Валіза, вокзал, батьківщина: Саудівська Аравія лише за 2 тиж

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Сер 20 лис, 2013 21:39

Валіза, вокзал, батьківщина: Саудівська Аравія лише за 2 тиж

Пропонуємо до обговорення:
Валіза, вокзал, батьківщина: Саудівська Аравія лише за 2 тижні депортувала більш ніж 60 тисяч мігрантів

Дивися повний текст Валіза, вокзал, батьківщина: Саудівська Аравія лише за 2 тижні депортувала більш ніж 60 тисяч мігрантів.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101002
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 20 лис, 2013 21:39

Да, исламисты без крика и шороха в СМИ выкинули из своей страны 60 000 человек приезжих чурок. И никакая Европа-Америка не подняла шум в защиту демократии. Как же так? Нежели саудовская нефть дороже мировой демократии?
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23389
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1856 раз.
Подякували: 2608 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 20 лис, 2013 21:57

Frant А быть нелегалом демократично? :mrgreen:
Killer75
 
Повідомлень: 272
З нами з: 24.10.08
Подякував: 6 раз.
Подякували: 91 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 20 лис, 2013 22:11

  Frant написав:Да, исламисты без крика и шороха в СМИ выкинули из своей страны 60 000 человек приезжих чурок. И никакая Европа-Америка не подняла шум в защиту демократии. Как же так? Нежели саудовская нефть дороже мировой демократии?

Как ни странно, но и из Европы вас выкинут, если вы надумаете там нелегально там жить.
Alex Gorsh
 
Повідомлень: 1309
З нами з: 15.01.13
Подякував: 45 раз.
Подякували: 197 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 20 лис, 2013 22:57

  Frant написав:Да, исламисты без крика и шороха в СМИ выкинули из своей страны 60 000 человек приезжих чурок. И никакая Европа-Америка не подняла шум в защиту демократии. Как же так? Нежели саудовская нефть дороже мировой демократии?


Думайте, що пишете. Саудівська Аравія абсолютна монархія. Про яку демократію мова?
АК
 
Повідомлень: 624
З нами з: 04.02.09
Подякував: 5 раз.
Подякували: 78 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 20 лис, 2013 23:12

Про 7 месяцев "трудовой амнистии" что-бы оформится всем тем, кто имеет официальную работу ведь все в этой статье прочитали? В хваленой европе, если нелегала поймают - депортируют точно также. На то и демократия - для своих граждан, а не для гастарбайтеров.
Ваххабиты хоть о своем населении заботятся, можно подумать что в Украине нету нелегалов? На центральном жд вокзале их автобусами грузят и по стройкам развозят. Или кто-то считает что нелегальные рабочие в Украине никак на нашу безработицу не влияют?
Stroitel
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 21 лис, 2013 02:51

Учись янукович как надо делать с азерами. И прочими гыдотами общества. Турками и прочими цветными. Кроме негров. А то эта шваль начинает доставать.
Sverhotec
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 21 лис, 2013 03:57

Сами себе будут теперь полы мыть? :lol:
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 21 лис, 2013 05:11

  АК написав:
  Frant написав:Да, исламисты без крика и шороха в СМИ выкинули из своей страны 60 000 человек приезжих чурок. И никакая Европа-Америка не подняла шум в защиту демократии. Как же так? Нежели саудовская нефть дороже мировой демократии?


Думайте, що пишете. Саудівська Аравія абсолютна монархія. Про яку демократію мова?

По крайней мере уровень жизни там лучше :roll:
Сарочка
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 1251
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 08 тра, 2026 18:08
vt313
1 620
Переглянути останнє повідомлення
Чет 02 кві, 2026 03:06
moveton
1 1055
Переглянути останнє повідомлення
Сер 25 бер, 2026 00:29
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама