Київ визнано найнебезпечнішим і найбільш незатишним містом

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення галузей: промисловість, сільське і лісове господарство, будівництво, транспорт і зв'язок, торгівля і громадське харчування, матеріально-технічне забезпечення (логістика), культура, освіта, охорона здоров'я, соціальне забезпечення, наука, управління, житлово-комунальне господарство, побутове обслуговування населення.
Повідомлення Додано: Сер 24 лют, 2016 17:41

Київ визнано найнебезпечнішим і найбільш незатишним містом

Київ визнано найнебезпечнішим і найбільш незатишним містом Європи

Крім того, найнижче експерти оцінили якість життя в українській столиці

Київ увійшов у трійку міст з найнижчим рівнем особистої безпеки для приїжджих іноземних фахівців та найнижчою якістю життя в Європі. До такого висновку прийшли експерти консалтингової компанії Mercer, які в 18-й раз склали рейтинг кращих міст світу.
Українська столиця здалася експертам компанії незручною і небезпечною через постійні акції протесту та високий рівень злочинності. Крім того, вони відзначили, що Україна перебуває у стані військового конфлікту, що природним чином позначається на умовах проживання в Києві.

За низькою якістю життя Київ ділить антилідерство з албанською Тираною і білоруським Мінськом, а за рівнем небезпеки – з російськими Санкт-Петербургом та Москвою.

Нагадаємо, очолила рейтинг Mercer австрійська столиця Відень. Вона стала лідером цього списку вже в сьомий раз підряд.112.ua
Модератор
Аватар користувача
Модератор Форуму
 
Повідомлень: 5743
З нами з: 25.01.06
Подякував: 70 раз.
Подякували: 414 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: ТупУм, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
Реклама