|
Список країн, громадянство яких можна отримати за гроші |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 16 гру, 2013 08:07
alibabator написав:Мільйон фунтів в Україні заробити неможливо... хіба що вкрасти. Тому радійте українському громадянству: воно безкоштовне!
Воно безкоштовнє, тому що кроме нас (ну или совсем бідніх азиатов-африканцев) нікому не потрибне. Єт во-превых, а во - вторых мы гражданств получаем по праву рождения ( как и асе остальные ). ТАК ЧОМУ ТУТ РАДІТЬ ??? ХІБА ТОМУ ЩО НЕ В АФРІЦІ НАРОДИВСЯ ???
-
вадик
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 3556
- З нами з: 05.04.09
- Подякував: 110 раз.
- Подякували: 421 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 16 гру, 2013 08:11
roman tr. написав:alibabator написав:Мільйон фунтів в Україні заробити неможливо... хіба що вкрасти. Тому радійте українському громадянству: воно безкоштовне!
Можно продать гуглу какой то интересный стартап ))) Ага. Я и вижу - Вы уже продали. А теперь насмехаетесь с бедных пользователей Finance = меня и Изи.
-
вадик
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 3556
- З нами з: 05.04.09
- Подякував: 110 раз.
- Подякували: 421 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 16 гру, 2013 08:16
Earth написав:Можно получить гражданство Румынии совсем не дорого.
шо-то не хочетсо.... Давайте лучше США !!! И не так дорого !
-
вадик
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 3556
- З нами з: 05.04.09
- Подякував: 110 раз.
- Подякували: 421 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 16 гру, 2013 08:31
вадик написав: roman tr. написав:alibabator написав:Мільйон фунтів в Україні заробити неможливо... хіба що вкрасти. Тому радійте українському громадянству: воно безкоштовне!
Можно продать гуглу какой то интересный стартап ))) Ага. Я и вижу - Вы уже продали. А теперь насмехаетесь с бедных пользователей Finance = меня и Изи.
Я тоже продам стартап. Только не гуглу, а Мерседесу. И не свой, а Теслы моторс. (Таким образом, выпуск кумулятивных каров резко вырастет и будет производиться и в Европе. А Изя получит гражданство США автоматом. 
-
Изя Гуд
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 16 гру, 2013 12:47
delicious написав: А можно и не получить.
Ну незнаю я получил.
-
Earth
-
-
- Повідомлень: 80
- З нами з: 24.01.10
- Подякував: 3 раз.
- Подякували: 12 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 16 гру, 2013 20:23
Earth написав: delicious написав: А можно и не получить.
Ну незнаю я получил.
Ну и как оно быть Румыном?
-
delicious
-
-
- Повідомлень: 4598
- З нами з: 01.04.09
- Подякував: 130 раз.
- Подякували: 374 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 16 гру, 2013 21:23
delicious написав: Ну и как оно быть Румыном?
Лично для меня очень удобно, все таки как не крути гражданин ЕС и это дает очень много преимуществ, безвизовый въезд в очень большое количество стран и т.д
-
Earth
-
-
- Повідомлень: 80
- З нами з: 24.01.10
- Подякував: 3 раз.
- Подякували: 12 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 17 гру, 2013 00:15
Earth написав: delicious написав: Ну и как оно быть Румыном?
Лично для меня очень удобно, все таки как не крути гражданин ЕС и это дает очень много преимуществ, безвизовый въезд в очень большое количество стран и т.д
Ну кроме безвизового режима и упрощенной процедуры трудоустройства какие еще преимущества?
-
delicious
-
-
- Повідомлень: 4598
- З нами з: 01.04.09
- Подякував: 130 раз.
- Подякували: 374 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 17 гру, 2013 01:32
Не надо получать лицензию от НБУ на открытие счетов,инвестирования за рубеж, покупку недвижимости и т.д
-
Earth
-
-
- Повідомлень: 80
- З нами з: 24.01.10
- Подякував: 3 раз.
- Подякували: 12 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 19 гру, 2013 05:08
Earth написав:Не надо получать лицензию от НБУ на открытие счетов,инвестирования за рубеж, покупку недвижимости и т.д
Это уже преимущество неимения украинского гражданства вобще. Я могу иметь корейский (южной) паспорт, и свободно инвестировать куда угодно, и покупать что угодно. Причем здесь ЕС ?
-
delicious
-
-
- Повідомлень: 4598
- З нами з: 01.04.09
- Подякував: 130 раз.
- Подякували: 374 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
0 |
172 |
Суб 27 чер, 2026 23:06 R2
|
|
|
3 |
1184 |
|
|
|
1 |
1121 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|