Як «державний» «Ощадбанк» краде гроші бюджетників

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Перелік фінансових компаній, які були під підозрою в шахрайстві. Фінансові піраміди та лохотрони в Україні. Все, що пов'язано з фінансовими схемами, націленими на обман довірливих учасників.
Повідомлення Додано: Чет 16 жов, 2014 18:07

Як «державний» «Ощадбанк» краде гроші бюджетників

З лютого цього року життя українських бюджетників суттєво змінилось, адже за рішенням уряду всі виплати бюджетним організаціям міста Києва відтепер здійснюватиме «Ощадбанк».
І все б нічого, однак така пертурбація місцевого значення стала проблемою для великої кількості людей, особливо пенсіонерів, про яку вперто не хочуть згадувати у провладних коридорах.
Головними критеріями відбору банку для обслуговування лікарів, вчителів, пенсіонерів стало те, що, по-перше, це − державний банк, якийвходить до трійки лідерів вітчизняного банківського ринку, має найрозгалуженішу мережу філій та мав би згідно із Законом України «Про банки і банківську діяльність» гарантувати на державному рівні повне збереження грошових вкладів громадян. Особливої ваги тут, власне, й додає приставка – «державний».
Однак мало хто знає, що додавати це вагоме слово «державний» в свої реквізити ПАТ «Ощадбанк», котрий досі був по-суті приватною комерційною структурою, зміг лише тоді, коли передав у власність держави частину своїх акцій. Однак сьогодні сама держава не має жодного права втручатися в господарську діяльність «Ощадбанку». Іншими словами, правління «Ощадбанку» на власний розсуд здійснює свою діяльність, а контрольно- ревізійне управління може перевірити лише цільове використання державних коштів, перерахованих з держбюджету на державні програми, а випадку банкрутства цього банку держава може гарантувати лише виплату вкладів за депозитамилише після процедури банкрутства та продажу майна банку і то без нарахованих за вкладами громадян відсотків.
Тож називати «Ощадбанк» державним банком– рівнозначно лукавити перед мільйонами бюджетників.
Спроби монополізувати обслуговування бюджетних організацій «Ощадбанком» були і раніше. Так, свого часу голова правління банку Олександр Морозов надіслав листа Віктору Ющенку. В ньому йшлося про те, що «З 56 банків, уповноважених Мінфіном на виплату зарплат працівникам бюджетних установ, тільки «Ощадбанк»належить державі і володіє держгарантією щодо коштів фізичних осіб згідно ст.57 «Закону про банки». Однак тоді представники комерційних банків, послалися на постанову Кабміну №318 «Про удосконалення механізму виплати зарплат співробітникам бюджетних установ», яка передбачало конкурсний відбір уповноважених банків і пригрозили «Ощадбанку» застосуванням антимонопольного законодавства.
Однак попри всі обставини «Ощадбанк» таки отримаву своє обслуговування ряд «багатих» клієнтів, зокрема Пенсійний фонд України, ДП «Енергоринок», НАК «Нафтогаз», УДППЗ «Укрпошта», ВАТ «Укртелеком». Безперечно вибір перелічених вище клієнтів швидше за все базувався на інформації, яку надав сам «Ощадбанк», бо в одному із його прес-релізів йшлося про те, що банк «зайняв друге місце в рейтингу стійкості банків за версією порталу«Мінфін». Однак цедалеко не той критерій, за яким потрібно обирати банк, адже вибір надійності банку перш за все базується на підставі комплексної оцінки йогостресостійкості, а також лояльності вкладників і відображає рівень привабливості депозитних продуктів.
Тому, якщо ми візьмемо за основу ці критерії, то наш «Ощадбанк» переміститься з другого та шістдесяте! місце із 77 представлених українських банків. (за даними сайту «Банки.ua»).
Виникає риторичне питання: звідкіля ж узялась така лояльність вкладників? На головній сторінці сайту «Ощадбанку» у розділі «Корпоративні принципи» особливу увагу відведено безпеці та конфіденційності, однак відгуки клієнтів говорять про, м'яко кажучи, дивне ставлення працівників банку до цих непорушних норм. Зокрема, багато-хто з клієнтів банку наголошує про несправність банкоматів, ліміти в 1000 грн., а для пенсіонерів похід в «ощадбанк» взагалі перетворився на пекло, адже люди хочуть забрати не 1000 грн., а усю пенсію.І щоб їх забрати свої «кровні» пенсіонерам часто доводиться вислуховувати у грубій формі відмови касирів, доводити, що вони – пенсіонери, у присутності сторонніх повідомляти свій пін-код, а подекуди працівники банку взагалі не беруться видавати гроші з їхніх карток. І це – не поодинокий випадок, а масове явище на всіх без винятку відділеннях «Ощадбанку».
Останніми місяцями почастішали скарги на працівників «Ощадбанку» і від вчителів шкіл та гімназій. Проблеми почалися відразу ж після переведення їх на обслуговування цієї фінансової установи. Уже в лютому учителя дізналися для себе багато нового і цікавого. Наприклад, що СМС-повідомлення (прописане в договорі з банком) про надходження зарплати на рахунок може приходити після 8-10 днів після фактичного зарахування коштів. Про те, що тепер банкомати «Ощадбанку» не можуть видавати більше 2000 гривень на добу по одній картці, що банкомати «Ощадбанку» заряджені лише купюрами номіналом 100 - 50 гривень, а про залишки доведеться взагалі забути надовго. Або – в гіршому разі – просто не заряджені грошима і в касі їх вам не дадуть. А у випадку, якщо у вас вкрали картку, то нову вам зроблять не раніше ніж через місяць. Що працюючі пенсіонери, які раніше отримували відсотки на залишок зарплати на картці, в «Ощадбанку» за відсотками не отримають ні копійки ...
Тож, схоже керівництво ПАТ «Ощадбанк» чітко усікли сучасну тенденцію - став на сильного, плюй на слабкого. І все буде в шоколаді. І хто це заборонить «державній» установі?
TimchenkoN777
 
 
Повідомлення Додано: Чет 23 жов, 2014 15:48

Бюджетники виступили проти держбанків

Бюджетники, які вчора вийшли на мітинг під стіни Київської міської ради, пояснили свої мотиви тим, що вони не хочуть, щоб їхні зарплати переводили на обслуговування в ощадкаси, а також тим, що державні банки мають надто низький рівень сервісу та поваги до своїх клієнтів.
Близько 400 працівників соціальної сфери, учителів, лікарів, пенсіонерів та активістів громадських організацій зібрались вчора під будівлею КМДА. Бюджетники дуже незадоволені і виступили проти того, що їх в примусовому порядку змушують переходити на обслуговування до державних банків, зокрема «Ощадбанку», «Укрексімбанку» і «Укргазбанку».

[https://www.youtube.com/watch?v=onI9x98hwnw]
bagachikspr
 
 
Повідомлення Додано: Вів 07 бер, 2017 12:45

Шахрайство в Ощадбанку з карткою клієнта – вкрали гроші.

TimchenkoN777
Шахрайство в Ощадбанку з карткою клієнта – вкрали гроші.
05.03.2017 з телефонів +380501641582, +38 0567858406, моб. +38 094 8858406, +38 050 1641582 … обдурили мою жінку способом нібито покупка товару на ОЛХ, але оплату можуть зробити на любу картку, крім ПриватБанку... Надали їм № картки Ощадбанку 5167 8199 9807 9686 для оплати за товар ... Хлопчики зробили підставну сторінку в Ощад-24, вкрали з картки 1250 с хвостом гривень. Злодій називався то Святославом, то Юрієм. Крадуть гроші під різними іменами і без працівників Ощадбанку таку процедуру провернути неможливо, бо дзвонять жертві і розповідають скільки коштів на банківській карті, блокують Приват-24 жертви і картку перереєстровують на свою фейкову сторінку, потім кошти перераховують на власні рахунки в інших банках …
Злодіям наперед відомо про термін дії картки, СVV2/CVC2, залишок на рахунку. Система Ощад-24 дозволяє злодію перереєстровувати картку і красти з неї гроші.
В Ощадбанку заявили, що вони не можуть блокувати такі маніпуляції і не надали пояснень, яким чином картки Ощадбанку перереєстровують повторно на рейкову сторінку Ощад-24… Тобто, в Ощадбанку жертві не надають дані на яку картку і кому злодій перерахував гроші. Блокують Ощад-24 жертви, але злодія не чіпають.
То тепер тайна …, явно працівники Ощадбанку працюють в тандемі зі злодіями … Написані заяви в мусорню. Сподіваємось, що почнуть працювати ті так звані «служби безпеки» банків і поліцаї …Будемо вираховувати злодія. Потім поїдемо до нього ... В інтернеті вказані телефони світяться вже з рік часу, народ масово обкрадають і ніхто й не чухається.
Ще раз, телефони банківських аферистів:
+38 056 7858406
+38 094 8858406
+38 050 1641582
+38 095 3751901

https://aferistoff.net/нестеренко-олег-иванович-0953751901-0948858406/#comment-808
http://kto-zvonil.com.ua/number/094/8858406
https://scamdb.info/uk/fraud/2533
http://get-phone.info/add/phone
air_inversion
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7
З нами з: 02.12.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 19 гру, 2017 18:54

Ощадбанк вкрав гроші з картки клієнта.

air_inversionОтож, "розслідуванням" зайнялась ст. слідчий Сихівської НП Васильчик Н.П., відписки писала вона та заст. нач. ГУ НА у Льв. обл. Ткачик А.Б. На запити та заяви про вчинення слідчих дій не реагували, жодного разу не дали ознайомитись з провадженням. Ми звернулись на гарячу лінію уряду. В кінці листопада отримали відписку від Ткачика, що провадження закрито 20.06.2017р. та "не скасовано". Отож, як вбачається авякяновські покидьки поділили наші вкрадені грошики зі ззлодіями, тихенько закрили справу, тепер не видають постанову про закриття, щоб ми не могли оскаржити їх діяння в суді. Знову треба дзвонити на Урядову «гаряча лінія» - 1545.
air_inversion
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7
З нами з: 02.12.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 13 сер, 2019 11:54

нікчемний банк

пройшло пять років, в банкоматах як були купюри по 50-200 грн, так і залишаються. ніколи не можливо отримати суми по 500. в касах також потрібно "замовляти" за добу суми вище 50000 грн, при цьому номінал купюр не гарантують, сьогодні, наприклад, пропонували по 50грн. а менеджер лише руками розводить - це банк такий, це не я така, чим поповнили касу, те й видаємо. і як "зразок" роботи банку розповідають, що у мене ситуація проста, а ось були і клієнти, які із депозиту мільйон грн купюрами по 50грн забирали. і питання тут не в державній формі власності. сидять недбалі керівники, які проїли усі кошти на консультантах, що нічого не змінюють, керівники отримують солідні зп, і на весь безлад в банку їм начхати. навіщо клієнти? не хочуть, нехай йдуть до інших банків. що й відбувається
forexgrasp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 13.08.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: ТупУм, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Ощадбанк - аферист
Dante » Вів 13 гру, 2016 00:52
3 2693
Переглянути останнє повідомлення
Сер 14 гру, 2016 00:24
Dante
4 13621
Переглянути останнє повідомлення
Суб 16 кві, 2016 16:14
Lyustrator
0 2542
Переглянути останнє повідомлення
Чет 14 січ, 2016 11:51
Пчёлка
Топ
відповідей
Топ
користувачів
Реклама