Наша армія стала сильніше - Кабмін вирішив збільшити солдата

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: П'ят 20 гру, 2013 16:18

Наша армія стала сильніше - Кабмін вирішив збільшити солдата

Пропонуємо до обговорення:
Уряд України змінив норми харчування військовослужбовців Збройних Сил та інших військових формувань

Дивися повний текст Наша армія стала сильніше - Кабмін вирішив збільшити солдатам добовий пайок на 65 грамів "м'ясних консервів".
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101012
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 20 гру, 2013 16:18

ЖЫР!
Прохожий
 
Повідомлень: 14463
З нами з: 05.06.13
Подякував: 945 раз.
Подякували: 1468 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 20 гру, 2013 17:48

тоесть раньше им не давали 360 грам, а теперь будут недавать 425. с екм не разговаривал, никто каждый день консервы не ел. тем более что 360 грам это две банки по 180.
arheops
 
Повідомлень: 735
З нами з: 28.10.12
Подякував: 1 раз.
Подякували: 75 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 20 гру, 2013 18:51

-- Консервы останутся консервами, выдача -- выдачей. Я знаю склад лучше, чем господин обер-лейтенант. Я разбираюсь в том, что говорится на совещаниях господ офицеров у господина полковника. Ведь это только господину полковнику чудится, будто на складе имеются консервы. Склад нашего полка никогда никаких запасов консервов не имел, и доставали мы их от случая к случаю в бригаде или одалживали в других полках, с которыми оказывались поблизости. Одному только Бенешовскому полку мы должны больше трехсот банок консервов. Хе, хе! Пусть на совещаниях они говорят что им вздумается. Куда спешить? Ведь все равно, когда наши придут туда, каптенармус скажет им, что они с ума спятили. Ни одна маршевая рота не получила на дорогу консервов. --

Читайте Гашека...
Kirjan
 
Повідомлень: 804
З нами з: 11.09.10
Подякував: 85 раз.
Подякували: 106 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 20 гру, 2013 20:44

Re: Наша армія стала сильніше - Кабмін вирішив збільшити сол

Наверно это хорошо, но всё равно новость прикольно смотится в обсуждении
http://fotohost.org/images/a1c68254-19kB.png
Rick
 
Повідомлень: 825
З нами з: 07.10.08
Подякував: 69 раз.
Подякували: 176 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 757
Переглянути останнє повідомлення
Сер 27 тра, 2026 19:20
Hotab
4 838
Переглянути останнє повідомлення
Нед 10 тра, 2026 07:17
fox767676
1 5315
Переглянути останнє повідомлення
Нед 03 сер, 2025 14:47
maletniyandrey
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама