В ООН підрахували, у скільки обійшлися Росії анексія

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 218219220221222 ... 608>
Повідомлення Додано: П'ят 19 січ, 2018 22:14

  Волгарь написав:И одно маленькое отличие - КАЖДЫЙ НАЛИЧНЫЙ РУБЛЬ обеспечен золотом почти на 50 копеек.


Непонятно, правда, почему при таком замечательном золотом обеспечении население нищает, банки разоряются, а центробанк выкидывает миллиарды на удержание курса рубля.

Наверное, волгари что-то не договаривают. Или скорее всего, не знают. :)
Sommer
 
Повідомлень: 5190
З нами з: 07.04.17
Подякував: 428 раз.
Подякували: 541 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 19 січ, 2018 22:22

  Sommer написав:Наверное, волгари что-то не договаривают. Или скорее всего, не знают.
1 Так знати - їм по званню не дозволено
2 Тай пересічному важко пояснити,що він вставав з колін-вставав, а золота все одно в три рази менше ніж в німця/француза чи італійця
3 Так само важко пояснити що воюють з США
але на на Алясці, а в степах України
4 Я особисто ніяк не дочекаюсь момента, для якого цього косолоапого відгодовують - а саме
Коли ж він з Китаєм стикнеться і стикнувшись звичайно знесилить і Китай і себе (паральельно скоцюрбившись до Уралу), а США/ЄС за цей час мило потираючи руки відірвуться від недолугих скрєпників ще років на 50 розвитку.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 19 січ, 2018 22:49

  budivelnik написав:
  Sommer написав:Наверное, волгари что-то не договаривают. Или скорее всего, не знают.
1 Так знати - їм по званню не дозволено
2 Тай пересічному важко пояснити,що він вставав з колін-вставав, а золота все одно в три рази менше ніж в німця/француза чи італійця
3 Так само важко пояснити що воюють з США
але на на Алясці, а в степах України
4 Я особисто ніяк не дочекаюсь момента, для якого цього косолоапого відгодовують - а саме
Коли ж він з Китаєм стикнеться і стикнувшись звичайно знесилить і Китай і себе (паральельно скоцюрбившись до Уралу), а США/ЄС за цей час мило потираючи руки відірвуться від недолугих скрєпників ще років на 50 розвитку.
Это будет окончательная пэрэмога.
ceba
 
Повідомлень: 3469
З нами з: 12.03.16
Подякував: 85 раз.
Подякували: 228 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 19 січ, 2018 22:50

  ceba написав:
  budivelnik написав:
  Sommer написав:Наверное, волгари что-то не договаривают. Или скорее всего, не знают.
1 Так знати - їм по званню не дозволено
2 Тай пересічному важко пояснити,що він вставав з колін-вставав, а золота все одно в три рази менше ніж в німця/француза чи італійця
3 Так само важко пояснити що воюють з США
але на на Алясці, а в степах України
4 Я особисто ніяк не дочекаюсь момента, для якого цього косолоапого відгодовують - а саме
Коли ж він з Китаєм стикнеться і стикнувшись звичайно знесилить і Китай і себе (паральельно скоцюрбившись до Уралу), а США/ЄС за цей час мило потираючи руки відірвуться від недолугих скрєпників ще років на 50 розвитку.
Это будет окончательная пэрэмога.Вот тогда, вы свидомые, и заживете.
Ми вже живемо , це ви постійно з колін встаєте... і вас ніхто не любить, а у нас безвіз, і сало краще вашого , і клімат кращий....
А вам треба готуватись
1 До війни з США за Аляску
2 До війни з Японією за Ітуруп/Шикотан
3 До війни з Китаєм за Далекий Схід
ці війни ви програєте і після програшу, прийде справжня і посильна для вас війна з
Монголією , за території до Уралу.... :D
І от коли ви будете з Монголією бодатись , ми по вашому прикладу 2014 проведемо референдуми на Смоленщині+Брянщині+Белгородщині+Кубані - і приймемо ці території під свою опіку і під захист НАТО , Ленінград з Карелією назад у фінляндію попроситься, Калініград в Кенігсберг перетвориться ( і все завдяки всенародним референдумам)
Востаннє редагувалось budivelnik в П'ят 19 січ, 2018 23:08, всього редагувалось 1 раз.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 19 січ, 2018 23:07

  budivelnik написав:
  ceba написав:
  budivelnik написав:1 Так знати - їм по званню не дозволено
2 Тай пересічному важко пояснити,що він вставав з колін-вставав, а золота все одно в три рази менше ніж в німця/француза чи італійця
3 Так само важко пояснити що воюють з США
але на на Алясці, а в степах України
4 Я особисто ніяк не дочекаюсь момента, для якого цього косолоапого відгодовують - а саме
Коли ж він з Китаєм стикнеться і стикнувшись звичайно знесилить і Китай і себе (паральельно скоцюрбившись до Уралу), а США/ЄС за цей час мило потираючи руки відірвуться від недолугих скрєпників ще років на 50 розвитку.
Это будет окончательная пэрэмога.Вот тогда, вы свидомые, и заживете.
Ми вже живемо , це ви постійно з колін встаєте... і вас ніхто не любить, а у нас безвіз, і сало краще вашого , і клімат кращий....
А вам треба готуватись
1 До війни з США за Аляску
2 До війни з Японією за Ітуруп/Шикотан
3 До війни з Китаєм за Далекий Схід
після цих воєн , прийде справжня і посильна для вас війна з
Монголією , за території до Уралу....
Нам воевать не привыкать. А ты знаешь,что проект Северный поток -2 Франция оплачивает деньгами украинцев то есть твоими деньгами. Да, вас любят все,за кружевные трусы
ceba
 
Повідомлень: 3469
З нами з: 12.03.16
Подякував: 85 раз.
Подякували: 228 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 19 січ, 2018 23:10

  ceba написав:Нам воевать не привыкать.
Знайшов чим хвастатись?
Могилки для своїх дітей /внуків вже підготував? чи тобі трупики обезображені на фіг не треба, тобі й страховки за них на бояришник вистарчить( і пенсія прапорщика на закуску)
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 19 січ, 2018 23:16

  ceba написав:budivelnik Пусть лучше нас не любят и боятся. Чем относятся так как к вам
От і вся різниця між скрєпніком і нормальним
Мене не влаштовує Щоб мене ненавиділи і боялись
Я не хочу на кожен шорох озиратись і чекати хто мене кастетом по голові, або ножем під ребро штрикне
А тому живу так щоб
Вороги мене ненавиділи , але поважали
Друзі - просто поважали
І все ,життя на порядок легше , і навіть в бані з голим задом можна мило підніматине боячись що тобі хтось скрєпу вставить.

А на рахунок випадку з далекого 2012
читай продовження
http://www.polradio.pl/5/38/Artykul/103672
Відомий польський журналіст Куба Воєвудський перепросив на Фейсбуку за образливі висловлювання про українок.

«Всіх українців, яким справило прикрість моє почуття гумору, я можу перепросити за свій рівень. А всіх спеціалістів з перетворення жартівливих слів на колективну ненависть запрошую до подальшої співпраці», – написав журналіст.

Це – реакція на критику, яку Куба Воєвудський, разом з другим ведучим Міхалом Фіґурським, почув після радіопередачі, у котрій прозвучали коментарі на тему матчу збірної України на Євро-2012. Воєвудський тоді говорив, між іншим, що він «повівся як справжній поляк» і «викинув свою українку».

З гострим протестом у цій справі виступило в четвер МЗС України. Поставлено вимогу, щоб обидва журналісти перепросили за свої висловлювання, котрі – як написано – «ображають честь і гідність українців». Міністерство закордонних справ Польщі оцінило, що заява журналістів Міхала Фіґурського і Куби Воєвудського про українок була «скандальною і невихованою».

У п’ятницю в ранковій програмі польської комерційної радіостанції Eska Rock [b]прозвучали слова вибачення журналіста Міхала Фіґурського[/b] за заяви про ґвалтування українок.
Востаннє редагувалось budivelnik в П'ят 19 січ, 2018 23:19, всього редагувалось 1 раз.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 19 січ, 2018 23:21

  ceba написав: Во всяком случае мои дети и внуки не будут стоять раком
Звичайно що не будуть , бо вже давно стоять раком і смокчуть в чеченців, по твоєму прикладу .
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 19 січ, 2018 23:39

  budivelnik написав:
  ceba написав:budivelnik Пусть лучше нас не любят и боятся. Чем относятся так как к вам
От і вся різниця між скрєпніком і нормальним
Мене не влаштовує Щоб мене ненавиділи і боялись
Я не хочу на кожен шорох озиратись і чекати хто мене кастетом по голові, або ножем під ребро штрикне
А тому живу так щоб
Вороги мене ненавиділи , але поважали
Друзі - просто поважали
І все ,життя на порядок легше , і навіть в бані з голим задом можна мило підніматине боячись що тобі хтось скрєпу вставить.
Мы не озираемся на каждый шорох. Это ваша прерогатива всего бояться и скулить из под тишка. На фото оккупант блокирует штаб ВМСУ в Севастополе. Он один трусливо стоит спиной к славным украинским морякам. Зачто враг должен уважать тебя?
ЗображенняЗображенняЗображення
ceba
 
Повідомлень: 3469
З нами з: 12.03.16
Подякував: 85 раз.
Подякували: 228 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 20 січ, 2018 11:07

  ceba написав:
  budivelnik написав:
  ceba написав:budivelnik Пусть лучше нас не любят и боятся. Чем относятся так как к вам
От і вся різниця між скрєпніком і нормальним
Мене не влаштовує Щоб мене ненавиділи і боялись
Я не хочу на кожен шорох озиратись і чекати хто мене кастетом по голові, або ножем під ребро штрикне
А тому живу так щоб
Вороги мене ненавиділи , але поважали
Друзі - просто поважали
І все ,життя на порядок легше , і навіть в бані з голим задом можна мило підніматине боячись що тобі хтось скрєпу вставить.
Мы не озираемся на каждый шорох. Это ваша прерогатива всего бояться и скулить из под тишка. На фото оккупант блокирует штаб ВМСУ в Севастополе. Он один трусливо стоит спиной к славным украинским морякам. Зачто враг должен уважать тебя?
Зображення
Приклад просто чудовий....
Особливо коли він саму суть підхолуйників показує
1 Скільки серед військовослужбовців України в Криму було мешканців Криму?
2 Скільки військовослужбовців Криму, хоча б виконали присягу і повернулись з території окупації в Україну?

От тобі й відповідь
Ти і твої діти звикли бути в таборах за колючим дротом
А тут просто виявилось що вони це змогли зробити прямо на території Криму і отримали чудові зміни житлових умов
Не їх відправили в конц-табір, а конц-табір оточив їх дім

Радій, тепер ти не озираючись знаходишся в тюрмі.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 218219220221222 ... 608>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
78958 10594014
Переглянути останнє повідомлення
Суб 27 кві, 2024 02:57
fox767676
0 64167
Переглянути останнє повідомлення
Вів 22 сер, 2017 12:14
Пчёлка
0 53142
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 кві, 2016 10:22
Пчёлка
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама