ПроКредит (2004 - 2021)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг українських банків, страхових компаній і компаній з управління активами і рівень обслуговування в них. Архіви народних рейтингів на Finance.UA.
  #<1 ... 34567 ... 435>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цьому Банку (або його філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

ПроКредит (2004 - 2021) 3.1 5 221
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
29%
65
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
10%
23
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
6%
14
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
27%
60
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
27%
59
Всього голосів : 221
Повідомлення Додано: Суб 05 кві, 2008 23:34

Начал усиленно пользоваться услугами этого банка где-то 6 месяцев назад, после того как открылось отделение №13 - это недалеко от моей работы (до этого обслуживался как спд в отделении на боженка - был там всего 2 раза). Единственно что меня не очень устраивает - это ставки по депозитам, сейчас можно найти более интересные варианты. В остальном - могу поставить за обслуживание в среднем твёрдую 4, хотя часто и 5 могу ставить. Возможно это из-за корпоративного обслуживани, но мне нравиться.
Ivanhoe
 
 
Повідомлення Додано: Чет 12 чер, 2008 12:39

Отделение в г.Харькове на Героев Труда мне понравилось. На кассе вежливые работницы. Работница банка, которая рассказывала мне про интересующие меня условия немного некомпетентна (не знает тарифы), но вежлива. Очередей нет. Поставил 4. Мне у них тарифы очень понравились.
Valentin4ik
 
 
Повідомлення Додано: Чет 12 чер, 2008 14:24

Обслуживался в банке 2 года с 2005 по 2007 - нареканий нет.
Dimka
 
 
Повідомлення Додано: Суб 15 лис, 2008 21:42

Долгое затишье в ветке означает, что банк работает стабильно, невзирая на кризис?
octopus
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3622
З нами з: 16.10.08
Подякував: 97 раз.
Подякували: 137 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 21 лис, 2008 11:35

По обслуживанию в данном банке не рассскажу, но некоторое наблюдение стороннего человека имеется. Находится оОтделение в Харькове на проспекте 50-летия ВЛКСМ (фактически на рынке Барабашова) - отдельно стоящее новое офисное 3 этажное здание, полностью занятое ПроКредитом. Каждый раз когда иду вечером от метро домой обращаю на это внимание и "ухмыляюсь" - здоровенная вывеска на банке из пластиковых метровых букв - сначала потухла ночная подсветка букв "ПРО" ч/з месяц (и поныне) уже не горит и подсветка "КРЕ", в общем на сегодня остаётся только "ДИТБАНК". Такое впечатления что либо всему персоналу отделения во главе с керивныком глубоко на всё наплевать, либо :shock: они настолько рано в полном составе уходят домой что просто не видят "потухшего лица" своего банка. :D Стыд и срам. :oops:
skifa2
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 21 лис, 2008 12:15

Вроде ничё - держутся.
В отделении кофе напоили - нашару. :lol:
Востаннє редагувалось philipk2002 в П'ят 06 лют, 2009 17:04, всього редагувалось 1 раз.
philipk2002
 
 
Повідомлення Додано: Нед 30 лис, 2008 22:26

ПРОКРЕДИТ

В БАНКУ (Івано-Франківсбк) ОБСЛУГОВУЮСЬ ВЖЕ ТРЕТІЙ РІК, перше знайомство було настільки вдалим, що я (тодішній менеджер) перепитав працівницю банку, чи вона працює на відсотку. потім зрозумів абчурдність свого питання....

в банку є ряд переваг:
- вони працюють не на кількість а на якість
- під час кризи умови кредиту мені не поміняли
- завжди стараються дати повну відповідь клієнту
- влаштовують різноманітні програми, використовують суверніри та влаштовують семінари
- працює інтернет-банкінг (до речі 50грн/міс і 150 - за підключення). 1грн за кожну платіжку по банкінгу+20грн (якщо в місяць було більше 5ти платіжок)
- працює смс банкінг

працюючи все довше з ними виявив також певні недоліки:
- черги в касах (особливо 15числа, коли багато кредитчиків)
- некомпетентність та неуважність працівників (особливо працвниць) (по декілька разів перепідписували деякі доки)
- не особлива приязнь касирів (напевно повязано з роботою у закритій кімнаті без особливого доступу кисню і ще з великими грошима, НЕСВОЇМИ!!!!)
- також те, що працівниці дозволяють собі при клієнтах проводити особисті телефонні розмови, типу, "а що робиш вдома", "куди підемо на обід", "не знаю, що буду робити на вихідних" (зауважу, що це НЕ В ТОЙ МОМЕНТ, коли клієнт чекає обслуговування, а тоді, коли просто в залі клієнт обслуговується інший працівником)

а в загальному на мою думку банк позитвний та надійний, от тільки кожний з працінивників повинен розуміти, що він має з кожним днем іти на рівень вгору, а керівництво банку має це все жорстко контролювати..

п.с. банк - міжнародний, тобто має міжнародний досвід роботи.
tramplin
 
 
Повідомлення Додано: Пон 08 гру, 2008 17:28

Сегодня, взбудораженый 413-м постановлением НБУ, подал заявление в отделение у м. Арсенальной о ДОСРОЧНОМ возврате вклада, отказали ,
теперь из принципа подам на банк в суд, НО считаю результативным именно поднятие шума, проведения акций протеста.
Необходимо собираться в группы потерпевших по банкам и убедительно рассказать начальникам отделений или СБ банков о запланированных акциях протеста (с транспорантами, громковорителями и прочими атрибутами демократии) у центрального офиса банка и, думаю, сами акции проводить не придется - деньги вернут до назначенной даты


.... вот текст заявления:

Закрите акціонерне товариство «ПроКредит Банк»

ЗАЯВА
Про видачу вкладу та процентів

Між мною та ЗАТ «ПроКредит Банк» укладено Договір банківського вкладу № _________ Депозитний вклад «Строковий» від ___.____.2008 р., за яким 11.02.2008 р. Банк прийняв від мене вклад в розмірі ______,00 грн. та зобов’язався повернути його мені у встановлений договором строк та сплатити проценти.
Відповідно до п. 2 ст. 1060 Цивільного кодексу України за договором банківського вкладу незалежно від його виду банк зобов'язаний видати вклад або його частину на першу вимогу вкладника, крім вкладів, зроблених юридичними особами на інших умовах повернення, які встановлені договором. Умова договору про відмову від права на одержання вкладу на першу вимогу є нікчемною. На даний момент вищезгадана норма ЦК України діє, не визнана некоституційною та є обовязковою для застосування всіма суб’єктами цивільних правовідносин, а також органами державної влади. Законодавством не передбачено випадків, коли вищезгадана норма не застосовується повністю, а бо в частині. Згідно з ст. 41 Конституції України право приватної власності є непорушним. Відповідно до ст. 64 Конституції це право може бути обмежене лише в умовах надзвичайного, або воєнного стану. Відповідно до ст. 60 Конституції ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази. За виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність.
Крім того, нагадую, що нормативно-правові акти, які видаються органами виконавчої влади, контролю і які зачіпають права, свободи й законні інтереси громадян, підлягають державній реєстрації. Тому, акти, які зачіпають будь-які права і свободи громадянина та не зареєстровані у встановленому порядку, не мають жодної юридичної сили, а їх дотримання чи виконання тягне встановлену Законом юридичну відповідальністю.
Не зареєстрована в Мінюсті, незаконна та злочинна Постанова НБУ № 319, на яку посилався банк відмовляючи в видачі вкладу, скасована НБУ Постановою № 413 від 04.12.2008 р.
Довожу до Вашого відома, що ні Постанова № 319, ні Постанова № 413 НБУ не містять заборони банкам видавати вклади достроково. Так, в Постанові № 413 НБУ дослівно сказано: «Зобов’язати банки: уживати всіх необхідних заходів щодо забезпечення позитивної динаміки зростання обсягів депозитів (передусім у національній валюті України) з метою недопущення дострокового повернення коштів, розміщених вкладниками». Тобто «недопущення дострокового повернення коштів, розміщених вкладниками» є МЕТОЮ, а не ЗАСОБОМ, а не навпаки. Засобом же є заходи «щодо позитивної динаміки зростання обсягів депозитів». Такими заходами можуть бути: підвищення банком ліквідності, підвищення процентної ставки за вкладами, проведення «агітаційної роботи» з вкладниками щодо вигідності вкладів, небезпеки їх тримання вдома «під матрасом», бонуси вкладникам, наприклад, у вигляді новорічних поїздок до Єгипту і т.п.
Проте, яскраво пам’ятаючи початок 90-х років, коли Ощадбанку в умовах гіперінфляції не видавав населенню заощадження та роздав їх у вигляді кредитів під мізерні проценти наближеним особам (які зараз правлять країною), тепер, після брутального порушення мого права власності на вклад, я втратив будь-яку довіру до українскьої банківської системи, не збираюсь чекати введення тимчасвої адміністрації і банкрутства банку, та, до остаточної девальвації гривні, маю намір на повернутий вклад придбати хоч якісь товари, а тому ВИМАГАЮ:
Негайно видати мені готівкою вклад в розмірі _________,00 грн. та належні проценти.
________________
Сашок
 
 
Повідомлення Додано: Чет 11 гру, 2008 17:16

Re: ПРОКРЕДИТ

tramplin написав:В БАНКУ (Івано-Франківсбк) ОБСЛУГОВУЮСЬ ВЖЕ ТРЕТІЙ РІК, перше знайомство було настільки вдалим, що я (тодішній менеджер) перепитав працівницю банку, чи вона працює на відсотку. потім зрозумів абчурдність свого питання....

в банку є ряд переваг:
- вони працюють не на кількість а на якість
- під час кризи умови кредиту мені не поміняли
- завжди стараються дати повну відповідь клієнту
- влаштовують різноманітні програми, використовують суверніри та влаштовують семінари
- працює інтернет-банкінг (до речі 50грн/міс і 150 - за підключення). 1грн за кожну платіжку по банкінгу+20грн (якщо в місяць було більше 5ти платіжок)
- працює смс банкінг

працюючи все довше з ними виявив також певні недоліки:
- черги в касах (особливо 15числа, коли багато кредитчиків)
- некомпетентність та неуважність працівників (особливо працвниць) (по декілька разів перепідписували деякі доки)
- не особлива приязнь касирів (напевно повязано з роботою у закритій кімнаті без особливого доступу кисню і ще з великими грошима, НЕСВОЇМИ!!!!)
- також те, що працівниці дозволяють собі при клієнтах проводити особисті телефонні розмови, типу, "а що робиш вдома", "куди підемо на обід", "не знаю, що буду робити на вихідних" (зауважу, що це НЕ В ТОЙ МОМЕНТ, коли клієнт чекає обслуговування, а тоді, коли просто в залі клієнт обслуговується інший працівником)

а в загальному на мою думку банк позитвний та надійний, от тільки кожний з працінивників повинен розуміти, що він має з кожним днем іти на рівень вгору, а керівництво банку має це все жорстко контролювати..

п.с. банк - міжнародний, тобто має міжнародний досвід роботи.


100% - сотрудник банка , заодно рассказал про ихние условия :)
Востаннє редагувалось philipk2002 в П'ят 06 лют, 2009 17:03, всього редагувалось 1 раз.
philipk2002
 
 
Повідомлення Додано: Чет 11 гру, 2008 17:19

Сашок написав:Сегодня, взбудораженый 413-м постановлением НБУ, подал заявление в отделение у м. Арсенальной о ДОСРОЧНОМ возврате вклада, отказали ,
теперь из принципа подам на банк в суд, НО считаю результативным именно поднятие шума, проведения акций протеста.
Необходимо собираться в группы потерпевших по банкам и убедительно рассказать начальникам отделений или СБ банков о запланированных акциях протеста (с транспорантами, громковорителями и прочими атрибутами демократии) у центрального офиса банка и, думаю, сами акции проводить не придется - деньги вернут до назначенной даты


.... вот текст заявления:

Закрите акціонерне товариство «ПроКредит Банк»

ЗАЯВА
Про видачу вкладу та процентів

Між мною та ЗАТ «ПроКредит Банк» укладено Договір банківського вкладу № _________ Депозитний вклад «Строковий» від ___.____.2008 р., за яким 11.02.2008 р. Банк прийняв від мене вклад в розмірі ______,00 грн. та зобов’язався повернути його мені у встановлений договором строк та сплатити проценти.
Відповідно до п. 2 ст. 1060 Цивільного кодексу України за договором банківського вкладу незалежно від його виду банк зобов'язаний видати вклад або його частину на першу вимогу вкладника, крім вкладів, зроблених юридичними особами на інших умовах повернення, які встановлені договором. Умова договору про відмову від права на одержання вкладу на першу вимогу є нікчемною. На даний момент вищезгадана норма ЦК України діє, не визнана некоституційною та є обовязковою для застосування всіма суб’єктами цивільних правовідносин, а також органами державної влади. Законодавством не передбачено випадків, коли вищезгадана норма не застосовується повністю, а бо в частині. Згідно з ст. 41 Конституції України право приватної власності є непорушним. Відповідно до ст. 64 Конституції це право може бути обмежене лише в умовах надзвичайного, або воєнного стану. Відповідно до ст. 60 Конституції ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази. За виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність.
Крім того, нагадую, що нормативно-правові акти, які видаються органами виконавчої влади, контролю і які зачіпають права, свободи й законні інтереси громадян, підлягають державній реєстрації. Тому, акти, які зачіпають будь-які права і свободи громадянина та не зареєстровані у встановленому порядку, не мають жодної юридичної сили, а їх дотримання чи виконання тягне встановлену Законом юридичну відповідальністю.
Не зареєстрована в Мінюсті, незаконна та злочинна Постанова НБУ № 319, на яку посилався банк відмовляючи в видачі вкладу, скасована НБУ Постановою № 413 від 04.12.2008 р.
Довожу до Вашого відома, що ні Постанова № 319, ні Постанова № 413 НБУ не містять заборони банкам видавати вклади достроково. Так, в Постанові № 413 НБУ дослівно сказано: «Зобов’язати банки: уживати всіх необхідних заходів щодо забезпечення позитивної динаміки зростання обсягів депозитів (передусім у національній валюті України) з метою недопущення дострокового повернення коштів, розміщених вкладниками». Тобто «недопущення дострокового повернення коштів, розміщених вкладниками» є МЕТОЮ, а не ЗАСОБОМ, а не навпаки. Засобом же є заходи «щодо позитивної динаміки зростання обсягів депозитів». Такими заходами можуть бути: підвищення банком ліквідності, підвищення процентної ставки за вкладами, проведення «агітаційної роботи» з вкладниками щодо вигідності вкладів, небезпеки їх тримання вдома «під матрасом», бонуси вкладникам, наприклад, у вигляді новорічних поїздок до Єгипту і т.п.
Проте, яскраво пам’ятаючи початок 90-х років, коли Ощадбанку в умовах гіперінфляції не видавав населенню заощадження та роздав їх у вигляді кредитів під мізерні проценти наближеним особам (які зараз правлять країною), тепер, після брутального порушення мого права власності на вклад, я втратив будь-яку довіру до українскьої банківської системи, не збираюсь чекати введення тимчасвої адміністрації і банкрутства банку, та, до остаточної девальвації гривні, маю намір на повернутий вклад придбати хоч якісь товари, а тому ВИМАГАЮ:
Негайно видати мені готівкою вклад в розмірі _________,00 грн. та належні проценти.
________________


У всех траблы - никто досрочно не даёт.
Востаннє редагувалось philipk2002 в П'ят 06 лют, 2009 17:02, всього редагувалось 1 раз.
philipk2002
 
 
  #<1 ... 34567 ... 435>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
ПУМБ (2004 - 2021) 1 ... 3509, 3510, 3511
Anonymous » Чет 18 лис, 2004 12:31
35109 6600014
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 17:22
Blister
Альфа-Банк (2005 - 2021) Sense Bank 1 ... 10202, 10203, 10204
Anonymous » Чет 21 кві, 2005 18:32
102031 14848735
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 01:22
Аlександр
ТАСКОМБАНК (2008 - 2021) 1 ... 3814, 3815, 3816
Anonymous » Чет 22 тра, 2008 13:07
38157 4544038
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 00:49
_PORT_UA
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама