Росію потрібно примусити до цивілізованих норм поведінки - е

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #123>
Повідомлення Додано: Чет 28 лис, 2013 08:56

Росію потрібно примусити до цивілізованих норм поведінки - е

Пропонуємо до обговорення:
Таку думку висловив під час медіа-клубу в Інституті світової політики директор енергетичних програм центру "гомос"

Дивися повний текст Росію потрібно примусити до цивілізованих норм поведінки - експерт.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101004
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 28 лис, 2013 08:56

Вот неадекваты
Jack
 
Повідомлень: 1308
З нами з: 21.06.12
Подякував: 128 раз.
Подякували: 136 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 28 лис, 2013 09:02

в 41м один попробовал... Бараны!!! Нужно договариваться нужно искать компромис. Одним словом-БАРАНЫ
matua001
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 28 лис, 2013 09:30

непонятным остается, какие бы нормы поведения считались цивилизованными.
сиди и не вякай?
vena39
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 28 лис, 2013 10:00

  matua001 написав:в 41м один попробовал... Бараны!!! Нужно договариваться нужно искать компромис. Одним словом-БАРАНЫ

Севастополь уже использовали... :mrgreen:
какой на х еще компромиссс? Крым? или сразу всю Украину? компромисс :evil:
компромиссы с россией не проходят. только "принуждение к миру!" :twisted:
Karp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1837
З нами з: 22.03.10
Подякував: 482 раз.
Подякували: 320 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 28 лис, 2013 10:22

Досить логічно, тільки для того, щоб так чинити Європі потрібно обєднатися, а там кожен тягне в свою сторону, єдність тяжко досягнути.
Бandera
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 28 лис, 2013 10:45

Нужно просто войти в состав Польши-и мы в ЕС и НАТО. Не надо никаких подписаний, Россия не страшна. Мову они нам сохранят, они толерантные.
серенький
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2120
З нами з: 02.07.11
Подякував: 0 раз.
Подякували: 195 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 28 лис, 2013 10:49

Re: Росію потрібно примусити до цивілізованих норм поведінки

  серенький написав:Нужно просто войти в состав Польши-и мы в ЕС и НАТО.

Один из вариантов уничтожения государства.
Может быть кому и нужен такой вариант.

Но Ваши единомышленники, предлагали сразу входить в состав Германии, но потом, почему-то заартачились.
Наверное, потомучто вход в состав Рейха подразумевал 90-процентное сокращение населения, а может и еще почему-то.
vena39
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 28 лис, 2013 10:55

Мы с Германией не граничим, вот беда. А поляки-наши братья исторически, Львов и Западная Украина-бывшая Польша. Ради будущего наших детей надо вернуться в Польшу(Европу).
серенький
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2120
З нами з: 02.07.11
Подякував: 0 раз.
Подякували: 195 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 28 лис, 2013 11:19

Re: Росію потрібно примусити до цивілізованих норм поведінки

  серенький написав:Мы с Германией не граничим, вот беда. А поляки-наши братья исторически, Львов и Западная Украина-бывшая Польша. Ради будущего наших детей надо вернуться в Польшу(Европу).

Все утверждения спорны.
Дуй на майдан со своими лозунгами.
Мозг засрал.
vena39
 
 
 
  #123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 89
Переглянути останнє повідомлення
Пон 08 чер, 2026 23:40
R2
3 679
Переглянути останнє повідомлення
Суб 16 тра, 2026 18:05
valera_po_a
2 2746
Переглянути останнє повідомлення
Суб 07 бер, 2026 14:40
Faceless
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама