Байки про банки і не тільки....

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Все про банківські послуги: відкриття поточних рахунків для фізосіб, СПД та юридичних осіб, розрахунково-касове обслуговування (РКО), клієнт-банк, інтернет-банкінг, комунальні платежі населення, отримання готівки та інші послуги.
  #<1 ... 453454455456457 ... 1841>

У скількох банках маєте заощадження (залишок на рахунках більше 1000 грн. екв)

Байки про банки і не тільки.... 3.6 5 227
Більше десяти
14%
32
Від п'яти до десяти
28%
64
В чотирьох
12%
27
В трьох
11%
25
В двох
12%
28
Користуюся одним
11%
26
В жодному
11%
25
Всього голосів : 227
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2019 14:20

  kreuz написав:
  Козак-характерник написав:Пане Кармелюк, забагато лірики. :P Досить вже годувати прожорливого кролика! Час в кріпту входити. Транснаціональні гроші, без кордонів. Фіат вже не актуально.

Світ звичайно міняється та й зашвидко, треба й нам за ним встигати, але отакі фундаментальні речі, про які можна почитати в Кармелюка, це ж основа основ, тому не пересмикуйте, колєга. Най кожен робить свою справу, а коли ще й результати виносить назагал, то велика йому дяка від нас усіх. Тим більше, що з віком хочеться хоч якихось гарантій, нехай хоча б банківських, бо у вашій крипті нема й таких...

Доречі, я б і Вашу ретроспективу залюбки почитав. Як змінився Ваш портфель за 6 років, скільки втратили чи набули?


Я ж жартую... :P Мій портфель змінився кардинально за 6 років. Якщо 6 років тому я тримав десь 99% в банківській системі, то тепер взагалі не тримаю грошей в банках. Жодних депозитів. Лише 2 стовпчики залишилися по 500 грн. у банку Львів. З жовтня 2012 перевів майже всі збереження у $. Після девалу трошки грався, тасував валюти і розміщав на стовпчиках валютних і гривневих з інтервалом 1 місяць, намагаючись заробити на перепадах курсу і відсотках банківських між конвертаціями. Висмоктати все до копійочки. :) З літа 2017 почав все виводити і купляти бітки. Спочатку як інвестор, потім як трейдер. Зараз займаюся лише трейдінгом. А банківські рахунки лише як прокладка, щоб періодично профіт виводити. Ну і юзаю кредитки для оплати. Чисто в грейсі. Плюс свинорилю. :P Усі гроші тримаю під грушею. А інше - на біржах. Те, що на біржі - не власні кошти, а зароблені на кріпті (торгівля + курсове ралі). Тому майже нічим не ризикую. Торгівля приносить грошей набагато більше ніж депоманія. На сьогодні - це найперспективніша тема, як заробляти. На момент написання цього поста маю наступну корзинку криптовалют на біржі: 50% - $; 17% - кефір; 20% - біток; 13% - даш. Але ситуація в розрізі криптовалют динамічна, бо торгую різними парами. Тому % співвідношення завжди змінюється динамічно. На сьогодні не бачу жодної мотивації, щоб нести гроші на депозит. Ризиків забагато + просто не вигідно, бо навіщо нести туди де мало дають, якщо можна занести де пригощають смачніше? Кролика годувати не збираюся. Але в певному сенсі, я йому вдячний за те, що витиснувши мене з банківської системи, кролик примусив шукати альтернативний заробіток. Довелося читати багато про криптовалюту, вчитися торгівлі. І тепер мене назад в банківську систему вже не повернути. Можливо лише так, іноді погратися і зняти трошки вершків. Але % в банківській системі поки не цікаві. Така ситуація на сьогодні. Нарешті, я став почуватися впевнено у цьому житті, став на ноги, як то кажуть! :P На все життя вистачить при розумних витратах. Але я не спиняюся на достигнутому. Далі буде...
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30200
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2293 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2019 14:35

  Ethereum написав:Всі казки про інвестиції в крипту- повна лажа,краще нехай козак розкаже скільки % він втрачає при виводі з крипти? 10%? Ну поділися Козак,чого тут лукавити, як з Донбасом.
А то розказують як жити і як нам відбити їх же територію. Як треба було вийти і прапор підтримати де вони були? Тепер всі на таксі в Києві.

Звідки у Вас стільки жовчи? Я дорогу Вам десь перейшов? Шматок хліба з роту забрав? :P І до чого тут взагалі Донбас? До речі він не мій, а наш. Це українська земля. Питання зустрічне, а де Ви були як треба було вийти? Відповідь не треба надавати. Питання риторичне. Не треба підійматися у власних очах, тавруючи інших. У всіх рильце в пушку. І кожний лише про свою шкуру піклується на ділі. А на словах всі патріоти і герої. Я - не герой, якщо це Вас заспокоїть. А Ви - герой! :P Нехай так буде. Так що припиніть лайно в стакані мішати. І якщо хочете дійсно відповідь почути, то звертайтеся до співрозмовника з повагою, а не підйопуванням. :wink: А від пана Кармелюка я не очікував, що він плюсика поставить за цей пост Ethereum. Начебто нормально спілкувалися, а тепер він підтримує оце таврування. Моє розчарування. Ну що ж, раз Кармелюк не хоче товаришувати з козаком, я в гості не набиватимуся. Козак, що старець, в кожній хаті приймуть і нагодують... :P Всім профіта!
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30200
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2293 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2019 14:59

  Козак-характерник написав: А від пана Кармелюка я не очікував, що він плюсика поставить за цей пост Ethereum. Начебто нормально спілкувалися, а тепер він підтримує оце таврування. Моє розчарування. Ну що ж, раз Кармелюк не хоче товаришувати з козаком, я в гості не набиватимуся. Козак, що старець, в кожній хаті приймуть і нагодують... :P Всім профіта!

Заспокойтеся козаче, я подякував за ці слова:
"Прекрасна розповідь Кармелюка і реально соняшники такі великі були діаметром,сам пам'ятаю,як в тих соняшниках ховався."
Тепло від таких слів, особливо коли бачиш, що людина теж в дитинстві відчувала подібні до моїх емоції. Соняшникове поле це таке чудо!!!
P.s. Я Вам теж плюсик поставив...
Кармелюк
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 731
З нами з: 26.08.12
Подякував: 235 раз.
Подякували: 311 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2019 15:18

  reef написав:Кармелюк
Нарешті, ще у квітні з'явилося питання: "Що це мовчить Кармелюк?" Дякую!

Дякую на доброму слові.
То в мене в минулому році відбувся збій - геть забув в березні написати про стан портфеля на 1 березня, як завше до цього робив. Згадав тільки в травні і відповідно вже писав про ситуацію на 1 травня. Ну і в цьому році теж прив*язав до стану портфеля на 1 травня. Трохи суперечить теорії статистики, але що поробиш, якщо дав в штангу...
Кармелюк
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 731
З нами з: 26.08.12
Подякував: 235 раз.
Подякували: 311 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2019 15:53

  Кармелюк написав:
  Козак-характерник написав: А від пана Кармелюка я не очікував, що він плюсика поставить за цей пост Ethereum. Начебто нормально спілкувалися, а тепер він підтримує оце таврування. Моє розчарування. Ну що ж, раз Кармелюк не хоче товаришувати з козаком, я в гості не набиватимуся. Козак, що старець, в кожній хаті приймуть і нагодують... :P Всім профіта!

Заспокойтеся козаче, я подякував за ці слова:
"Прекрасна розповідь Кармелюка і реально соняшники такі великі були діаметром,сам пам'ятаю,як в тих соняшниках ховався."
Тепло від таких слів, особливо коли бачиш, що людина теж в дитинстві відчувала подібні до моїх емоції. Соняшникове поле це таке чудо!!!
P.s. Я Вам теж плюсик поставив...

Ааа.. зрозумів. Радий! :P Мир, дружба, жуйка! А то бачте, як кефір забродив... :) д'Артаньян, а навколо лише... далі по тексту. :P
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30200
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2293 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2019 16:05

  Кармелюк написав:
  reef написав:Кармелюк
Нарешті, ще у квітні з'явилося питання: "Що це мовчить Кармелюк?" Дякую!

Дякую на доброму слові.
То в мене в минулому році відбувся збій - геть забув в березні написати про стан портфеля на 1 березня, як завше до цього робив. Згадав тільки в травні і відповідно вже писав про ситуацію на 1 травня. Ну і в цьому році теж прив*язав до стану портфеля на 1 травня. Трохи суперечить теорії статистики, але що поробиш, якщо дав в штангу...

Приємно Вас читати і усвідомлювати що за Неньку Україну боролися і на Вінниччині а не тільки тут у нас на західних теренах.
А на рахунок портфеля заощаджень. Так чисто емоційно хотілося б щоб цей портфель складався в левовій своїй частці з гривні...патріоти ми чи ні?
Але, на жаль, обєктивно слід включати голову.
Тому пропорція 60% валюта і 40% гривня мабуть не оптимальна але виправдовує себе на протязі багатьох років. Головне щоб цей портфель з місяця в місяць зростав в доларовому еквіваленті. І останні роки це зростання приносить в основному гривнева складова.
Бавитися з криптою - це слід постійно бути в темі і слідкувати за процесами.
Час росту як було з битком мабуть більше не повториться...хоча...ніхто не знає майбутнього.
Ну а про нашого ПреЗЕдента.
Час покаже...не будемо посипати голову попелом...і в той же час не плекаємо занадто оптимістичних надій ...гібридна війна з супостатом пу триває. :(
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 38223
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1918 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2019 16:28

  Квесторе_поверніться написав:
А на рахунок портфеля заощаджень. Так чисто емоційно хотілося б щоб цей портфель складався в левовій своїй частці з гривні...патріоти ми чи ні?

Але, на жаль, обєктивно слід включати голову.
Тому пропорція 60% валюта і 40% гривня мабуть не оптимальна але виправдовує себе на протязі багатьох років. Головне щоб цей портфель з місяця в місяць зростав в доларовому еквіваленті. І останні роки це зростання приносить в основному гривнева складова.

Бавитися з криптою - це слід постійно бути в темі і слідкувати за процесами.
Час росту як було з битком мабуть більше не повториться...хоча...ніхто не знає майбутнього.

1. Тримання заощадженнь в гривні не є показником патріотизму. Я б взагалі дуже обережно ставитися до усіляких високопарних слів, накшталт "патріот", "герой", ну дуже обережно. Зазвичай під такими гаслами творяться наймерзотніші справи. Як там у класика? На патріотизм почали напирати, значить знов проворовались. Навряд чи я можу назвати себе патріотом. Це скоріше мрія, ідеал, взірець, до якого хочу тягнутися. Це дуже важка місія нести на собі такий хрест і відповідати цьому званню. Головне йти до Бога, а не диявола. На цьому шляху можуть бути й помилки, шарахання, падіння. Людина слабка. Тому не суди і не судимим будеш. А під якого обгорткою йти до Бога, чи то патріота, чи то космополіта, то вже інше питання.

А на цій грішній Землі, керуємося у фінансах лише тверезим розрахунком. :P Тому $ - наш вибір. І бути патріотом за рахунок зхудніння свого гаманця, погіршення добробуту власного і близьких - це злочин проти людяності.

2. По кріпті...Так, це робота. Щоденний аналіз, вивчення графіків, новин... Але й вихлоп солідний. І знов таки, при розумній тактиці, втратити там, ну то треба бути повним бовдуром. А коливання будуть завжди на яких можна заробити. В тому то і прєлєсть. І нові вершини будуть. Як Ви там казали? Не агітую, а лише інформую.@
Востаннє редагувалось Козак-характерник в Пон 06 тра, 2019 16:33, всього редагувалось 1 раз.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30200
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2293 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2019 16:32

Re: Байки про банки і не тільки....

Шановні Кармелюк та Козак - це як інь та янь.

Зваженість та динаміка.
Консерватизм та певний авантюризм.
Це різні стратегії, мета в яких одна - зберегти та примножити.

А читати однаково цікаво на Байках ... обох!
V2
4
 
Повідомлень: 8303
З нами з: 03.07.09
Подякував: 294 раз.
Подякували: 1362 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2019 16:37

  V2 написав:Шановні Кармелюк та Козак - це як інь та янь.

Зваженість та динаміка.
Консерватизм та певний авантюризм.
Це різні стратегії, мета в яких одна - зберегти та примножити.

А читати однаково цікаво на Байках ... обох!

Дякую, куме! :P Авантюризм авантюризму рознь. Я ж авантюрю, так би мовити, теж з холодним розрахунком. :P Глобальна мета - Спасіння. Бо Бог створив людина по свому образу і подобію. А фінанси - це інструмент досягнення свободи від матеріального.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30200
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2293 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2019 16:39

Re: Байки про банки і не тільки....

  Козак-характерник написав:А фінанси - це інструмент досягнення свободи від матеріального.


Гарно сказано!
Мені ще імпонує вираз:
"Не в грошах щастя, але з ними до нього ближче"! ;)
V2
4
 
Повідомлень: 8303
З нами з: 03.07.09
Подякував: 294 раз.
Подякували: 1362 раз.
 
Профіль
1
1
  #<1 ... 453454455456457 ... 1841>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
253 254695
Переглянути останнє повідомлення
Пон 22 бер, 2021 21:04
Успіх
50 116554
Переглянути останнє повідомлення
Пон 20 лис, 2017 13:18
Stringer
18 41865
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 10 лют, 2017 14:45
alex66food
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама