|
Goldman Sachs прогнозує зміцнення гривні |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 17 сер, 2017 08:40
Пропонуємо до обговорення: За даними аналітиків, тенденція збережеться до кінця 2018 року.
Дивися повний текст Goldman Sachs прогнозує зміцнення гривні.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 17 сер, 2017 08:47
Я что-то не понял: "Goldman Sachs для сравнения также приводит котировки форвардов на гривню: по состоянию на 9 августа 2017 года трехмесячные контракты торговались на уровне 28,3 грн/$1, шестимесячные – 29,4 грн/$1, 12-месячные – 31,2 грн/$1." Как из этого следует укрепление гривны?
-
headshaker
-
-
- Повідомлень: 1139
- З нами з: 08.05.15
- Подякував: 2954 раз.
- Подякували: 1613 раз.
-
-
Профіль
-
-
4
4
Додано: Чет 17 сер, 2017 08:51
Летом 2008-го аналитики тоже байки рассказывали про дальнейшее укрепление гривны, и... чем всё закончилось? Еще про индекс Бигмака забыли вспомнить. Известно одно - сразу же после таких прогнозов тренд разворачивается в противоположную сторону, и гривна начинает падать. Кто-то верит в прогноз 25,3 грн к новому году? Я лично - нет! За последние 3 года курс доллара на новогодние праздники зашкаливает, и только к лету его попускает. Это уже традиция. Мой прогноз к концу года оптимистичный - 27,2 грн за доллар, как заложили в бюджете. А пока... запасаемся дешевой валютой, пока она в избытке, и не ведемся на прогнозы горе-аналитиков, не слушаем байки от НБУ о том, что население массово сдает валюту. Логика у НБУ странная - когда курс доллара 28 - население массово скупает валюту, а когда 25,5 - массово сдаёт. И чем ниже курс - тем более массовый характер. Я не знаю, как там население и НБУ, но я лично сейчас покупаю доллар, и думаю, так делают многие. Гривне дальше укрепляться некуда. Её чрезмерное укрепление вредит нашей экономике. Да и рост цен (рекордная инфляция за июль!) говорит о том, что укрепление гривны весьма подозрительно.
-
Obval_Defoltovich
-
1
-
- Повідомлень: 3519
- З нами з: 14.06.10
- Подякував: 345 раз.
- Подякували: 900 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 17 сер, 2017 09:01
Obval_Defoltovich написав:Гривне дальше укрепляться некуда. Её чрезмерное укрепление вредит нашей экономике. Да и рост цен (рекордная инфляция за июль!) говорит о том, что укрепление гривны весьма подозрительно.
Теоретично гривня може бути і менше 20 за долар. Інфляція при стабільному курсі лише свідчить про зростання зарплати в доларах. Зрадофіли то кричать, що в нас зарплати менше, ніж у сусідів, то бояться, що буде інфляція. Експорт зростає - курс стабільний, зарплати зростають.
-
lapay
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 12909
- З нами з: 01.08.15
- Подякував: 1203 раз.
- Подякували: 1453 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 17 сер, 2017 09:02
Похоже, пора срочно сливать гривну и запасаться чем-нибудь потверже.
-
antey1969
-
1
-
- Повідомлень: 12330
- З нами з: 30.11.11
- Подякував: 1701 раз.
- Подякували: 3641 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
2
1
Додано: Чет 17 сер, 2017 09:20
antey1969 написав:Похоже, пора срочно сливать гривну и запасаться чем-нибудь потверже.
Яка гривня? ЇЇ розумненькі буратіни давно злили по 29 на Новий рік, бо чекали пап'ятдесять. 
-
lapay
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 12909
- З нами з: 01.08.15
- Подякував: 1203 раз.
- Подякували: 1453 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 17 сер, 2017 10:46
lapay написав: Теоретично гривня може бути і менше 20 за долар. Інфляція при стабільному курсі лише свідчить про зростання зарплати в доларах. Зрадофіли то кричать, що в нас зарплати менше, ніж у сусідів, то бояться, що буде інфляція. Експорт зростає - курс стабільний, зарплати зростають.
Оптимист(ка)!!! Однако ...
-
сова
-
-
- Повідомлень: 782
- З нами з: 02.09.16
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 101 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 17 сер, 2017 11:19
antey1969 antey1969 написав:Похоже, пора срочно сливать гривну и запасаться чем-нибудь потверже.
Я верю только математике.  Гривну конечно оставлю на пожить, а так всегда покупаю доллар на падении, частями и сливаю на подъёме, тоже частями.
-
27661
-
-
- Повідомлень: 978
- З нами з: 14.08.14
- Подякував: 33 раз.
- Подякували: 132 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 17 сер, 2017 11:41
Хотелось бы ссылочку на первоисточник в Голдман Сакс, а так можно ссылаться и на ЮНЕСКО, и на Спортлото
-
gleb
-
-
- Повідомлень: 2238
- З нами з: 17.08.06
- Подякував: 186 раз.
- Подякували: 883 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 17 сер, 2017 15:08
Чем ниже волна вниз, тем выше волна вверх. Чем больше сейчас тетива лука натянется вниз, тем стремительнее будет отскок вверх.
-
ygn
-
-
- Повідомлень: 2115
- З нами з: 19.02.09
- Подякував: 121 раз.
- Подякували: 233 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
4 |
1717 |
|
|
|
1 |
4469 |
|
|
|
2 |
5695 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|