Байки про банки і не тільки....2008-2017

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Архіви розділу Все про Гроші
  #<1 ... 55245525552655275528 ... 5855>
Повідомлення Додано: Вів 25 кві, 2017 10:32

  Тихон написав:Без "бриллиантового" среди крупняка укркомбанков остаются Пивень,Сережа-банк и оставшиеся банки алигаторов-ПУМБа и Пиня-банк.Остальное - мелочевка,из которой еще с десяток завалят.
Если отбросить 6 с госучастием + 38 с иноучастием,то считай укркомбанков остается половина.Причем с мизерной долей около 10% всех активов БС.
Здобули.Спасибо доХтору Го и ее команде санитаров. :twisted:


вы про Восток забыли еще
IMPRINTER
Аватар користувача
2
1

Свинорил 100 lvl
 
Повідомлень: 39097
З нами з: 06.08.09
Подякував: 228 раз.
Подякували: 6253 раз.
 
Профіль
9
5
2
Повідомлення Додано: Вів 25 кві, 2017 10:53

Re: Байки про банки і не тільки....

Квесторе_поверніться написав:Luka256, фінансовий номер в Ощаді
1.можна змінити через банкомат ....потрібен пін. Лишаються сліди.
2. через термінал - знову пін. Лишаються сліди.
3. Кожуть що через ІБ ніззя, можливо в жовтні 2016 було можна? Мовчать.
4. Менеджер в відділенні може змінити. Слідів не лишається. Ні?

Підтримую 4 варіант. Але Ощадбанк не визнає того, що співробітник-співучасник. А його треба покарати.
Luka256
 
Повідомлень: 93
З нами з: 31.12.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 кві, 2017 12:25

Re: Байки про банки і не тільки....

Чуть не по теме
Кто пробовал платить через ИБ за загранпаспорт?
Хочу заплатить за всю семью, но на всех квитанциях в поле плательщик буду я.
Мокрые печатки в банке поставлю, но интересует, примут ли квитанции, если ФИО за кого плачу, будет в назначении платежа, а не в поле плательщик. Не будет ли вопросов в центре обслуживания?
ziks
Аватар користувача
 
Повідомлень: 475
З нами з: 22.01.12
Подякував: 41 раз.
Подякували: 87 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 кві, 2017 12:53

  ziks написав:Чуть не по теме
Кто пробовал платить через ИБ за загранпаспорт?
Хочу заплатить за всю семью, но на всех квитанциях в поле плательщик буду я.
Мокрые печатки в банке поставлю, но интересует, примут ли квитанции, если ФИО за кого плачу, будет в назначении платежа, а не в поле плательщик. Не будет ли вопросов в центре обслуживания?

примут/не будет
_hunter
 
Повідомлень: 7828
З нами з: 22.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 484 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 25 кві, 2017 14:28

  Тихон написав:Без "бриллиантового" среди крупняка укркомбанков остаются Пивень,Сережа-банк и оставшиеся банки алигаторов-ПУМБа и Пиня-банк.Остальное - мелочевка,из которой еще с десяток завалят.
Если отбросить 6 с госучастием + 38 с иноучастием,то считай укркомбанков остается половина.Причем с мизерной долей около 10% всех активов БС.
Здобули.Спасибо доХтору Го и ее команде санитаров. :twisted:

Ще Мегабанк пана Суботіна з харківського Турбо Атому забули; не дивлячись на те що його намагаються подати під соусом породистого - 30% у західних партнерів; за дивним збігом у покійному нині Дельта банку доля західних партнерів теж була 30%.
Ukrainian
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11897
З нами з: 18.06.08
Подякував: 55 раз.
Подякували: 776 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 25 кві, 2017 14:50

  orest написав:Після вчорашнього падіння Діамантбанку, який вже давно мав бути виведений з ринку, але тримався з багатьом відомих причин, вирішив глянути на інші приватні банки в Україні. Адже Діамант дивним чином рушив в подорож Стіксом саме зараз, коли в його міноритарного власника Мартиненка виникли проблеми з антикорупційними органами. А проблеми у Мартиненка виникли в розпал процесу переговорів «господарів життя» і «акціонерів України» за посади голів НБУ, ДФС, ФДМ і майбутніх перестановок в КМ (а може мова таки і про крісло прем’єра, а тоді, напевно, і голови ВР та генпгокугога) та за склад і голову ЦВК. Я абсолютно переконаний, що в цих переговорах є і третя сторона із-за океану, до думки якої прислухаються наші САП і НАБУ. В кожної з сторін свої аргументи, впевнений, Діамант також аргумент.
Отже, кому належать інші банки в Україні і доля яких під питанням, з огляду на власників. Адже НБУ поки ручне і може таким ще довго залишатися (і зпухша мадам може передумати йти, і в.о. може бути слухняний, і прихід на посаду Тигіпка, який зараз дуже зблизився з президентом, не виключається). Тут є весь перелік http://biz.censor.net.ua/resonance/3000 ... ansk_banki включаючи і ті, які вже «спочили», земля їм пухом. Всі розглядати не буду, зупинюся на тих, які можуть з тих чи інших причин «попасти під роздачу» найближчим часом.
Банки з І групи
ПУМБ татарина, входить в 10-ку найбільших, під 2 млн вкладників, ситуація з кредитами нічим не краща ніж в Приваті. Чудова мішень при потребі дискредитувати Ахметова. Або, якщо стане завдання добити БС країни з інших міркувань.
Південний Юрія Родіна і Марка Беккера. Усе б нічого, якби не Коломойський, який перекинув туди велику кількість компаній і грошових потоків.
Банк Восток Костельмана і Мороховського. Відверта політика тут ні при чому, але довкола Фоззі давно відбуваються темні рейдерські історії (колись писав).
Банки з ІІ групи
А-Банк Суркісів ситуація схожа з тою, що в Південному
Юнекс банк Вадима Новинського, думаю, розжовувати не треба.
Всі ці банки мають приблизно рівні шанси найближчим часом опинитися в човні Харона.
Є ще група банків, яким зараз абсолютно нічого не загрожує, але через кілька днів все може різко змінитися. Можуть сподобатися намети іншого табору чи просто гроші терміново стануть потрібними. Це, перш за все, банк Авангард, до якого не має жодного відношення Гонтарєва, але зовсім трошки має міністр Демчишин, Таском банк згадуваного уже Тігіпка, Міжнародний інвестиційний банк, прости мене Господи, пана…Кононенка, скажемо так, ну і Мегабанк пана Суботіна (якби не частка не то ЄБРР не то німецького уряду, сміливо відніс би до І групи).
Наголошу ще раз, мова не йде про банки, які не зможуть докапіталізуватися у встановлений НБУ термін в 2017 році. Їх також буде…
Ukrainian
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11897
З нами з: 18.06.08
Подякував: 55 раз.
Подякували: 776 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 25 кві, 2017 15:17

ПАН Орест як на мене дуже поверхово пройшовся по банчиках...наведена по них інфо не є підставою для введення ТА.
Останнім часом банчики пускають під ніж за недостатність капіталу...так що уважно слідкуєм за цим показником. :wink:
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 38223
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1918 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 кві, 2017 15:19

  Квесторе_поверніться написав:ПАН Орест як на мене дуже поверхово пройшовся по банчиках...наведена по них інфо не є підставою для введення ТА.
Останнім часом банчики пускають під ніж за недостатність капіталу...так що уважно слідкуєм за цим показником. :wink:

Маєте Останій список кому не вистачає ?
Кредит Дніпро , Мега
Хто ще ?
Ukrainian
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11897
З нами з: 18.06.08
Подякував: 55 раз.
Подякували: 776 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 25 кві, 2017 15:31

Голова правління "Райффайзен банку Аваль" Володимир Лавренчук погодився очолити Національний банк України. Тепер його кандидатуру має підтримати парламент.
http://24tv.ua/lavrenchuk_pogodivsya_za ... lo_n810196
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 кві, 2017 17:35

Ukrainian
Что ты бредятину всякую копипастишь?
Тут каждый неудачник мнит себя великим финансовым экспердом, чем меньше соображает, тем больше писанины.
Давай свою, заунывную, как плохо гривнедепозитчикам...
komp
1
 
Повідомлень: 8381
З нами з: 08.11.07
Подякував: 2457 раз.
Подякували: 3459 раз.
 
Профіль
1
1
1
  #<1 ... 55245525552655275528 ... 5855>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
47692 951767
Переглянути останнє повідомлення
Пон 01 січ, 2018 00:40
airmax78
26325 1200857
Переглянути останнє повідомлення
Сер 01 січ, 2014 03:19
reef
16116 1194029
Переглянути останнє повідомлення
Вів 13 вер, 2011 14:39
Finansist
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама