|
Сьогодні в центрі Києва пройде флешмоб "Мовчазна хода україн |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Нед 08 гру, 2013 08:37
Пропонуємо до обговорення: Сьогодні в центрі Києва пройде флешмоб "Мовчазна хода українського народу"
Дивися повний текст Сьогодні в центрі Києва пройде флешмоб "Мовчазна хода українського народу".
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101008
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 08 гру, 2013 08:37
Лучше верный мир, чем расчет на победу. Тит Ливай
-
yros_jan
-
-
-
-
-
-
Додано: Нед 08 гру, 2013 08:45
yros_jan написав:Лучше верный мир, чем расчет на победу. Тит Ливай
Мира уже не получится. В экономике коллапс. Разворовали уже все.
-
Карбофос
-
-
-
-
-
-
Додано: Нед 08 гру, 2013 10:59
"Молчаливое шествие украинского народа" - это что 45 миллионов пройдёт ?
-
vbakin12
-
-
- Повідомлень: 147
- З нами з: 29.07.13
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 14 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 08 гру, 2013 12:01
Висить козак на палі, та молиться за Неньку! Бо не має сил, та змоги запобігти тому що вороги роблять із нею, не боротися, ні навіть кричати.... Бо вороги ноги витерли о Її честь, волю, майбутє... Хто не знаїомий з історією рідної землі дівитись не має сенсу.
-
Kudrjavuy
-
-
- Повідомлень: 9087
- З нами з: 20.09.12
- Подякував: 746 раз.
- Подякували: 887 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 08 гру, 2013 13:11
Украина в тревожном ожидании - http://news.putc.org/news/ukraina_v_trevozhnom_ozhidanii/2013-12-04-1662
-
dmitrivoronin2013
-
-
-
-
-
-
Додано: Нед 08 гру, 2013 13:12
Впечатления от увиденного на майдане - http://news.putc.org/news/okkupacija/2013-12-07-1663
-
dmitrivoronin2013
-
-
-
-
-
-
Додано: Нед 08 гру, 2013 13:12
Возможно под майданом незалежности развернули полевой госпиталь и учебную базу боевиков - http://varjag-2007.livejournal.com/5367571.html
-
dmitrivoronin2013
-
-
-
-
-
-
Додано: Нед 08 гру, 2013 13:12
«герои евромайдана» и «провокаторы-титушки» Банковой — это одни и те же лица!» - http://2000.net.ua/2000/forum/effekt-svobody/95837
-
dmitrivoronin2013
-
-
-
-
-
-
Додано: Нед 08 гру, 2013 13:12
Олег Царев: «Американцы настаивают на пролитии крови в Киеве…» http://www.sevastopol.su/world.php?id=55105
-
dmitrivoronin2013
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1886 |
|
|
|
1 |
3088 |
|
|
|
1 |
1859 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|