Вартість проїзду у всьому комунальному транспорті Києва підв

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Сер 13 лис, 2013 10:56

Вартість проїзду у всьому комунальному транспорті Києва підв

Пропонуємо до обговорення:
Вартість проїзду у всьому комунальному транспорті Києва підвищується до 3 грн - проект розпорядження

Дивися повний текст Вартість проїзду у всьому комунальному транспорті Києва підвищується до 3 грн - проект розпорядження.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101034
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 13 лис, 2013 10:56

Текст соответствующего проекта от 12 ноября 2009 г. Свежак.
ЯЧитатель
 
Повідомлень: 397
З нами з: 15.03.13
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 147 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 13 лис, 2013 10:59

  ЯЧитатель написав:Текст соответствующего проекта от 12 ноября 2009 г. Свежак.

вы не поняли - речь идет о внесение изменения в распоряжение от 2009 года
spas
 
Повідомлень: 3223
З нами з: 11.10.11
Подякував: 153 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 13 лис, 2013 11:21

Re: Вартість проїзду у всьому комунальному транспорті Києва

постійне покращення
Investor_K
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12196
З нами з: 21.12.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 927 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 13 лис, 2013 11:38

Кто-же повышает стоимость в 2 раза??? Идиоты. Лучше бы пенсионерам ввели оплату - а то некоторые и пенсию и зарплату получают и ездят бесплатно. А работающие должны платить за себя, косвенно - за детей и пенсионеров. Конечно те, кто получает пенсию меньше 1500 грн и при этом не работает - им можно оставить бесплатный проезд.
nata77
 
Повідомлень: 843
З нами з: 24.03.10
Подякував: 9 раз.
Подякували: 45 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 13 лис, 2013 12:50

  nata77 написав:Кто-же повышает стоимость в 2 раза??? Идиоты. Лучше бы пенсионерам ввели оплату - а то некоторые и пенсию и зарплату получают и ездят бесплатно. А работающие должны платить за себя, косвенно - за детей и пенсионеров. Конечно те, кто получает пенсию меньше 1500 грн и при этом не работает - им можно оставить бесплатный проезд.

И как это отследить?
laa1999
 
Повідомлень: 3016
З нами з: 10.06.08
Подякував: 2 раз.
Подякували: 568 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 3151
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 08:46
maxshurko
1 3169
Переглянути останнє повідомлення
Чет 05 лют, 2026 03:40
jordisson22
1 3121
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 05 гру, 2025 19:13
shlyocuk
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама