Влада повинна делікатно вирішити проблему нерозмитнених...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1234>
Повідомлення Додано: Вів 26 вер, 2017 00:26

  vitaliygoodlife написав:Чув хорошу пропозицію "утилізація 1 старого авто в обмін на розмитнення авто не старше 2000року" + просте порівняння 20річного фольксвагена і 2015року ланоса дає відповідь - що безпечніше і екологічніше (ланос 10літрів на 100км)

В России сделали что-то наподобие: масса народа пересела со старых корчей и просто металлолома на новые Лады, Логаны, Поло и Ланосы, кстати, только они в РФ поставлялись с шильдиком Шевроле.
За старую машину давали сертификат не помню, что-то около полутора тысяч долларов на покупку новой.
antonivs3
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1934
З нами з: 07.08.17
Подякував: 874 раз.
Подякували: 210 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 26 вер, 2017 01:12

antonivs3 але той же ланос новий на 30% дешевший Росії ніж новий в Україні
vitaliygoodlife
Аватар користувача
 
Повідомлень: 464
З нами з: 16.10.15
Подякував: 58 раз.
Подякували: 61 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 26 вер, 2017 08:01

  vitaliygoodlife написав:Василь_Васильович моя мама вчитель методист, в школі пропрацювала 20 років, думаєте погано працює що не може дозволити придбати авто? Є дійсно багато ледарів, але і у працюючого населення не достатньо коштів купити нове авто в межах 3х років.

Очевидно, погано працює, якщо не може купити авто. Якщо не влаштовує робота (вчителя-методиста чи ін.) - шукаємо більш високооплачувану, а не скиглимо, що держава має дати більшу з/п, бо "достойні кращого".
manko74
 
Повідомлень: 470
З нами з: 29.09.14
Подякував: 3 раз.
Подякували: 124 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 26 вер, 2017 08:29

Re: Влада повинна делікатно вирішити проблему нерозмитнених.

  manko74 написав:Якщо не влаштовує робота (вчителя-методиста чи ін.) - шукаємо більш високооплачувану, а не скиглимо

До скількох років таке працює? До 30-35? Тим, хто старше що робити?
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8886
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1331 раз.
Подякували: 1731 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 26 вер, 2017 08:53

  BIGor написав:
  manko74 написав:Якщо не влаштовує робота (вчителя-методиста чи ін.) - шукаємо більш високооплачувану, а не скиглимо

До скількох років таке працює? До 30-35? Тим, хто старше що робити?

Знаю багатьох людей ( і Ви знаєте), які після 35 мають хороший дохід (я не про суддів/прокурорів). Хто не хоче в Україні працювати (заробляти) головою - їде в Європу працювати руками. А аргумент "я достойний кращого, тому платіть мені більше" - суто емоційний. Тим більше, що авто (нерозмитнене) - це не річ першої необхідності.
manko74
 
Повідомлень: 470
З нами з: 29.09.14
Подякував: 3 раз.
Подякували: 124 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 26 вер, 2017 09:52

  swr написав:Проблема решается очень быстро - заставить мудозвонов на литовских номерах растаможить на общих основаниях, не хотят - арестовывать на дорогах и через суды заставить платить в бюджет.


Уже Блумберг пишет, что надо решить осторожно, недопустимо наказывать, непомерные пошлины... И все равно находятся твердолобые провокаторы, которым чем хуже и напряжнее, тем лучше. Прям ленины бялдь какие-то, тот тоже писал, что чем хуже тем лучше.
titanik
 
Повідомлень: 822
З нами з: 25.05.10
Подякував: 125 раз.
Подякували: 132 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 26 вер, 2017 09:56

  vitaliygoodlife написав:antonivs3 але той же ланос новий на 30% дешевший Росії ніж новий в Україні


Новые ланосы в рашке уже лет пять не продаются. Не согласен? Пруф на автосалон
titanik
 
Повідомлень: 822
З нами з: 25.05.10
Подякував: 125 раз.
Подякували: 132 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 26 вер, 2017 10:24

Re: Влада повинна делікатно вирішити проблему нерозмитнених.

BIGor написав:
  manko74 написав:Якщо не влаштовує робота (вчителя-методиста чи ін.) - шукаємо більш високооплачувану, а не скиглимо

До скількох років таке працює? До 30-35? Тим, хто старше що робити?
Завжди працює, але в принципі важливо інше - це єдиний правильний шлях. Бо хто ще має забезпечувати можливість людині забезпечувати власні потреби і забаганки?

Надіслано з мого Telefunken Torn.Fu.d2, використовуючи Tapatalk
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34798
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Вів 26 вер, 2017 10:49

  swr написав:Проблема решается очень быстро - заставить мудозвонов на литовских номерах растаможить на общих основаниях, не хотят - арестовывать на дорогах и через суды заставить платить в бюджет.

если бы мудозвону, который это пишет, папка всыпал ремня и заставил учиться, то, может быть, и майдана не было
juice
 
Повідомлень: 176
З нами з: 08.04.12
Подякував: 366 раз.
Подякували: 28 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 26 вер, 2017 10:53

  manko74 написав:
  BIGor написав:
  manko74 написав:Якщо не влаштовує робота (вчителя-методиста чи ін.) - шукаємо більш високооплачувану, а не скиглимо

До скількох років таке працює? До 30-35? Тим, хто старше що робити?

Знаю багатьох людей ( і Ви знаєте), які після 35 мають хороший дохід (я не про суддів/прокурорів). Хто не хоче в Україні працювати (заробляти) головою - їде в Європу працювати руками. А аргумент "я достойний кращого, тому платіть мені більше" - суто емоційний. Тим більше, що авто (нерозмитнене) - це не річ першої необхідності.

Нічого не зрозумів. Українці тупі і не хочуть заробляти головою? Чи як? Чи всі, хто в Україні заробляють головою - багато заробляють?
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8886
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1331 раз.
Подякували: 1731 раз.
 
Профіль
1
  #<1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
9 983
Переглянути останнє повідомлення
Сер 14 лют, 2024 22:45
yama
1 383
Переглянути останнє повідомлення
Чет 14 гру, 2023 21:52
cohan
1 325
Переглянути останнє повідомлення
Чет 24 сер, 2023 14:03
ganesha1303
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама