Статок Олександра Януковича досяг $ 510 млн

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123>
Повідомлення Додано: П'ят 01 лис, 2013 12:27

У Ахметова трошки погiршення, може таланту перекинув.. щоб на друге мiсце став
Patrick
 
Повідомлень: 1235
З нами з: 18.09.13
Подякував: 4166 раз.
Подякували: 1712 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 01 лис, 2013 12:43

  Бandera написав:Як то кажуть - талант не пропєш, особливо якщо папаня фактичний диктатор 46 млн. європейської держави...


Та какой диктатор... Я Вас умоляю... Тупой клептоман.
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 01 лис, 2013 13:06

Вот у кого покращення :mrgreen:
Судя по сокращению капиталов у всех кроме Янека-стоматолога и Боги Колесо складывается впечатление, что в нашей стране работают только два человека :mrgreen:
Ну еще пейсатель из Межигорья работает - романы пишет :D
Йанык
1
 
Повідомлень: 4748
З нами з: 15.06.11
Подякував: 750 раз.
Подякували: 2641 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 01 лис, 2013 13:20

Re: Статок Олександра Януковича досяг $ 510 млн

Хмм, маловато
vena39
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 01 лис, 2013 16:38

самое обидное, что у народа возникает не чувство возмущения, а зависть. :(
potter
 
Повідомлень: 1667
З нами з: 16.03.09
Подякував: 315 раз.
Подякували: 156 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 01 лис, 2013 16:49

  potter написав:самое обидное, что у народа возникает не чувство возмущения, а зависть.

факт... народ уже насколько привык к этому, что даже не возмущается
spas
 
Повідомлень: 3223
З нами з: 11.10.11
Подякував: 153 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 01 лис, 2013 17:22

  potter написав:самое обидное, что у народа возникает не чувство возмущения, а зависть.

Потому что народ считает,что так и надо,так везде. А кузера вбивают в их головы это покрепче.
"А ты если бы был на его месте,что,не воровал бы разве?"(с)
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 02 лис, 2013 09:57

Профффесора рулят в самостийной!
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23392
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1863 раз.
Подякували: 2612 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 02 лис, 2013 11:10

Наследственность сказывается,что поделаешь.
Если ты вор не авторитетный - тыришь мелочь по карманам.А если в законе да ещё и сын гаранта - то весь мир у твоих ног :D
alex-odessa
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1541
З нами з: 04.04.11
Подякував: 942 раз.
Подякували: 730 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 02 лис, 2013 11:14

Re: Статок Олександра Януковича досяг $ 510 млн

Щас придет "старикан" и объяснит, что не надо считать свои деньги в чужих карманах.
Maximum
 
 
 
  #<123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 542
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 06:23
o_dzenin
2 1305
Переглянути останнє повідомлення
Суб 16 тра, 2026 09:23
hxbbgaf
4 1972
Переглянути останнє повідомлення
Пон 27 кві, 2026 16:54
fishcode93
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама