Життя без субсидій: за що вже почали позбавляти пільг

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Чет 11 тра, 2017 17:44

Життя без субсидій: за що вже почали позбавляти пільг

Пропонуємо до обговорення:
Першочергове завдання уряду — максимально скоротити витрати на субсидії.

Дивися повний текст Життя без субсидій: за що вже почали позбавляти пільг.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 11 тра, 2017 17:44

Приклад загнати навіть тих,хто платив щомісяця по субсидії за послуги ЖКГ:напишуть великий борг,пояснюючи,що програма видала помилку.На наступний місяць не виправлять і вуаля-ви вже боргуєте 2 місяці.То ж можливо усе, головне поставити мету і тупо йти.
zahidnygm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 75
З нами з: 10.11.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 11 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 11 тра, 2017 17:50

«Також під скорочення субсидування потраплять сім’ї, в яких є студенти — їхній дохід при оформленні субсидій вважається рівним 3 200 грн, і безробітні, дохід яких прирівнюється до 6 400 грн», — зауважив експерт Фонду суспільної безпеки Юрій Гаврилечко,який попутав поняття прожмина и минзар.
Мизантрóп
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7490
З нами з: 03.12.14
Подякував: 1618 раз.
Подякували: 1433 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: П'ят 12 тра, 2017 00:12

  Мизантрóп написав:«Також під скорочення субсидування потраплять сім’ї, в яких є студенти — їхній дохід при оформленні субсидій вважається рівним 3 200 грн, і безробітні, дохід яких прирівнюється до 6 400 грн», — зауважив експерт Фонду суспільної безпеки Юрій Гаврилечко,який попутав поняття прожмина и минзар.


Тоже бросилось в глаза :roll:
Такие вот у нас иксперды по "всему и хрензнаетчему" 8)
EKO
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6865
З нами з: 10.04.09
Подякував: 3273 раз.
Подякували: 2089 раз.
 
Профіль
 
1
3
3
Повідомлення Додано: П'ят 12 тра, 2017 10:44

А може потрібно знизити тариф, наприклад до 4800, і навести порядок серед своїх бюджетоїдів (корупціонерів - вже навіть гидко писати), навести порядок в банківській системі, ревальвувати гривню до 20-22, і тоді відпаде не 25% сімей які отримують субсидію, а цілих 50 - 60%.
simsurfs
Аватар користувача
 
Повідомлень: 354
З нами з: 22.01.15
Подякував: 17 раз.
Подякували: 65 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 15 тра, 2017 20:25

  simsurfs написав:А може потрібно знизити тариф, наприклад до 4800, і навести порядок серед своїх бюджетоїдів (корупціонерів - вже навіть гидко писати), навести порядок в банківській системі, ревальвувати гривню до 20-22, і тоді відпаде не 25% сімей які отримують субсидію, а цілих 50 - 60%.

Конечно, если больше половины населения получает субсидию, то снизив газ на 50% субсидии отпадут сами собой,т.е. в итоге сумма живых денег за газ та же, НО сидящий на газовой трубе НЕ БуДЕТ получать 7 грн за куб!!! А как это понравиться если это их личный интерес.
ulia_g
 
Повідомлень: 310
З нами з: 03.01.14
Подякував: 28 раз.
Подякували: 52 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
4 1730
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 17:01
vt313
1 973
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 11:29
tolja3334
3 1968
Переглянути останнє повідомлення
Пон 04 тра, 2026 13:49
Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама