ULANUSA: ПРОГНОЗ КУРСА ДОЛЛАРА НА 2022 ГОД (UAH/USD)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Форум містить персональні теми форумчан ділової спрямованості. Теми, що користуються популярністю в цьому розділі, можуть бути перетворені на окремі підфоруми.
  #<1 ... 644645646647648 ... 1738>
Повідомлення Додано: П'ят 02 чер, 2017 15:45

  Vitl написав:ПС что то по сводкам вижу курс в Одессе завышенный, спрос пошёл что ли

здесь не бачу...
http://forumodua.com/showthread.php?t=62305&page=1166
http://forumodua.com/showthread.php?t=2311920&page=2009
летом у нас самый низкий курс и самые высокие цены из за туристов...
чик
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 7499
З нами з: 03.01.09
Подякував: 6420 раз.
Подякували: 1098 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 02 чер, 2017 18:54

  Vitl написав:Если ближе к телу - слышал мнение, что наличка уже не просядет.Хотя по сезонности ещё месяц впереди.Ну осень и последующая зима многообещающие, т к повышение пенсий и обещанное очередное повышение минималок.Укрчудо, рост ввп пару процентов, а повышения до 100%.Однозначно, что это ранопоздно выльется в курс.


вот когда повысят (мин ЗП, пенсии) вот тогда и поползёт вверх (за пару месяцев апосля), пока не найдёт равновесный, а пока должны ещё продавить вниз хотябы 1% - 2% ... 25.75 гораздо лучше 26.15 как не крути
uaprofi
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5607
З нами з: 21.04.11
Подякував: 831 раз.
Подякували: 660 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 02 чер, 2017 21:22

  чик написав:
  Vitl написав:ПС что то по сводкам вижу курс в Одессе завышенный, спрос пошёл что ли

здесь не бачу...
http://forumodua.com/showthread.php?t=62305&page=1166
http://forumodua.com/showthread.php?t=2311920&page=2009
летом у нас самый низкий курс и самые высокие цены из за туристов...


Я опирался на ДС.Он по 26,28 рисовал вашу отдачу.А вчера Одессит с 7го как всегда в контексте вещали по 26,27.
Vitl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 15989
З нами з: 04.05.10
Подякував: 853 раз.
Подякували: 1900 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 02 чер, 2017 21:25

Чик
Ещё в твоих ссылках сразу обратил внимание, что Райф покупал по 26,25.Возможно это и БЫЛО причиной.Но это уже проехали...
Vitl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 15989
З нами з: 04.05.10
Подякував: 853 раз.
Подякували: 1900 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 02 чер, 2017 21:41

Re: ULANUSA: ПРОГНОЗ КУРСА ДОЛЛАРА НА 2017 ГОД (UAH/USD)

Пляяя, как сегодня ойро разбушевался. Орест, когда пойдет откат по ойро? Мне надо хотя бы 1.11
airmax78
 
Повідомлень: 42896
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5287 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 02 чер, 2017 21:45

  airmax78 написав:Пляяя, как сегодня ойро разбушевался. Орест, когда пойдет откат по ойро? Мне надо хотя бы 1.11

не пойдёт ждём хотя бы 1.15 ... 1.17 хорошо пошло
статистика там (за океаном) "плохая" вышла
uaprofi
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5607
З нами з: 21.04.11
Подякував: 831 раз.
Подякували: 660 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 02 чер, 2017 22:01

  Vitl написав:Я опирался на ДС.Он по 26,28 рисовал вашу отдачу.А вчера Одессит с 7го как всегда в контексте вещали по 26,27.

у дс просто очепятка, с odessit2007 шо то путаешь, у него последнее сообщение Чт 27 апр. вчера утром отдавали па 26,25, но ты ж видишь народ старается сдать в банки, бо на чр такого приёма нема и отдача со вчера упаль...
чик
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 7499
З нами з: 03.01.09
Подякував: 6420 раз.
Подякували: 1098 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 02 чер, 2017 22:38

  Vitl написав:Чик
Ещё в твоих ссылках сразу обратил внимание, что Райф покупал по 26,25.Возможно это и БЫЛО причиной.Но это уже проехали...



Райффайзен уже подкорректировал, вчера 26.25, сегодня им сдал по 26.15
Вообще банк упакован под любые объемы для своего выставляемого курса.

У меня ощущение, что население понесло свои загашники валютные, чтобы сдавать на жизнь. Все эти победные реляции про какие-то росты я лично никак не ощущаю. Более того тесно общаюсь в своем сегменте - товары для дома-дизайн - все в шоке - апрель-май провальные месяцы. Количество ремонтов в квартирах уменьшилось в разы. Люди уходят в низшие сегменты.
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20523
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: П'ят 02 чер, 2017 23:02

  uaprofi написав:
  airmax78 написав:Пляяя, как сегодня ойро разбушевался. Орест, когда пойдет откат по ойро? Мне надо хотя бы 1.11

не пойдёт ждём хотя бы 1.15 ... 1.17 хорошо пошло
статистика там (за океаном) "плохая" вышла

На следующей неделе в четверг Драги дает прессуху по политике ЕЦБ на ближайшую перспективу + выборы в британский парламент. Вот и посмотрим как оно к 1.15 пойдет.
airmax78
 
Повідомлень: 42896
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5287 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2017 09:54

  airmax78 написав:Пляяя, как сегодня ойро разбушевался. Орест, когда пойдет откат по ойро? Мне надо хотя бы 1.11

Привіт. А що сталося з євро? Куди воно рвонуло? Зараз 1.1282, зовсім недавно воно вже було на цих рівнях. Що буде далі – є маса прогнозів, більшість з них говорить, що буде 1.15 чи навіть 1,17(18) а потім знову 1,1. З питанням коли уже складніше. Зараз все менше експертів і прогнозистів використовує чіткі рівні і терміни, все більше коридорами і діапазонами. Це дозволяє потім відмазатися чи стверджувати, що передбачив в 99% випадків. Я так не вмію (не хочу).
Можу викласти свою думку, якщо вона комусь ще цікава, але попереджаю зразу – зараз такий період, що не можу досконало моніторити всі новини і показники, тому можу щось не догледіти чи пропустити. Через це, раджу читати критично або не сприймати серйозно.
Отже, на рівні пари євро-дол рідко коли впливали тільки економічні чинники (не раз звертав на це увагу), а після обрання президентом Трампа на курс в цій парі на 90% впливає політика і страхи. Ціну євро занижували страхи і негативні очікування перед виборами-референдумами у Італії, Нідерландах, Франції. Зараз ці ж рівні значно завищують позитивні очікування щодо виборів в Англії, тій же ж Франції чи вже навіть Німеччині.
Для розуміння економічних фундаментів я б глянув на рівень пари до виборів в США. В той час пара перебувала в інтервалі 1,08-1,1 а після виборів обвалилася до 1.04 (згрубша) і пішло-поїхало. Тому, ризикну припустити, що економічно нічого не помінялося від рівнів 1,08-1,1 (ФРС раз підняли відсоток, в ЄС трошки виправилася економічна ситуація). Вважаю станом на зараз ці рівні і є об’єктивними, після чергового підняття відсоткових ставок в США долар стане дорожчим. Прошу звернути увагу, що вчорашні дані з США не є якимись конче критичними, але долар трошки ослаб, кілька днів тому була пачка важливих даних з ЄС і Німеччини (інфляція, експертні індекси), які були явно не ахті, але євро не відреагувало. Це все тому, що не економіка зараз керує парою а політика. А що по політиці у нас?
Трамп нарешті чітко дав зрозуміти всьому світу те, що давно відбувається, але довгі роки старанно маскувалося – Німеччина і США не союзники, м’яко кажучи. І це сталося після переговорів з Китаєм і турне по Ближньому Сходу і Азії американських перших осіб (значить там є розуміння і підтримка). Також, роздутий конфлікт з Ким Чим і запущені страшилки, що може серйозно постраждати Японія і Південна Корея (адекватні люди розуміють, що армія США роздавить Північну Корею за лічені години, але Вашингтону потрібна максимальна лояльність Сеулу і Токіо). Ризикну припустити, що Трамп отримав гарантії, що в конфлікт Німеччина (ЄС)-США ніхто не буде вмішуватися (тим більше на підтримку Берліну). В конфлікті з Берліном Трамп поки йде цивілізованим шляхом і пробує вберегти ЄС. Тому курс євро росте, адже такий курс не вигідний в єврозоні нікому (особливо аграрно-туристичній периферії в сезон відпусток і збору фруктів!!!!) чим провокується тиск інших членів ЄС на Берлін. Тим більше, курс долара Трампа зараз особливо не цікавить, адже друга справа, яку він зараз паралельно робить – продає нафту і газ стахановськими темпами. Тому, йому зараз важливо, щоб ціна нафти була не найменша, але й така, щоб були бажаючі купувати і розплачуватися не конче дорогим і малоперспективним баксом.
Ось так коротко про те що відбувається, на мій погляд. Що буде в майбутньому? Думаю, США пам’ятають про метод батога і пряника чи доброго і поганого поліцейського, тому має дати на якийсь час Іспаніям-Португаліям і трохи дешевше євро (мабуть і нижче ніж 1,11). Ну і не виключено, що не виправдаються очікування щодо виборів у Франції (де недопартія Макрона лідирує підозріло) і у Великобританії (де всі повірили, що Мей опиниться перед розбитим коритом з неслухняним парламентом), що знову налякає «євро патріотів». Мабуть в червні після чергового підняття ставки від ФРС це і станеться. Паралельно, зміцнення бакса може зменшити ціну нафти, що пожвавить торгівлю там на криках експертів що це не на довго і ОПЕК – це всемогутній монстр, тому купуйте поки дешево.
Очевидно, що Берлін не здасться так просто, і ми ще побачимо євро і по 1,18 (може й ще вище). А якщо Трамп не досягне цілі в протистоянні з МендМсами чужими руками – буде прямий тиск на Берлін (так чи інакше, він буде перед виборами в Німеччині, адже Меркель Трампа (точніше не Трампа, а людей, які смикають за шнурочки) не влаштовує) і тоді євро може опуститися і до нових мінімумів чи навіть паритету.
Все написане – власні думки, без попереднього перечитування інших цінних думок, які гуляють мережею. Тому ще раз прошу – читати критично, адже я вже помилився з мінімумом в грн. на 1% (а це 26-27 коп на дол) і з моментом розвороту на кілька днів чи тижнів (не повірив я у силу і злочинну меркантильність монополії-системи). :mrgreen:
orest
Аватар користувача
10

Форумчанин року
 
Повідомлень: 4199
З нами з: 10.03.14
Подякував: 7392 раз.
Подякували: 6632 раз.
 
Профіль
3
14
1
19
  #<1 ... 644645646647648 ... 1738>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 28836
Переглянути останнє повідомлення
Суб 17 лип, 2021 19:23
Alex2007
2 12729
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 лют, 2016 14:15
anna_krav
7 15322
Переглянути останнє повідомлення
Пон 01 лют, 2016 10:45
Anna_Kravchenko
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама