Список країн, громадянство яких можна отримати за гроші

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12
Повідомлення Додано: Пон 16 гру, 2013 08:07

  alibabator написав:Мільйон фунтів в Україні заробити неможливо... хіба що вкрасти. Тому радійте українському громадянству: воно безкоштовне!


Воно безкоштовнє, тому що кроме нас (ну или совсем бідніх азиатов-африканцев) нікому не потрибне.
Єт во-превых, а во - вторых мы гражданств получаем по праву рождения ( как и асе остальные ). ТАК ЧОМУ ТУТ РАДІТЬ ??? ХІБА ТОМУ ЩО НЕ В АФРІЦІ НАРОДИВСЯ ???
вадик
 
Заблокований
Повідомлень: 3556
З нами з: 05.04.09
Подякував: 110 раз.
Подякували: 421 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 16 гру, 2013 08:11

  roman tr. написав:
alibabator написав:Мільйон фунтів в Україні заробити неможливо... хіба що вкрасти. Тому радійте українському громадянству: воно безкоштовне!


Можно продать гуглу какой то интересный стартап )))

Ага. Я и вижу - Вы уже продали. А теперь насмехаетесь с бедных пользователей Finance = меня и Изи.
вадик
 
Заблокований
Повідомлень: 3556
З нами з: 05.04.09
Подякував: 110 раз.
Подякували: 421 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 16 гру, 2013 08:16

  Earth написав:Можно получить гражданство Румынии совсем не дорого.

шо-то не хочетсо.... Давайте лучше США !!! И не так дорого !
вадик
 
Заблокований
Повідомлень: 3556
З нами з: 05.04.09
Подякував: 110 раз.
Подякували: 421 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 16 гру, 2013 08:31

  вадик написав:
  roman tr. написав:
alibabator написав:Мільйон фунтів в Україні заробити неможливо... хіба що вкрасти. Тому радійте українському громадянству: воно безкоштовне!


Можно продать гуглу какой то интересный стартап )))

Ага. Я и вижу - Вы уже продали. А теперь насмехаетесь с бедных пользователей Finance = меня и Изи.


Я тоже продам стартап. Только не гуглу, а Мерседесу.
И не свой, а Теслы моторс.
(Таким образом, выпуск кумулятивных каров резко вырастет и будет производиться и в Европе.
А Изя получит гражданство США автоматом. :P
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 16 гру, 2013 12:47

  delicious написав: А можно и не получить.

Ну незнаю я получил.
Earth
 
Повідомлень: 80
З нами з: 24.01.10
Подякував: 3 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 16 гру, 2013 20:23

  Earth написав:
  delicious написав: А можно и не получить.

Ну незнаю я получил.


Ну и как оно быть Румыном?
delicious
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4598
З нами з: 01.04.09
Подякував: 130 раз.
Подякували: 374 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 16 гру, 2013 21:23

  delicious написав: Ну и как оно быть Румыном?

Лично для меня очень удобно, все таки как не крути гражданин ЕС и это дает очень много преимуществ, безвизовый въезд в очень большое количество стран и т.д
Earth
 
Повідомлень: 80
З нами з: 24.01.10
Подякував: 3 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 17 гру, 2013 00:15

  Earth написав:
  delicious написав: Ну и как оно быть Румыном?

Лично для меня очень удобно, все таки как не крути гражданин ЕС и это дает очень много преимуществ, безвизовый въезд в очень большое количество стран и т.д


Ну кроме безвизового режима и упрощенной процедуры трудоустройства какие еще преимущества?
delicious
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4598
З нами з: 01.04.09
Подякував: 130 раз.
Подякували: 374 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 17 гру, 2013 01:32

Не надо получать лицензию от НБУ на открытие счетов,инвестирования за рубеж, покупку недвижимости и т.д
Earth
 
Повідомлень: 80
З нами з: 24.01.10
Подякував: 3 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 19 гру, 2013 05:08

  Earth написав:Не надо получать лицензию от НБУ на открытие счетов,инвестирования за рубеж, покупку недвижимости и т.д


Это уже преимущество неимения украинского гражданства вобще. Я могу иметь корейский (южной) паспорт, и свободно инвестировать куда угодно, и покупать что угодно. Причем здесь ЕС ?
delicious
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4598
З нами з: 01.04.09
Подякував: 130 раз.
Подякували: 374 раз.
 
Профіль
 
  #<12
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 121
Переглянути останнє повідомлення
Суб 27 чер, 2026 23:06
R2
3 1173
Переглянути останнє повідомлення
Пон 22 чер, 2026 12:33
mc_im409
1 1121
Переглянути останнє повідомлення
Нед 14 чер, 2026 22:30
maxim4009
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама