Смартбанк БАНКРОТ

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Неплатоспроможні банки в стадії ліквідації
  #<12345

ОЦІНІТЬ обслуговування в цьому Банку (або його філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

Смартбанк БАНКРОТ 3.7 5 3
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
0
0
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
0
0
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
67%
2
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
0
0
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
33%
1
Всього голосів : 3
Повідомлення Додано: Суб 23 лип, 2016 23:47

  rufius написав:
  Скупердяй написав:Прецендента немає.

От я про це. Щодо шаромижникiв, повiрте, вони не все вирiшують i на це не пiйдуть. Затягнути виплати як фонд робе зараз - так, але чи не краще було б не гаяти час, а отримати грошi в якомусь банку не одразу живими грошiма, а на депозит?

В якомусь банку, під якісь ставки ... думаю що не краще. Краще коли людина може вільно розпоряджатись коштами, хтось може захоче у валюту перейти :mrgreen:
Скупердяй
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10148
З нами з: 30.11.14
Подякував: 3 раз.
Подякували: 718 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 25 лип, 2016 21:33

  Скупердяй написав:
  rufius написав:
  Скупердяй написав:Прецендента немає.

От я про це. Щодо шаромижникiв, повiрте, вони не все вирiшують i на це не пiйдуть. Затягнути виплати як фонд робе зараз - так, але чи не краще було б не гаяти час, а отримати грошi в якомусь банку не одразу живими грошiма, а на депозит?

В якомусь банку, під якісь ставки ... думаю що не краще. Краще коли людина може вільно розпоряджатись коштами, хтось може захоче у валюту перейти :mrgreen:

Ну а чекати виплат вiд фонду пiд 0%, чи це насправдi смачно? Якщо б одразу мiй рахунок перевели наприклад до Ощаду строком на 3 мiсяця, я б погодився нiж чекати той самий строк але пiд 0% чекаючи чергового траншу вiд ФГВФЛ. )
rufius
Аватар користувача
34

Форумчанин року
 
Повідомлень: 15084
З нами з: 25.11.14
Подякував: 100 раз.
Подякували: 1145 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 25 лип, 2016 21:47

Вкладчикам Смартбанка начнут выплаты через Таскомбанк

Фонд гарантирования вкладов физлиц назначил Андрея Федорченко ликвидатором Смартбанка до 24 июля 2018 года. Завтра Фонд начинает выплаты вкладчикам ликвидируемого Смартбанка. Об этом говорится в сообщении ФГВФЛ.

Выплачивать компенсации вкладчикам до 6 сентября 2016 года будет банк-агент Таскомбанк.

22 июля 2016 года Национальный банк отозвал банковскую лицензию и ликвидировал Смартбанк.

:arrow: http://www.fg.gov.ua/not-paying/liquida ... -smartbank

У зв’язку з прийняттям виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) рішення від 25 липня 2016 року №1296, «Про початок процедури ліквідації ПУАТ «СМАРТБАНК» та делегування повноважень ліквідатора банку», Фонд з 26 липня 2016 року розпочинає виплати коштів вкладникам зазначеного банку.


Для отримання коштів вкладники ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «СМАРТБАНК» (далі – ПУАТ «СМАРТБАНК») з 26 липня 2016 року до 06 вересня 2016 року включно можуть звертатись до установ банку-агенту Фонду АТ «ТАСКОМБАНК».


Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно звернутись до установ АТ «ТАСКОМБАНК» та пред’явити паспорт і документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер). Виплати відшкодування також здійснюватимуться іншим особам на підставі нотаріально посвідченої довіреності.
Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно надати до Фонду копії: паспорту та документа органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) та нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину.
Виплати відшкодувань вкладникам здійснюватимуться в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Інформацію про подальші виплати вкладникам ПУАТ «СМАРТБАНК» буде повідомлено додатково на офіційному сайті Фонду - http://www.fg.gov.ua, на сайті ПУАТ «СМАРТБАНК» - http://www.smartbank.kiev.ua та у відділеннях даного банку.

Довідкова інформація за телефонами:

«Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб»: 0 800 308-108 (дзвінки по Україні безкоштовні);

ПУАТ «СМАРТБАНК»: (044) 237-03-45;
АТ «ТАСКОМБАНК» 0 (800) 503 580, +38 (044) 393 25 90.
rufius
Аватар користувача
34

Форумчанин року
 
Повідомлень: 15084
З нами з: 25.11.14
Подякував: 100 раз.
Подякували: 1145 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 25 лип, 2016 22:45

  rufius написав:
  Скупердяй написав:
  rufius написав:От я про це. Щодо шаромижникiв, повiрте, вони не все вирiшують i на це не пiйдуть. Затягнути виплати як фонд робе зараз - так, але чи не краще було б не гаяти час, а отримати грошi в якомусь банку не одразу живими грошiма, а на депозит?

В якомусь банку, під якісь ставки ... думаю що не краще. Краще коли людина може вільно розпоряджатись коштами, хтось може захоче у валюту перейти :mrgreen:

Ну а чекати виплат вiд фонду пiд 0%, чи це насправдi смачно? Якщо б одразу мiй рахунок перевели наприклад до Ощаду строком на 3 мiсяця, я б погодився нiж чекати той самий строк але пiд 0% чекаючи чергового траншу вiд ФГВФЛ. )

З таким успіхом можна було і платити просто %% по депо під час ВА, без Ощадів і переводів ... раніше %% під час ВА можна було подавати як кредитеорську заборгованість, а зараз уже лавочка прикрилась - рехворми, тут хоча б своє забрати :mrgreen:
Скупердяй
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10148
З нами з: 30.11.14
Подякував: 3 раз.
Подякували: 718 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 25 лип, 2016 22:48

Скупердяй

пан Скупi, от Ви твердий горiшок.
Я за мир в усьому мирi. А Ви? )
rufius
Аватар користувача
34

Форумчанин року
 
Повідомлень: 15084
З нами з: 25.11.14
Подякував: 100 раз.
Подякували: 1145 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 25 лип, 2016 22:54

  rufius написав:Скупердяй

пан Скупi, от Ви твердий горiшок.
Я за мир в усьому мирi. А Ви? )

Я за свій горщик з монетками :mrgreen: Ви - хвілосохв, а я - цинічний прагматик :mrgreen:
Скупердяй
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10148
З нами з: 30.11.14
Подякував: 3 раз.
Подякували: 718 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 26 лип, 2016 06:15

  Скупердяй написав:
  rufius написав:Скупердяй

пан Скупi, от Ви твердий горiшок.
Я за мир в усьому мирi. А Ви? )

Я за свій горщик з монетками :mrgreen: Ви - хвілосохв, а я - цинічний прагматик :mrgreen:

Ок, я философ, а вы циник. 8)
Все же, без стремления к лучшему вы рискуете деградировать. :)
rufius
Аватар користувача
34

Форумчанин року
 
Повідомлень: 15084
З нами з: 25.11.14
Подякував: 100 раз.
Подякували: 1145 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 26 лип, 2016 08:27

  rufius написав:
  Скупердяй написав:
  rufius написав:Скупердяй

пан Скупi, от Ви твердий горiшок.
Я за мир в усьому мирi. А Ви? )

Я за свій горщик з монетками :mrgreen: Ви - хвілосохв, а я - цинічний прагматик :mrgreen:

Ок, я философ, а вы циник. 8)
Все же, без стремления к лучшему вы рискуете деградировать. :)

У мене є прагнення до кращого, тільки моє краще - це примноження монеток. Якби моє "краще" було б пов"язане змінити щось у цьому світі, то я б тусувався на іншому форумі. А у Вас краще - це що? :mrgreen:
Скупердяй
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10148
З нами з: 30.11.14
Подякував: 3 раз.
Подякували: 718 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 26 лип, 2016 09:54

Скупердяй

вы говорите очевидные вещи, присущие всем нам. Только не путайте анализ с философией. )
rufius
Аватар користувача
34

Форумчанин року
 
Повідомлень: 15084
З нами з: 25.11.14
Подякував: 100 раз.
Подякували: 1145 раз.
 
Профіль
  #<12345
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Дельта Банк - БАНКРОТ 1 ... 4847, 4848, 4849
Anonymous » Сер 29 лис, 2006 17:06
48489 25122217
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 01 гру, 2023 17:20
stuermer01
828 269780
Переглянути останнє повідомлення
Суб 23 вер, 2023 19:11
tetyanadimitrova3
Банк Форум - БАНКРОТ 1 ... 923, 924, 925
Anonymous » Суб 29 січ, 2005 12:45
9249 2566747
Переглянути останнє повідомлення
Сер 09 сер, 2023 00:34
AlexSV
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама