Все про XBT, LTC, ETH та інші криптовалюти

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
ФінТех, Міжнародні платіжні системи, Пластикові картки Visa, MasterCard, American Express, обмін та переказ грошей, еквайрінг та прийом платежів. Електронні грошові системи PayPal, WebMoney, Яндекс-Деньги, РБК-money питання придбання тощо.
  #<12345 ... 11>
Повідомлення Додано: Нед 25 гру, 2016 17:35

  Faceless написав:
  Козак-характерник написав:
  Faceless написав:А чому б Вам не оформити піонера, чи картку буржуя за кордоном?

Як не вийде, то доведеться. Поки дивлюся найдешевші варіянти.

Карта піонера від криптовалют вельми далека. Вільно вони приймають перекази тільки від партнерів, інші (ACH/SEPA/etc) - тільки після мозколомної процедури ідентфикації платника. SWIFT не приймають взагалі. Та й комісії в них здоровезні ...
bolex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6919
З нами з: 27.02.09
Подякував: 1902 раз.
Подякували: 1510 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 25 гру, 2016 17:41

  bolex написав:
  Faceless написав:
  Козак-характерник написав:Як не вийде, то доведеться. Поки дивлюся найдешевші варіянти.

Карта піонера від криптовалют вельми далека. Вільно вони приймають перекази тільки від партнерів, інші (ACH/SEPA/etc) - тільки після мозколомної процедури ідентфикації платника. SWIFT не приймають взагалі. Та й комісії в них здоровезні ...

Ну і до того ж, картка - то єдине, що якось пов'язує держателя з його коштами, я б не ризикнув там тримати багато, а для невеликих сум, враховуючи комісії і річне обслуговування - надто дорого.
Як нічого не вийде, просто частку буду тримати в XBT, і більшу суму закину на біржі під торгівлю. Останній тиждень був досить вдалим.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34803
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Нед 25 гру, 2016 17:42

  Faceless написав:Кракен - довольно старая крупнейшая биржа в Европе, одна из крупнейших в мире. Если вы о ней не слышали, то вы серьезно битками и не занимались. Я торговал еще на покойном MtGox, и Кракен уже тогда работал.

Кстати, Кракен на днях поглотил Глайдеру (партнера Мультибит). Очевидно, этот спрут себя неплохо чувствует ...
bolex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6919
З нами з: 27.02.09
Подякував: 1902 раз.
Подякували: 1510 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 25 гру, 2016 17:45

  bolex написав:
  Faceless написав:Кракен - довольно старая крупнейшая биржа в Европе, одна из крупнейших в мире. Если вы о ней не слышали, то вы серьезно битками и не занимались. Я торговал еще на покойном MtGox, и Кракен уже тогда работал.

Кстати, Кракен на днях поглотил Глайдеру (партнера Мультибит). Очевидно, этот спрут себя неплохо чувствует ...

Да, но к сожалению, для нашего резидента туда вход и выход - только через криптовалюту. Но возможность торговать с плечом (евро - 5, доллар - 3), удобный интерфейс.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34803
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Нед 25 гру, 2016 17:58

  Faceless написав:Ну і до того ж, картка - то єдине, що якось пов'язує держателя з його коштами, я б не ризикнув там тримати багато, а для невеликих сум, враховуючи комісії і річне обслуговування - надто дорого.
Як нічого не вийде, просто частку буду тримати в XBT, і більшу суму закину на біржі під торгівлю. Останній тиждень був досить вдалим.

Мова йшла про вивід грошей з криптів. Можна використати іншу картку (epayments) - 2-2.5%.

Якщо треба просто отримати невеликі суми у гривнях - обмінки допоможуть, комісія буде найменша.
bolex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6919
З нами з: 27.02.09
Подякував: 1902 раз.
Подякували: 1510 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 25 гру, 2016 18:01

  bolex написав:
  Faceless написав:Ну і до того ж, картка - то єдине, що якось пов'язує держателя з його коштами, я б не ризикнув там тримати багато, а для невеликих сум, враховуючи комісії і річне обслуговування - надто дорого.
Як нічого не вийде, просто частку буду тримати в XBT, і більшу суму закину на біржі під торгівлю. Останній тиждень був досить вдалим.

Мова йшла про вивід грошей з криптів. Можна використати іншу картку (epayments) - 2-2.5%.

Якщо треба просто отримати невеликі суми у гривнях - обмінки допоможуть, комісія буде найменша.

Цікавить вивід тільки у валюті, а найцікавіше, що cex.io пропонує фіксовану комісію (3,8 долярів). А у гривні найпростіше через btc-trade, 1% на картку і все
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34803
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: П'ят 30 гру, 2016 12:07

  Faceless написав:А у гривні найпростіше через btc-trade, 1% на картку і все

Сьогодні вирішив ознайомитися з btc-trade. Найперше що помітив - тарифи в них вказані якось по-добкінські.

Спершу пишуть що поповнення з Приват24 - 3%. При спробі поповнити - вказано що комісія Привата 2%.

Як це розуміти ? Два чи три відсотки ? Чи взагалі буде 5% ?
bolex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6919
З нами з: 27.02.09
Подякував: 1902 раз.
Подякували: 1510 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 30 гру, 2016 12:10

2% там.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 30 гру, 2016 14:28

  bolex написав:
  Faceless написав:А у гривні найпростіше через btc-trade, 1% на картку і все

Сьогодні вирішив ознайомитися з btc-trade. Найперше що помітив - тарифи в них вказані якось по-добкінські.

Спершу пишуть що поповнення з Приват24 - 3%. При спробі поповнити - вказано що комісія Привата 2%.

Як це розуміти ? Два чи три відсотки ? Чи взагалі буде 5% ?

Так, тарифи на вкладці якісь дебільні й застарілі. Якщо зареєструватися, актуальні тарифи будуть у меню "Фінанси".
Я з Приват24 поповнював за 2%
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34803
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Суб 31 гру, 2016 14:18

  Faceless написав:Так, тарифи на вкладці якісь дебільні й застарілі. Якщо зареєструватися, актуальні тарифи будуть у меню "Фінанси".
Я з Приват24 поповнював за 2%

Не тільки на вкладці тарифів. Ось з меню "Фінанси":
Зображення
Взагалі що можна сказати. Як біржа вона непогана хоча й невелика. Як засіб купити BTC за UAH - трохи вигідніше (1-1.5%) ніж у обмінках. Як вивід з BTC у UAH - взагалі немає зиску, у обмінках можна на 0.5% краще продати.
bolex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6919
З нами з: 27.02.09
Подякував: 1902 раз.
Подякували: 1510 раз.
 
Профіль
  #<12345 ... 11>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
6 6622
Переглянути останнє повідомлення
Вів 05 вер, 2017 23:34
M-Audio
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама