggift12
-
-
- Повідомлень: 174
- З нами з: 21.03.12
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 18 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 16 жов, 2013 11:05
brokerbaners написав:регион на 90% поддерживающий "свояка" ощущает всукраинское "покращення"
зато мужчина какой видный И хоть и бандит, но свой же  "глубже пане, глубже"  Может теперь через одно место дойдет.
-
EKO
-
-
- Повідомлень: 6865
- З нами з: 10.04.09
- Подякував: 3273 раз.
- Подякували: 2089 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
3
3
Додано: Сер 16 жов, 2013 12:19
Обидно, что самому большому компетентному "шахострою" во времена СССР "не хотят найти" оплачиваемую работу за предемами государства, их целенаправленно умерщвляют, как специалистов, как организацию, как источник прибыли для ГОСУДАРСТВА - и кому это нужно?
Пускай бы тоннели строили - "Бескид", в Севастополе, Метро в Харькове, Днепропетровске, Донецке, Тоннели в горах Крыма, Карпат, .... По всему миру... - Только через пару лет о них никто уже не сможет вспомнить: - Китайцы строить и ... будут. Только деньги получать кто будет? :D :D :D
Востаннє редагувалось Kudrjavuy в Сер 16 жов, 2013 12:24, всього редагувалось 1 раз.
-
Kudrjavuy
-
-
- Повідомлень: 9087
- З нами з: 20.09.12
- Подякував: 746 раз.
- Подякували: 887 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 16 жов, 2013 12:23
донецкому экономическому чуду помешали юля, жидомассоны, брюссельские гомосеки и МВФ!!
-
unrokan_pff
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 16 жов, 2013 12:42
roman tr. написав:донецкому экономическому чуду помешали юля, жидомассоны, брюссельские гомосеки и МВФ!!
Забыли упомянуть про плохую погоду и несговорчивых москалей, которые никак не хотят "покращить" цену на газ для "талановытых симэй" 
-
Йанык
-
1
-
- Повідомлень: 4748
- З нами з: 15.06.11
- Подякував: 750 раз.
- Подякували: 2641 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
738 |
|
|
|
4 |
1824 |
|
|
|
1 |
749 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|