OVB

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення питань пошуку роботи: Як шукати роботу після 40 років, як заробляти понаднормово, СПД і робота по трудовій, а також чорний список працівників і типові помилки претендентів і роботодавців.
  #<12345 ... 15>
Повідомлення Додано: Вів 10 лис, 2009 18:01

Sweet kisseS
Доброго дня шановний !!! Дуже добре що ВИ вирішили дізнатися про реєстрацію компанії в м. Чернівцях. Але юридична адреса компанії є м. Київ. В місті Чернівцях ВИ спілкувалися з представником компанії якій діє згідно субагенсьокого договору. Даний договір не регламентує обмежень по території. На другому заняті ВИ заповнювали Бланк ФІНАНСОВОГО АНАЛІЗУ, якій складається не лише з питань про ваше квартирне становище, а як мінімум ще 20-ти сторінок. В загальному він потрібен для розробки фінансового плану, вашого особистого плану. Для того щоб незалежний фінансовий консультант міг підібрати ВАМ, особисто фінансові продукти, та фінансові інституції які відповідають ВАШИМ вимогам. В загальному якщо ВАС цікавить даний фах, читайте в Інтернеті все про НЕЗАЛЕЖНИХ ФІНАНСОВИХ КОНСУЛЬТАНТІВ. А ще краще зустріньтеся з людьми з даної компанії, і з ясуйте детально для себе. Також ці відповіді ВИ можете отримати особисто від мене (ukalviv@gmail.com)
ukalviv
 
 
Повідомлення Додано: Сер 18 лис, 2009 17:15

был на собеседовании. абсолютная вода. ясно только то что это сетевой маркетинг типа эмвей и тд. обучение то у них бесплатное, но я уверен на 100% что за "сертификат" или еще бумажку какую то прийдется выплатить некую сумму. первое что не понравилось, что принимаются все. плевать на образование. от механизатора до инжинера. даже мне как студенту стало както мерзко находится там. думаю так же как и бывшему финансовому директору одного из отделений банка. развод чувствуется наперед. потом пришлось бы унижатся перед родственниками предлагая "услуги" данной компании.
ZenderR
 
 
Повідомлення Додано: Сер 18 лис, 2009 17:37

ZenderR
Доброго дня Шановний !!!
Ну по-перше, можу ВАС запевнити на всі 100%, що у ВАС з часом не візьмуть не гривні, крім того оплатят всі переїзди, і перельоти по Европі. Можете це перевірити, Як в свій час перевіряв Я. Я теж так думав, і собі сказав, лише піде розмова про гроші, все СТОП !!!
По-друге: набирають всіх підряд. Причина тому що на даний фах НЕЗАЛЕЖНОГО ФІНАНСОВОГО КОНСУЛЬТАНТА, не вчать в інститутах. Тому дана компанія має свій власний інститут, і свою форму навчання. Читайте більше про даний фах.
По-трете: «потом пришлось бы унижатся перед родственниками предлагая "услуги" данной компании.» Компанія, нічого сама не продає, Вона консультує в обрані відповідних програм, по всьому спектру фінансових послуг. З приводу «принижуватися»- давайте скажимо допомагати !!! Якщо ВИ фінансового грамотна, і досвідчена людина. То дайте відповідь на наступне запитання ? Яка сума резервного фонду повинна бути створена у людини у віці від 20р.- до 30р. ???? Навіщо людині даний резервний фонд ???
І це лише крупинка, у ВАШІЙ фінансовій грамотності !!!
ukalviv
 
 
Повідомлення Додано: Чет 21 січ, 2010 00:03

с добрым днём.

кому интресно всё ещё - рассказываю:

сейчас я - независимый консультант OVB Алфінанц Україна - дочерней компании OVB. 3 месяца назад сам искал информацию о OVB и посещал этот форум. вот и проверил сам.

работаю по субагентскому договору с компанией, что даёт мне право работать от имени компании, представляя клиентам продукты компаний-партнёров и программы компании. дочка зарегистирирована в киеве, поэтому попытки узнать через местные прокуратуры и налоговые, зарегистрирована ли компания в вашем городе, ни к чему не приведут.

суб-агентский договор - это практика, позволяющая физ. лицу - предпринимателю работать финансовым консультантом, представляясь от имени компании, оплачивая только единый налог, но при условии, что у него есть вид деятельности "67.20.0 допоміжна діяльність у сфері страхування та пенсійного забезпечення".
в случае если работать как физ лицо прийдётса платить 15% налога и 2% в пенсионный. 25% налога, о котором ктото рассказывал Sweet kisseS, это явно свидетельсво непрофессионализма. но и ставок 18-20% у нас тоже нет.

сам институт частного финансового консультанта - новела на рынке Украины, никакой университет не предоставляет обучение по подобной специальности. обучение по своим продуктам проводят сами страховые компании, что является для них потребностью. то же самое и с финансовым брокером. мне посчастливилось учиться у одного из людей, которые "привезли" компанию в Украину, прежде работав в Германии. этим я очень доволен. поэтому рекомендую интересоваться у людей, которые проводят с вами беседы, какое положение они занимают в компании.

о рабочих моментах:
это не сетевой маркетинг, стереотипом о котором забиты головы наших сограждан. но и отрицать, что в компании присутствует вертикальная организация нельзя. но думающий человек несомненно поймёт, что только построением вертикальной системы управления возможно достичь результата. и что сама карьера есть рост по вертикали.

о том, что вас просили заполнять информацию о квартире и планах на будущем:
форма, которую предложили заполнить - это финансовый анализ. основной рабочий инструмент консультанта. это обьём информации, по которому консультант принимает решение о том, какую программу предложить клиенту. европейская практика - консультант, связанный обязательством конфиденциальности, проводит ПОЛНЫЙ анализ финансового состояния клиента. это значит, что учитываются всё обязательства и активы клиента, что позволяет предложить финансовый план на 20 и более лет, как используя клиентом предложенный продукт, так и свои ресурсы. но это в идеале. отсутствие понимания того, что фин консультант это профессия строжайшей конфиденциальности и компания такого уровня и репутации никогда не будет использовать эту информацию в нерабочих целях, приводит к тому, что разговор с клиентом ограничивается только предложением программы.

о профессии:
повторюсь, такой вид деятельности - новинка в Украине. для обучения у компании есть своя методика, но она носит скорее наставнический характер. в деятельности вы предоставлены исключительно себе. да, есть определённый объём знаний, который вам просто необходимо знать для работы. поскольку сейчас представлены не все возможности, предоставляемые компанией, и это логично, это процедура постепенного выхода на рынок, тем более, что угораздило выходить в кризис. поэтому для начинающих обучение упрощено. но по мере развития уровнем профессионализма будет свидетельство глубоких знаний по всем направлениям деятельности.

в первую очередь интересны люди, которые понимают, какую позицию на рынке занимает такая компания, какие возможности она предоставляет и каким опытом располагает. основа деятельности консультанта - самостоятельность. тут каждый найдёт свои плюсы и минусы. если вам интересна работа на ставке в офисе, где от вас требуют только выполнение работы, которую вам же и приносят - то вам следует работать в таком офисе. эта же работа предполагает больше свободы, но и больше активности. ключ к успеху в этой сфере - самообучение и желание развития.

ещё очень удивляют люди, оставившие по одному сообщению просто ради того, чтобы написать как по их мнению всё плохо. стоит, конечно, подметить, что у меня тоже здесь первое сообщение, но о том как всё хорошо. уточню, у меня хорошо.

по поводу унижения "предлагать товар знакомым". явно человек имеет негативный опыт в скорее всего продажах. у меня встречный вопрос: назовите хоть одну профессию в финансовой сфере, которая считается унизительной? как только у вас возникнет реальная потребность в каком-либо финансовом продукте, уверен, токового финансового консультанта вы зауважаете.

говоря о себе, скажу, что знакомство с компанией и её деятельностью привнесло много нового в первую очередь в понимание своих финансовых возможностей, заставило задуматься о будущем, ознакомило с возможностями организации личного бюджета. к тому же серьёзно расширило понимание деятельности финансовых институтов и дало новый опыт общения с людьми.

благодарю за внимание. постараюсь ответить на интересующие вас вопросы, как здесь так и по имэйлу.


с уважением, Александр Тимченко

независимый финансовый консультант OVB Алфинанц Украина
windmind
 
 
Повідомлення Додано: Пон 01 лют, 2010 23:49

Я тоже недавно была на собеседовании в этой конторе и, если честно, больше заинтересовало обучение, чем возможность там работать. Идея финансового консультанта интересна, но так как наше общество к этому не подготовлено, думаю что клиентов надо будет искать долго и нудно, а так как ставки они не предлагают, то веселого мало :? зато о перспективе карьерного роста и бешеных прибылях они поют не хуже, чем "MLM-вцы" :lol:
jozephina
 
 
Повідомлення Додано: Чет 04 лют, 2010 03:41

Бред сивой кобылы, ничего они не просят.
ЕДИНСТВЕННОЕ: условием работы является оформление на себя договора накопительного страхования в размере 500 грн. на 20 лет. Эти деньги остаются у Вас и об этом говорится сразу. Все остальное - бесплатно.
Договор нужен для того, чтобы при работе с клиентом на вопрос "а пользуетесь ли вы услугами вашей компании?" Вы не сказали " я нет, но Вам очень советую".
Когда устраивался, то такого условия не было, но спустя 4 месяца всеравно сделал договор и на большую сумму т.к. понял выгоду этого процесса и действительно было неудобно перед клиентами.

Многие привыкали к ерунде всякой, а когда им что-то стоящее предлагают - начинают носом крутить.
OrlandO
 
Повідомлень: 363
З нами з: 23.12.09
Подякував: 19 раз.
Подякували: 42 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 05 лют, 2010 13:39

ха, я вчора пройшов співбесіду і вони запросили щоб я з ними працював. Сказали, що маю оплатити 80 євро, щоб мати змогу поїхати в Німеччину і т.д.
:!: :!: :?: В мене є питання: Я що маю ходити по вулиці і шукати потенційних клієнтів і заохочувати їх чи я буду працювати в офісі? :?:
le Grand
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 05 лют, 2010 13:54

le Grand
Діяльність НФК має ряд переваг. Основними з яких є:
• Перспективи. На заході більше ніж 50% родин мають персонального Незалежного Фінансового Консультанта і купують фінансові послуги, лише проконсультувавшись з ним. В Україні потреба в послугах Консультанта зростає паралельно з матеріальним становищем людей, ускладненнями і збільшеннями кількості фінансових послуг і в результаті зменшенням соціальної підтримки з боку держави.

• Простота організації. Для того щоб почати заробляти в якості Консультанта вам необхідно: вміти правильно визначити потребу клієнта, підібрати йому відповідний фінансовий інструмент і оформити його. Варіантів на початку велика кількість і всі можливі ми з вами будемо проходити під час нашого навчання. Багато наших колег починають консультувати клієнтів продовжуючи працювати за основним місцем роботи, або знаходять серед колег партнера по бізнесу, складають спільні проекти, деякі відразу пускаються в роботу. Спектри спеціалізації різноманітні, також як і формат бізнесу, і залежать від ваших побажань, хтось з колег зупиняється на приватному консультуванні друзів і знайомих у питаннях інвестування, а хтось створює широку філіальну сітку Консультантів.

• Вільний графік роботи. Діяльність Консультанта представляє собою аналог бізнесу адвокатів, нотаріусів, аудиторів, ріелторів. Ви працюєте самі на себе і тому ви вільні самі визначати коли і скільки вам працювати. На початку бізнесу, при формуванні клієнтської бази, звичайно прийдеться попрацювати, але після завоювання довіри клієнтів буде достатньо працювати 3-4 години в день. Так, якщо ви часто відчували заздрість до людей, які з задоволенням обідають з клієнтом в ресторані, бачать свою родину не лише підчас відпуски, встигають займатися спортом – вам сподобається стиль життя НФК.

• Стабільний пристойний дохід, з високим потенціалом зростання. Почавши роботу з клієнтом, ви забезпечуєте собі потік наступних звернень, після успішної першої розмови, клієнт готовий купувати від 2 до 5-ти послуг щорічно.

• Низькі стартові витрати. Для початку діяльності потрібно: підготовка в нашій компанії яку ви будете отримувати БЕЗКОШТОВНО, на всіх етапах вашого розвитку. Але для здійснення діяльності вам знадобляться інструменти такі як, наявність комп’ютера з доступом до Інтернету, мобільний і стаціонарний телефон. Важливим і обов’язковим пунктом витрат є залучення клієнтів: в середньому залучення 1 клієнта обходиться від 5 до 100$ в залежності від набору послуг Консультанта і вибору стратегій розвитку. У практиці Консультантів, найбільш активно спрацьовують для залучення клієнтів : деякі види інтернет продуктів, семінари, виставки, безкоштовні консультації, PR. Витрати на організацію практики (реєстрація приватного підприємця, створення особистого сайту, оренда офісу) залежить від ваших побажань, і розмір даних витрат може складати від 50$ в місяць і до нескінченності.

• Цікава інтелектуальна діяльність. Робота Консультанта це рішення нестандартних завдань стандартними інструментами ринка. Кожного дня клієнти приходять зі своїми унікальними фінансовими ситуаціями і цілями, під кожний конкретний випадок потрібно скласти унікальну конструкцію для досягнення поставлених клієнтом завдань. Тому Консультанти постійно розвиваються, дізнаються більше про ринок і його продукти, постійно тримають руку на пульсі фінансової сфери. OVB Holding AG допомагає колегам в цьому, надаючи Консультантам БЕЗКОШТОВНО – семінари, тренінги, дайджести з оновленою інформацією, круглі столи по обміну практикою та ін..

• Визнання і вдячність клієнтів. Як часто вам говорять дякую на вашій роботі? А клієнти наших консультантів, дуже їм вдячні у вирішенні складних ситуацій і не скупляться на вдячність: коли знаходиш можливість молодій сім’ї отримати своє перше житло, коли формуєш інвестиційний портфель, який росте навіть наперекір кризі і клієнт багатіє! В Європі Консультант, це майже член родини, довірена особа, людина якій довіряють таємниці і капітали сім’ї!

З приводу поїздки в Германію на святкування 40 річчя компанії !!! Ви маєте повне право і відмовитися за 80 Евро поїхати !!! І знайти пропозицію подешевше ???? З харчуванням, проживанням, переїздами та виготоаленням віз.

Якщо знайдете повідомте мені !!!

З повагою Руслан Юрків
Фінансовий радник OVB
ukalviv
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 05 лют, 2010 14:18

Шановний пане Руслане, то Ви маєте на увазі "працюєш сам на себе" це і є пошук людей на вулицях?
le Grand
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 05 лют, 2010 15:14

le Grand

А ВИ впевнені, що адвокати, юристи, нотаріуси - шукають клієнтів на вулиці?

Якщо ВАМ цікавий даний фах то приступайте до навчання, і ВАМ покажуть де беруться клієнти, і як з ними відповідно компетентно працювати. Особисто Я для себе зробив цей вибір ще півтора роки назад, і повірте дуже задоволений. Якщо ВИ хочете отримати більш детальну інформацію порозмовляйте з людьми які ВАМ проводили навчання.

Успіхів ВАМ !!!

З повагою Руслан Юрків
ukalviv
 
 
  #<12345 ... 15>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама