|
Життя без субсидій: за що вже почали позбавляти пільг |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 11 тра, 2017 17:44
Пропонуємо до обговорення: Першочергове завдання уряду — максимально скоротити витрати на субсидії.
Дивися повний текст Життя без субсидій: за що вже почали позбавляти пільг.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 11 тра, 2017 17:44
Приклад загнати навіть тих,хто платив щомісяця по субсидії за послуги ЖКГ:напишуть великий борг,пояснюючи,що програма видала помилку.На наступний місяць не виправлять і вуаля-ви вже боргуєте 2 місяці.То ж можливо усе, головне поставити мету і тупо йти.
-
zahidnygm
-
-
- Повідомлень: 75
- З нами з: 10.11.16
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 11 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 11 тра, 2017 17:50
«Також під скорочення субсидування потраплять сім’ї, в яких є студенти — їхній дохід при оформленні субсидій вважається рівним 3 200 грн, і безробітні, дохід яких прирівнюється до 6 400 грн», — зауважив експерт Фонду суспільної безпеки Юрій Гаврилечко,який попутав поняття прожмина и минзар.
-
Мизантрóп
-
-
- Повідомлень: 7490
- З нами з: 03.12.14
- Подякував: 1618 раз.
- Подякували: 1433 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: П'ят 12 тра, 2017 00:12
Мизантрóп написав:«Також під скорочення субсидування потраплять сім’ї, в яких є студенти — їхній дохід при оформленні субсидій вважається рівним 3 200 грн, і безробітні, дохід яких прирівнюється до 6 400 грн», — зауважив експерт Фонду суспільної безпеки Юрій Гаврилечко,який попутав поняття прожмина и минзар.
Тоже бросилось в глаза Такие вот у нас иксперды по "всему и хрензнаетчему" 
-
EKO
-
-
- Повідомлень: 6865
- З нами з: 10.04.09
- Подякував: 3273 раз.
- Подякували: 2089 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
3
3
Додано: П'ят 12 тра, 2017 10:44
А може потрібно знизити тариф, наприклад до 4800, і навести порядок серед своїх бюджетоїдів (корупціонерів - вже навіть гидко писати), навести порядок в банківській системі, ревальвувати гривню до 20-22, і тоді відпаде не 25% сімей які отримують субсидію, а цілих 50 - 60%.
-
simsurfs
-
-
- Повідомлень: 354
- З нами з: 22.01.15
- Подякував: 17 раз.
- Подякували: 65 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 15 тра, 2017 20:25
simsurfs написав:А може потрібно знизити тариф, наприклад до 4800, і навести порядок серед своїх бюджетоїдів (корупціонерів - вже навіть гидко писати), навести порядок в банківській системі, ревальвувати гривню до 20-22, і тоді відпаде не 25% сімей які отримують субсидію, а цілих 50 - 60%.
Конечно, если больше половины населения получает субсидию, то снизив газ на 50% субсидии отпадут сами собой,т.е. в итоге сумма живых денег за газ та же, НО сидящий на газовой трубе НЕ БуДЕТ получать 7 грн за куб!!! А как это понравиться если это их личный интерес.
-
ulia_g
-
-
- Повідомлень: 310
- З нами з: 03.01.14
- Подякував: 28 раз.
- Подякували: 52 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
4 |
1730 |
П'ят 29 тра, 2026 17:01 vt313
|
|
|
1 |
973 |
|
|
|
3 |
1968 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|