Авторська угода

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Розділ для авторських текстів еспертів різних галузей економіки, фінансів, нерухомості та інше
Повідомлення Додано: Вів 01 бер, 2016 12:39

Авторська угода

ПрАТ „ІНФІНСЕРВІС” публікує у відкритому доступі зазначений договір ( у подальшому – Договір), що визначає порядок відбору, використання авторських матеріалів, що надсилаються на електронну адресу Товариства, а також порядок передачі авторських прав. Договір є публічним договором щодо передачі авторських прав. Договір є публічним договором щодо передачі авторських прав ( ст.633 ЦК України) та договором приєднання ( ст. 634 ЦК України) для будь-якої особи, що надсилає авторські матеріали на електронну адресу Товариства ( надалі - Користувач).

1. Під „авторськими матеріалами” у Договорі розуміються будь-які текстові, графічні або інші подібні об’єкти авторського права, які надсилаються на електронні поштові адреси Товариства: reception(at)mail.finance.ua, gordienko(at)mail.finance.ua.

Користувач гарантує, що є автором надісланого авторського матеріалу та/або не порушує прав інших осіб, надсилаючи авторські матеріали Товариству.

2. Користувач погоджується, що надіслання авторських матеріалів на зазначені електронні адреси Товариства прирівнюється до підтвердження факту, що Користувач:

2.1. Розповсюджує авторські матеріали на законних підставах, передбачених ЦК України, ЗУ „Про авторське право та суміжні права” та відповідно до інших вимог законодавства України, в тому числі щодо прав на торгівельні марки, комерційні найменування, прав на використання імен фізичних або юридичних осіб, а також на предмет достовірності інформації.

2.2. Надає на безоплатній основі Товариству майнові права, у вигляді прав на: оприлюднення авторських матеріалів на сайті Товариства у мережі Інтернет та просування авторських матеріалів, розміщених на сайті Товариства за допомогою соціальних мереж або інших подібних сервісів без одержання прибутку; редагування авторських матеріалів без спотворення їх фактичного змісту; зберігання авторських матеріалів на електронних або інших носіях.

2.3. Не заперечує, що Товариство проводить відбір авторських матеріалів для оприлюднення на власний розсуд, та не гарантує Користувачу оприлюднення авторських матеріалів взагалі, так і у конкретний строк.

2.4. Не заперечує проти використання творів із зазначенням імені автора.

3. Товариство не несе відповідальності перед третіми особами за зміст авторських матеріалів. Всі збитки Товариства, завдані у зв”язку із неправомірністю змісту авторських матеріалів, мають бути відшкодовані автором відповідного матеріалу.

4. Користувач погоджується, що Товариство має право на редагування авторських матеріалів ( форматування тексту, включення приміток, пояснень та ін. подібні зміни), не спотворюючи при цьому змісту авторських матеріалів.

5. До статті обов’язково додаються персональні дані автора: прізвище, ім’я та по батькові, фото, адреса електронної пошти (Е-mail) ( за бажанням).

6. Після публікації авторського матеріалу автор не має права редагувати їх.

7. В авторських матеріалах не допускається прихована реклама.

8. Факт надіслання авторських матеріалів на електронну адресу Товариства є згодою на використання, обробку та зберігання Товариством будь-яких персональних даних, що містяться у такому електронному повідомленні, а також на передачу авторських прав визначених у Договорі.
Модератор
Аватар користувача
Модератор Форуму
 
Повідомлень: 5811
З нами з: 25.01.06
Подякував: 69 раз.
Подякували: 422 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 10 чер, 2016 10:42

Правила розділу “Авторські колонки”

Колонка є видом матеріалу, який відображає точку зору автора. При публікації колонок портал виконує винятково роль носія. Думка редакції порталу Finance.UA може не збігатися з точкою зору автора.

Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу “Авторські колонки” несуть виключно автори матеріалів.

При публікації тексту в розділі “Авторські колонки” вказується реальний автор тексту (без псевдонімів, нікнеймів, тощо).

Тексти для розділу “Авторські колонки” спершу розглядає редакція, потім за згоди сторін відбувається публікація на порталі.

Після публікації колонки доступ автора до її редагування не надається.

У колонках не допускається реклама і просування будь-яких видів товарів і послуг.

Редакція може в будь-який момент редагувати та доповнити ці правила публікації в розділі “Авторські колонки”.
Модератор
Аватар користувача
Модератор Форуму
 
Повідомлень: 5811
З нами з: 25.01.06
Подякував: 69 раз.
Подякували: 422 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама