Частину об'єктів ПАО «ДТЕК Донецькобленерго» націоналізує та

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
Повідомлення Додано: Вів 12 січ, 2016 13:59

Частину об'єктів ПАО «ДТЕК Донецькобленерго» націоналізує та

Все майно, розподільні підстанції й мережі, що перебувають на балансі ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» повинні перейти під управління незаконного утворення бойовиків
Про це повідомляє блогер Максим Журналов у виданні «Острів».

«04.01.2016 року о 8.00 за місцевим часом в приміщенні «Донецьких електричних мереж» (м.Донецьк, вул. Постишева 99), представниками Міністерства вугілля та енергетики так званої «ДНР», було оголошено постанову голови «ДНР» — Захарченко А.В., датовану 16.10.2015 року про націоналізацію частини об’єктів ПАТ «ДТЕК-Донецькобленерго», розташованих на тимчасово неконтрольованої урядом України території. Відповідно до зазначеної постанови все майно, розподільні підстанції й мережі, що перебувають на балансі ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» повинні перейти під управління так званих республіканських підприємств ДП «Республіканська енергетична компанія» (зареєстровані «ДНР») і ТОВ «Енергосервіс Віколд» (зареєстровані «ДНР»). Робочому персоналу оголошено перейти працювати в ці компанії».

За інформацією блогера представники так званого Міністерства вугілля та енергетики «ДНР» Дубовська Г., Поляков Є., Ілляшов А. в приміщення будівлі міністерства (вул. Р. Люксембург 33) зібрали керівників всіх РЕЗ ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго», розташованих на тимчасово неконтрольованій території та довели під особисту відповідальність про необхідність співпраці з представниками незаконної «ДНР» і підпорядкування ДП «Республіканська енергетична компанія» і ТОВ «Енергосервіс Віколд».

«Крім того, керівництву ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» було дано вказівку підготувати для передачі електронні бази споживачів, з якими укладено угоду на постачання електроенергії для відповідного нарахування рахунків для сплати споживачами рахунків в ЦРЛ «ДНР». У разі не виконання зазначеної вказівки, дії працівників компанії «ДТЕК» будуть розцінюватися як саботаж і за законами воєнного часу, повинні будуть арештовані та покарані, шляхом утримування на «ямі». На підприємстві розпочато інвентаризацію основних фондів і майна, під наглядом військових НЗФ «ДНР», — зазначає Журналов

Він пише, що більшість населення Макіївки обігрівається за допомогою електрообігрівачів, а такі навантаження викликають фізичне руйнування проводу і його розриви. У той же час за інформацією блогера, з боку керівництва Міністерства вугілля та енергетики так званої «ДНР» віддаються команди не приймати непопулярні заходи на тимчасове відключення енергомереж, щоб уникнути перевантаження, а йде умисне руйнування енергосистеми.

«В даний час на складах так званих республіканських підприємств відсутні устаткування і матеріали, насамперед електричні дроти, трансформатори та масло до нього, які вкрай важливі для здійснення поточних ремонтів. Враховуючи викладену інформацію, виникнення енергетичного колапсу — це лише питання часу», — вважає Максим Журналов.

Нагадаємо, що підприємства ДТЕК належать олігарху Рінату Ахметову.

http://hromadskeradio.org/2016/01/11/ch ... -zvana-dnr
Біда України у тому, що нею керують ті, кому вона не потрібна.
Пчёлка
 
Повідомлень: 1472
З нами з: 06.11.13
Подякував: 4 раз.
Подякували: 37 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 12 січ, 2016 14:52

Належали Ви хотіли сказати?
13 думки містять творчу енергію, корисно відправити у Всесвіт добру думку
past performance does not guarantee future results
tobias
 
Повідомлень: 5037
З нами з: 21.01.08
Подякував: 395 раз.
Подякували: 243 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 12 січ, 2016 16:43

tobias

Ще частина належить,проте не знаю наскільки це добре, оскільки там такий безлад робиться.Нагадаю ДТЕК намагалися створити єдиного підрядника для всіх своїх об'єктів -
"Інтеренергосервіс"(що корінням веде до Росії),тому не думаю що все це випадковість...
Біда України у тому, що нею керують ті, кому вона не потрібна.
Пчёлка
 
Повідомлень: 1472
З нами з: 06.11.13
Подякував: 4 раз.
Подякували: 37 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: ТупУм, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
Реклама