Приватбанк

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Авторський форум: Макроекономіка України, податки, розвиток регіонів та макроекономічні показники.
  #<1 ... 34567 ... 11>
Повідомлення Додано: П'ят 23 гру, 2016 18:47

  Starikan написав:1.Мы никогда не закроем свой госдолг - ни внешний, ни внутренний.
2.Корпорации никогда не расплатятся по всем долгам.
3.Пенсионный фонд будет всегда дефицитным, а полный отказ от солидарной системы - невозможным.
4.Валютные ипотечники "пАпять" никогда не отдадут долги "пАдвадцатьсемь".
.....
Если хотите - замените слово "никогда" словами "в обозримом будущем".

Не буду змінювати "ніколи" на інше,але у кожного варіанта є не один вихід.
1.Ми ніколи не закриємо борг,тому будемо сподіватись,що в кращому випадку нам його поступово спишуть за правильні реформи.
2.Можливо
3.По пенсійноме фонду тре прийняти вольове політичне рішення-раз і назавжди зробити пенсійний фонд бездефіцитним.Для цього тре два-три роки мінзарплату піднімати так як запланували,тобто на 2018 рік - 5000,на 2019 рік - 7500,а пенсії піднімати не вище,ніж на 10% щороку.
4.Звичайно,що ніколи.Тут тре для кожного кредита шукати рішення.
tea
Прогнозист курсу
 
Повідомлень: 17241
З нами з: 15.11.08
Подякував: 711 раз.
Подякували: 2309 раз.
 
Профіль
4
4
Повідомлення Додано: П'ят 23 гру, 2016 19:11

  tea написав: Не буду змінювати "ніколи" на інше,але у кожного варіанта є не один вихід.
1.Ми ніколи не закриємо борг,тому будемо сподіватись,що в кращому випадку нам його поступово спишуть за правильні реформи.
2.Можливо
3.По пенсійноме фонду тре прийняти вольове політичне рішення-раз і назавжди зробити пенсійний фонд бездефіцитним.Для цього тре два-три роки мінзарплату піднімати так як запланували,тобто на 2018 рік - 5000,на 2019 рік - 7500,а пенсії піднімати не вище,ніж на 10% щороку.
4.Звичайно,що ніколи.Тут тре для кожного кредита шукати рішення.


Я просто хотел сказать, что проблемы будут всегда. Но лечить головную боль (да хоть и менингит) гильотиной, да еще на ходу поменяв правила игры - идет вразрез со здравым смыслом.

По п.1 - видите, вы сами приняли позицию страуса и надежду на лучший исход. Как и я в случае с Приватом.

По п.3 - это приведет только к кратной девальвации и полному обнищанию пенсионеров.
Коммерческий сектор не будет платить налогов, а бюджетников уже отвязали от минзарплаты.

По п.4 - точно так же следовало бы действовать в отношении Привата, а не рубить сплеча.
Starikan
2
 
Повідомлень: 19799
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2618 раз.
Подякували: 3165 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 23 гру, 2016 19:17

  Starikan написав:
По п.1 - видите, вы сами приняли позицию страуса и надежду на лучший исход. Как и я в случае с Приватом.
По п.3 - это приведет только к кратной девальвации и полному обнищанию пенсионеров.
Коммерческий сектор не будет платить налогов, а бюджетников уже отвязали от минзарплаты.
По п.4 - точно так же следовало бы действовать в отношении Привата, а не рубить сплеча.

3.До кратної девальвації це точно не призведе.Не буде в 2019 році при зарплаті 7500 курса 54.
4.Зрозумійте - по "Привату" прийняли правильне і майже вчасне рішення.Відтягнули б на рік,наслідки були б гіршими.
tea
Прогнозист курсу
 
Повідомлень: 17241
З нами з: 15.11.08
Подякував: 711 раз.
Подякували: 2309 раз.
 
Профіль
4
4
Повідомлення Додано: П'ят 23 гру, 2016 19:27

  tea написав: 4.Зрозумійте - по "Привату" прийняли правильне і майже вчасне рішення.Відтягнули б на рік,наслідки були б гіршими.

Да я ни на чем не настаиваю. Не копаться же в подробностях, которые пересичным недоступны.

Протест вызывает только Ваша уверенность в том, что "всё правильно" и "через год было бы хуже". Откуда вы знаете?

Кстати, ФИФА сделала Бене последнее китайское предупреждение до 18 января. Иначе - в 1 лигу (при этом долги по Хуанде никуда не деваются). Неужели у деятеля такого масштаба нет свободного десятка лимонов, чтобы закрыть этот вопрос и не портить свою международную карму? Ладно, бросил клуб, это его собственность, но нарушение коммерческого контракта - это не хухры-мухры.
Starikan
2
 
Повідомлень: 19799
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2618 раз.
Подякували: 3165 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 23 гру, 2016 19:36

  Starikan написав:
  tea написав: 4.Зрозумійте - по "Привату" прийняли правильне і майже вчасне рішення.Відтягнули б на рік,наслідки були б гіршими.

Да я ни на чем не настаиваю. Не копаться же в подробностях, которые пересичным недоступны.
Протест вызывает только Ваша уверенность в том, что "всё правильно" и "через год было бы хуже". Откуда вы знаете?
Кстати, ФИФА сделала Бене последнее китайское предупреждение до 18 января. Иначе - в 1 лигу (при этом долги по Хуанде никуда не деваются). Неужели у деятеля такого масштаба нет свободного десятка лимонов, чтобы закрыть этот вопрос и не портить свою международную карму? Ладно, бросил клуб, это его собственность, но нарушение коммерческого контракта - это не хухры-мухры.

Знаєте - в чому впевненість.
От як Ви думаєте,якби зара "Приват" не націоналізували - через рік депозитів було б у ньому більше чи менше?А дірка,яка є зара,була більша чи менша?
Це зара поки що ціна націоналізації 150 млрд,або трохи більше 3 тис. з кожного громадянина.Через рік вона була б більша.А рік назад вона була менша.
Причина - в повідомленні Альяка,з яким я згоден.
tea
Прогнозист курсу
 
Повідомлень: 17241
З нами з: 15.11.08
Подякував: 711 раз.
Подякували: 2309 раз.
 
Профіль
4
4
Повідомлення Додано: П'ят 23 гру, 2016 19:56

  tea написав: Причина - в повідомленні Альяка,з яким я згоден.

Я понял основной смысл его высказывания совсем иначе: проблемы у банка были, и немалые (с этим вообще никто не спорит, даже его бывшее руководство), но то, что с ним сделали, может привести к катастрофе БС и экономики.
Starikan
2
 
Повідомлень: 19799
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2618 раз.
Подякували: 3165 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 23 гру, 2016 22:51

Думка Гонтарєвої стосовно "Привату"
http://news.finance.ua/ua/news/-/391508 ... 6-mlrd-grn

Ключове,з чим я повністю згоден і про що писав Альяк - проблеми,пов"язані з кредитуванням пов"язаного бізнесу.
Причому вона пояснює,що "Приват" не один такий банк,який працював по такій схемі,при якій банки з олігархічними власниками брали гроші вкладників і вкладали їх в свої бізнеси.Іноді це були беззаставні кредити компаніям-пустушкам.
tea
Прогнозист курсу
 
Повідомлень: 17241
З нами з: 15.11.08
Подякував: 711 раз.
Подякували: 2309 раз.
 
Профіль
4
4
Повідомлення Додано: П'ят 23 гру, 2016 23:11

Ещё с начала кризиса осенью 2008 года было понятно, что без жесткого контроля финансистов и жёсткого наказания прогнивших финансистов, финансовую систему никак не оздоровить.
Например, выдал кредит под цех с выросшими на крыше деревьями - посиди, отдохни, пошей рабочие рукавички лет 5-7 и глядишь начнёшь понимать, где актив, а где пассив.
Hariton
 
Повідомлень: 94
З нами з: 10.09.10
Подякував: 39 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 24 гру, 2016 00:12

  alyak написав:Почему взялись за приват , ну кроме проблем с ликвидностью и непрозрачными кредитами это банк через который проходило до 90% денег теневого бизнеса , в данном случае мы имеем ввиду незарегистрированный мелкий бизнес через личные карты . Одна из причин может быть желание получить доступ к этой информации . Напомню что в банке выписки хранятся 5 лет . Налоговая может проверить за последние 3 года . А предъявить за весь срок за который сможет найти . Если это случиться - то будет полный трэш . Банк мог не уничтожать документы в срок .

Шановний Песікіт - ось Вам відповідь про П24.Ось ризики,чому клієнти підуть звідти.Цією системою користувався тіньовий бізнес.А тепер банк став державним з усіма витікаючими...
tea
Прогнозист курсу
 
Повідомлень: 17241
З нами з: 15.11.08
Подякував: 711 раз.
Подякували: 2309 раз.
 
Профіль
4
4
Повідомлення Додано: Суб 24 гру, 2016 00:19

Схеми виводу коштів з "Привату".
http://news.finance.ua/ru/news/-/391584 ... tbanka-smi
tea
Прогнозист курсу
 
Повідомлень: 17241
З нами з: 15.11.08
Подякував: 711 раз.
Подякували: 2309 раз.
 
Профіль
4
4
  #<1 ... 34567 ... 11>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератор: Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама