Як ставитись до нових депозитів?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Депозити для фізичних та юридичних осіб, короткострокові банківські вклади, найвигідніші депозити в банках України.
  #<123>
Повідомлення Додано: Вів 23 чер, 2015 14:10

Re: Як ставитись до нових депозитів?

Ну шо? Е ще дурни нэсты гроши до банку? Банковская тайна все..

В Украине собираются отменить банковскую тайну — полностью. Соответствующие приготовления сделал Минфин: подготовил и разместил на официальном сайте соответствующий законопроект, который правительство, скорее всего, будет вносить от своего имени в Верховную Раду.
Die Happy
 
Заблокований
Повідомлень: 510
З нами з: 08.02.13
Подякував: 13 раз.
Подякували: 101 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 23 чер, 2015 14:29

  Яйце_Нюх написав:Если человек сегодня несёт деньги в банк - то ему нужно срочно к врачу!
Хотя дураков у нас всегда хватает и банкам всегда будет что намазать себе на кусок хлеба ! Все вклады имеют ОТРИЦАТЕЛЬНУЮ прибыльность. Самый выгодный вклад сегодня - ДОЛЛАР ПОД ПОДУШКОЙ!


Коли пересічні люди на форумах починають масово твердити про безальтернативність окремого інвестиційного інструменту, для мене це - певний сигнал до його скорого падіння або іншого нагаразду. Подібні речі ми чули пару років назад стосовно банківських депозитів, а сьогодні ті красномовці вже посилають одне одного до лікаря. Тоді я написав статтю "Не слишком ли велика эта корзина"? , маючи на увазі яйця, не розкладені в різі кошики. Сьогодні кошик змінився, а ми - ні. Думаю, граблі теж залишились ті самі.
pensionerija
Аватар користувача
 
Повідомлень: 166
З нами з: 11.04.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2015 06:59

  pensionerija написав:
  Яйце_Нюх написав:Если человек сегодня несёт деньги в банк - то ему нужно срочно к врачу!
Хотя дураков у нас всегда хватает и банкам всегда будет что намазать себе на кусок хлеба ! Все вклады имеют ОТРИЦАТЕЛЬНУЮ прибыльность. Самый выгодный вклад сегодня - ДОЛЛАР ПОД ПОДУШКОЙ!


Коли пересічні люди на форумах починають масово твердити про безальтернативність окремого інвестиційного інструменту, для мене це - певний сигнал до його скорого падіння або іншого нагаразду. Подібні речі ми чули пару років назад стосовно банківських депозитів, а сьогодні ті красномовці вже посилають одне одного до лікаря. Тоді я написав статтю "Не слишком ли велика эта корзина"? , маючи на увазі яйця, не розкладені в різі кошики. Сьогодні кошик змінився, а ми - ні. Думаю, граблі теж залишились ті самі.


то усэ лирика..гроши до украньского банку може понэсты выключно дурак або лiх..
Die Happy
 
Заблокований
Повідомлень: 510
З нами з: 08.02.13
Подякував: 13 раз.
Подякували: 101 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2015 13:04

Re: Як ставитись до нових депозитів?

  Die Happy написав:то усэ лирика..гроши до украньского банку може понэсты выключно дурак або лiх..


Тоді доведеться визнати, що ми - нація дурнів, бо за даними ФГВФО http://www.fg.gov.ua/statistics/, на 1.04.15. банки мало 46 млн. вкладів на загальну суму 415,1 млрд. гривень.
pensionerija
Аватар користувача
 
Повідомлень: 166
З нами з: 11.04.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2015 16:14

  pensionerija написав:
  Die Happy написав:то усэ лирика..гроши до украньского банку може понэсты выключно дурак або лiх..


Тоді доведеться визнати, що ми - нація дурнів, бо за даними ФГВФО http://www.fg.gov.ua/statistics/, на 1.04.15. банки мало 46 млн. вкладів на загальну суму 415,1 млрд. гривень.



а шо робыты..так воно и э..хотя ни..ще армяне есть.теж за пендосские печеньки покрышки другый дэнь палять..
Die Happy
 
Заблокований
Повідомлень: 510
З нами з: 08.02.13
Подякував: 13 раз.
Подякували: 101 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2015 16:56

  Die Happy написав:
  pensionerija написав:
  Die Happy написав:то усэ лирика..гроши до украньского банку може понэсты выключно дурак або лiх..


Тоді доведеться визнати, що ми - нація дурнів, бо за даними ФГВФО http://www.fg.gov.ua/statistics/, на 1.04.15. банки мало 46 млн. вкладів на загальну суму 415,1 млрд. гривень.



а шо робыты..так воно и э..хотя ни..ще армяне есть.теж за пендосские печеньки покрышки другый дэнь палять..

толи дело великоорки, правда, их бьют, а они крепчают, им царь продукты запрещает покупать, а они про ядерный пепел да про смеющихся искандеров, их уже и за людей не считают, а они все абамку обвиняют ... всегда готовы затянуть пояса, правда дружок ))
busypit
 
Повідомлень: 1179
З нами з: 03.09.09
Подякував: 9 раз.
Подякували: 135 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2015 16:59

  VladimirK написав:
  Die Happy написав:Бракосочетание с евросоюзом больше всего напоминает попытку семьи педерастов зачать ребенка ..чем больше стараются-тем сильней болит ж..па

Точно :D
А сколько еще Украину драть будут... ой-ей-ей :D

ребятки, а правда, что "чечня - круто"? и да, ваши тонкие познания о болезненности в районе ж..пы связано с чехами или уже и меж собою?;)
busypit
 
Повідомлень: 1179
З нами з: 03.09.09
Подякував: 9 раз.
Подякували: 135 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2015 18:36

  pensionerija написав:
Коли пересічні люди на форумах починають масово твердити про безальтернативність окремого інвестиційного інструменту, для мене це - певний сигнал до його скорого падіння або іншого нагаразду. Подібні речі ми чули пару років назад стосовно банківських депозитів, а сьогодні ті красномовці вже посилають одне одного до лікаря. Тоді я написав статтю "Не слишком ли велика эта корзина"? , маючи на увазі яйця, не розкладені в різі кошики. Сьогодні кошик змінився, а ми - ні. Думаю, граблі теж залишились ті самі.


Є інша стаття: "Ну, оч-чень большая корзина" http://minfin.com.ua/blogs/uainvestor/35841/
pensionerija
Аватар користувача
 
Повідомлень: 166
З нами з: 11.04.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 25 чер, 2015 14:47

Re: Як ставитись до нових депозитів?

А ось и дэхфолт пидкатыв http://112.ua/glavnye-novosti/yaresko-d ... 40100.html
Die Happy
 
Заблокований
Повідомлень: 510
З нами з: 08.02.13
Подякував: 13 раз.
Подякували: 101 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 01 лип, 2015 22:07

  Die Happy написав:Ну шо? Е ще дурни нэсты гроши до банку? Банковская тайна все..
В Украине собираются отменить банковскую тайну — полностью. Соответствующие приготовления сделал Минфин: подготовил и разместил на официальном сайте соответствующий законопроект, который правительство, скорее всего, будет вносить от своего имени в Верховную Раду.

"Тебя посодют - а ты не воруй" (с)
Starikan
2
 
Повідомлень: 19769
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2608 раз.
Подякували: 3156 раз.
 
Профіль
1
  #<123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 32515
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 лис, 2021 12:48
daraivankovna
5 6481
Переглянути останнє повідомлення
Сер 16 чер, 2021 06:50
Bolt
20 16470
Переглянути останнє повідомлення
Суб 03 чер, 2017 11:08
maxim2014
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама
cron