|
У Бангладеш кондиціонери працюють без електрики |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 15 чер, 2016 15:24
Пропонуємо до обговорення: Grameen Intel розробила технологію “екокондиціонер”, що не потребує електроенергії.
Дивися повний текст У Бангладеш кондиціонери працюють без електрики.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101034
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 15 чер, 2016 15:24
А в пляшках вода? Краще було би поставити сонячну батарею і організувати фонтанчик у приміщенні -- тоді вода забиратиме більше тепла. Ще краще мати проточну воду для цього, але яка її ціна?
-
Bobua
-
-
- Повідомлень: 2716
- З нами з: 24.08.10
- Подякував: 131 раз.
- Подякували: 191 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
3
Додано: Сер 15 чер, 2016 16:37
Общеизвестный кондиционер, минифонтанчик дома, пыль собирает увлажняет охлаждает
-
krasil68
-
-
- Повідомлень: 1
- З нами з: 15.06.16
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 0 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 15 чер, 2016 23:57
Принцип основан на изменении скоростного напора потока газа сопровождающегося поглощением энергии. Вода здесь не причем.
-
k_a_murashev
-
-
- Повідомлень: 150
- З нами з: 13.11.15
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 20 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 16 чер, 2016 11:18
в безвітряну погоду це не працює. Кращий варіант - сонячна батарея + охолоджувач на елементах Пельтьє, заодно можна чисту воду з повітря отримати, що в тих районах явно не зайве
-
Taras Rudko
-
-
- Повідомлень: 378
- З нами з: 03.10.08
- Подякував: 150 раз.
- Подякували: 71 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 16 чер, 2016 15:39
Отличная идея для региона где проживает бедное население, при чем инвестиции равны нулю.
-
besarab
-
-
- Повідомлень: 13
- З нами з: 26.02.15
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 4 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 19 чер, 2016 11:14
krasil68 написав:Общеизвестный кондиционер, минифонтанчик дома, пыль собирает увлажняет охлаждает
Шутите?! У них влажность зашкальная и так! И увлажнять воздух, тупо распыляя даже грязную воду никто не будет - эффекта ноль! Забавляет читать и про солнечные батареи... там многие люди работаю за еду! Дети там с 7-8 лет практически все работают! Опять же, если есть работа, а если её нет... Среднегодовой доход на одного человека порядка 500у.е.! Людей старше 60лет там только около 3% населения! Делайте выводы!
-
Watcher
-
-
- Повідомлень: 2203
- З нами з: 31.05.09
- Подякував: 219 раз.
- Подякували: 486 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
850 |
|
|
|
4 |
1902 |
П'ят 29 тра, 2026 17:01 vt313
|
|
|
1 |
1065 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|