Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 10761077107810791080 ... 1129>
Повідомлення Додано: П'ят 14 тра, 2021 18:07

Щотижневий огляд нерухомості в Анталії

Пошук виконано за даними сайту нрухомості - аналогом нашого ОЛХ.
Критерії пошуку 1:
- Анталія, мікрорайон Hurma (за назвою відомого фрукта), який за досвідом топік-стартера є найбільш оптимальним за критерієм ціна/якість/розташування.
- квартира 1+1.
- нова в новому будинку.
- НЕ "нульовий" поверх (по-нашому "перший") - зазвичай квартири дешевші, купити легше, продати важко.
Результат пошуку:
- всього три квартири з ціною від 525 000 - 630 000 лір або від 62 200 до 75 000 доларів США.
- квартира за 62 000 доларів має площу 55 кв. м і по фото виглядає привабливо. Квартира з меблями в кухні та в прихожій, кондиціонери, двоконтурний котел. Розташування будинка нормальне - праворуч від бульвара Богачай. То непогано.
Якщо Ви зареєстровані на цьому сайті, можна подивитися за номером оголошення 920085160.
Будинок за 75 000 доларів розташований на краю мікрорайону - реально новий, але розташування я би не порадив - найдалі від моря.

Критерій пошуку 2:
Все те саме, але будинкам до 4-х років:
- додалися 2 варіанти - за 600 000 лір та 635 000 лір (71500-75 600 доларів).
- за 600 000 - позитив - плоша 70 кв. м. Негатив: вторинний ринок.
Але головний позитив: квартира НЕ від рієлтора (на гілці аж скаженіють від слова "рієлтор" - в мене враження що багатьох обманули в житті саме рієлтори - от же біда. Навіть мене ЩОДНЯ!!!! записують у рєлтори - хі-хі-хі), а від власника - є телефон та всі дані.
Будинку 3 роки. Звернув би увагу. Квартира з меблями в кухні та в прихожій, кондиціонери, двоконтурний котел. Номер оголошення 923340898.
- за 75 600 ціна виглядає завищеною - там 55 кв. м. і вторинний ринок, але я розумію чому: там всі будики обабіч пристойні та дорогі. На одному фото рієлтор прогавив та видно назву житлового комплекса.
На картах Гугл можна знайти, якщо у вікні пошку поставити слова: Riva Residence, Hurma, 209 No: /A, 13. Sk., 07180 Antalya
Місце досить непогане: просто через дорогу - величезні сади помаранчових дерев. Мені здається, що я був в цьому дуже пристойному житловому комплексі в 2018 році, коли ми з приятелем шукали квартиру для нього. Оголошення від рієлторськохї контори.

Висновок: є непогані варіанти, я би звернув увагу на перші 2 з цього огляду.
Загальний висновок: дуже малий вибір квартир - все розібрали в 2020 році.
Нагадаю: Топік-стартер не займався/не займається та не планує займатися підбором кваратир для формчан, це просто моє хобі.
Востаннє редагувалось akurt в Суб 15 тра, 2021 00:31, всього редагувалось 2 разів.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 14 тра, 2021 18:32

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

на Філіпінах сезон дощів місяць. Жах.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34860
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 15 тра, 2021 00:54

Я вам скажу так приємно було побувати в 2018 році на гілці акурта (майже на "машині часу" прокатався честне слово)).

Дякуючи посиланню на пост акурта у трьохрічне минуле, від шановних Frant чи то flyman, жаль вже зникло, бо підтерли звичайно спритні  цензори - модератори.

Прикро..Та продовжу.. Дуже дивно було мені читати АКУРТІВСЬКІ ПЕРЛИ, про МИНУЛЕ КУПАННЯ В РОЗКОШІ в Анталії. Ото було солодке життя я вам скажу!!! Шейхи арабські заздрити можуть із піною у роті. Устриці під труфелями в ресторанах з трьома зірками мішлену тоннами поїдалися. В чорній  ікрі у нього ложка стояла, а тепер на жаль у відрі з дешевим йогуртом. Буває і таке..

Коли інвеШтиція в турецький бетон НЕВДАЛА, а покупанів немає,
то у ковідний період в 2021 році приходиться бідолазі харчуватись пестицидними  огірками, помідорами і баклажанами, купленими в супермакеті Тахта & Кал по 4 ліри за кіло. Ось так друзі і нічого не залишилося як смажити хамсу на сковородці із Московії, залишену в подарунок добрим знайомим із Запоріжжя, якого також кинули турецькі забудовники. І той  повернувся на завод в рідне місто із гарненьким новеньким рекламним буклетом на згадку, про загублені гроші і  чудовий недобудований будинок в Анталії на березі моря.

P.S. Хтось там  у своєму пості від 2018 року також  розповідав, що його СУСІД  здає свою стометрову трьошку  за 142$ на місяць.  То у мене слушне питання по темі гілки , яка логіка і на що розрахунок у інвесторів в турецьку нерухомість купляючи трьошку від 50 000 $ і више , щоб здавати за такі копійки в чужій країні, де ще потрібно платити податки . То в такому разі, беремо КАЛЬКУЛЯТОР і вираховуємо, що  ДВУШКА нашого акурта вартує в аренду 100$ на місяць на довгосрок. Вау!! Круто!!! Україні такого ROI і не снилось!( Можна починати писати підручник для Кіосакі і долярчиків). 
А ЯКЩО ВРАХУВАТИ ЩО КВАРТИРА ВЖЕ НЕ НОВА, затерта, замизгана, та заляпана із потертими меблями та застарілим дизайном за 3 роки, то і того менше...( 50$ на місяць справедлива ціна? ЧИ ЗА АЙДАТ І КОМУНАЛЬ?) Де раціо? Загубилося?))
roberto dark
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1172
З нами з: 04.06.19
Подякував: 239 раз.
Подякували: 267 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 15 тра, 2021 01:32

Я вже подумав, що шановний пан roberto dark лежить у бомбосховищі, коли - живий, слава Богу.
Бачте, пане роберто - Ви тут віщували З СІЧНЯ ДО БЕРЕЗНЯ на цій гілці про крах Туреччини із-за "нульового" туристичного потоку, а воно бач як сталося: і туристичний потік на землю обитовану нуль і на віщуна ракети летять...
Тримайтеся.

P.S. А правда ж круто лоханулися в червні 2019 року, коли не купили готову "під ключ" квартиру за 40 000 євро (160 000 шекелів!!!!!!) в Анталії.... А інфу отримали від мене на цій гілці. Від мене, такого поганого...
Особисто напряму вели перемовини... торгувалися... все є на цій гілці за червень 2019 року - такий був гоноровий...
В січні 2021 був такий веселий, розказував нам, де літо краще - в Анталії, чи на кордоні з Палестиною, та як плигав весело у високих волнах...
Веселий настрій закінчився акурат 6 березня 2021, коли київські рукожопі запросили ще грошей... На подарунки жінкам...
Вектор настрою відразу змінився - ніякого ремонту в Києві зроблено не було - грошва зникла - і почали шукати ворога... І щоденно на цій гілці: пророцтва та віщування... пророцтво за пророцтвом...
Лоханулися кокретно... Тепер корито розбите... Грошей немає... Квартири немає... Немає ніде: ні в Києві, ні в Анталії, ні в Ізраїлі, ні у Львові...
Чудо нечуване будівельного менеджменту - "Дистанційний ремонт з Ізраїля Вайбером залізобетонного паралелепіпеда", купленого восени 2019 в Києві - зупинено ще в березні 2021, рукожопі грошенята, надіслані в Київ з Ізраїля, проїли... і нічого не зробили... Кинулися продати в кінці березня 2021 той кинутий майже непочатим ремонтом непотріб - не продається... Та і як його продати дистанційно...
Рукожопі бракороби (і як можна було на них розраховувати... Над кожним треба стояти із ломакою, рулеткою, рівнем, рейкою та калькулятором) гроші повернути відмовилися...

Ви для всіх - живий приклад того, як НЕ ТРЕБА РОБИТИ.
Хоча "Дистанційний (!!!) ремонт з ІЗРАЇЛЯ повітря в Києві" - то реально know-how.
Запатентуйте.
Добре, що Ви знайшли нарешті винного у Ваших власних помилках в моїй особі.
Робіть висновки. Чи получиться... Не впевнений...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 15 тра, 2021 12:22

  change_pm написав:Акурт розповідає, як добре жити в Туречинні... Приводить свої витрати на життя, купівлю, як проводить час і так далі...
Що він отримує? Відро помиїв :shock: від кого? Від більшості, яка сидить в Україні і нічого по тємі не може росказати...

І правда - і біда...
Але все зрозуміло: люди зробили фатальні життєві помилки в царині нерухомості - і тепер шукають винного.
Приємно, що у своїх фатальних помилках в царині нерухомості винний я.

Але повернемося до теми гілки.

Випадково натрапив на матеріал цікавий і якісно зроблений - він на тему гілки - людина дає класний огляд того, що я сам люблю і що завжди рекомендую форумчанам: НОВІ квартири в НОВИХ будинках.
Дуже якісно зроблений матеріал: з цінами в доларах та в євро та коментарями.
Знято в березні 2021 року - все актуальне. Звертаю увагу: розповідач починає огляд із самої дальньої від Середземного моря точки на мапі мікрорайона Хурма - гадаю, відстань десь 3 500 м та відразу за "стартовими" будинками ще дісно збереглися приватні забудови, які ще не викупили під сучасну забудову, і починається виїзд у гори. Але якщо ви любите кататися на ровері або любити рибалку на гірських річках - не так вже й погано.
У розповіді мені що сподобалося:
- видно, що людина шукала квартиру для себе і ретельно вивчила питання -
є і ціни, і критичні зауваження по розташуванню;
- часто зустрічається термін "Гириш этаж" - за турецкими мірками це "нульовий" або "нижній" поверх - по-нашому "перший" - я неодноразово писав, що квартири на "гіріш поверсі" зазвичай дешевші на 20%, легше купити, але важче потім продати. І розповідач, і я НЕ рекомендують купувати квартири на "гіріш поверсі" - про це я згадую в огладах на попередній сторінці.
- дуже клкасна порада розповідача подивитися на попередні здані будинки того самого забудовника - правду говОрить, що про фірму забудовника легко дізнатисія - завжди написано на паркані або на будинку. Дуже корисна порада - багато форумчан про таку знають - "нехай майстер покаже свою попередню роботу".
- цікавий дійсно будинок на 13:45 - зовсім новий - даю утчонення у порівняні з розповідачем - квартири 1+1 там продається по ціні в 61 000 євро. Все під ключ, але дійсно розташування будинка проблемне і прямо на краю мікрорайону. Людина всю правду говорить і це мені дуже подобається.
- на 17:00 починається розповідь про реально непоганий комплекс - я його на гілці згадував вже 2 рази, але знайте - до моря він реально далеко. Розповідач говорить, що майже все продано. Вірю.
- реально цікавий фрагмент на 24:00. Розповідач говорить, що "в том доме уже ничего не продается" - істинна прада, про яку на цій гілці написав один з наших форумчан приблизно в жовтні 2020 року - я тоді давав огляд, і написав, що з точки зору розташування та якості - самий цікавий варіант, де точно варто взяти квартиру - приємно, що - крім озлоблених життям флудерів - на гілці є і адекватні люди, і ось одна з таких людин із знаням справи миттєво написала, на цій гілці, що квартири продано. Це був ще жовтень 2020 року!!!!
- на 27:25 цікава розповідь про самий цікавий об"єкт на сьогодні - і розповідач не знає інформацію - а форумчани знають, бо я писав про неї на цій гілці: половину квартир на етапі фундаменту вже продано і залишилися невидові "2+1" за ціною в 100 000 доларів.
РЕКОМЕНДУЮ - рідко зустрінеш в наш час розумну людину та ще й з таким якісним матеріалом про нерухомість - все за темою гілки:
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 15 тра, 2021 15:02

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

  change_pm написав:Нікого я не захищаю, я за справедливість і спілкування по тємі...

Акурт розповідає, як добре жити в Туречинні... Приводить свої витрати на життя, купівлю, як проводить час і так далі...


Я також за справедливість, і спілкування по темі, але ми з Вами це якось по-різному розуміємо. Я вже неодноразово (наприклад, тут) казав, що я не мав би нічого проти читати про те, як добре жити в Туреччині. Але мені категорично не подобається систематичні маніпуляції, брехня, підтасовка фактів спрямовані проти України і українців (шляхом вплетення в порівнняння життя в Туреччині і в Україні). Все це, помножене на пихатість викликає, як на мене, цілком очікувану і прогнозовану реакцію читачів.

  change_pm написав:Що він отримує? Відро помиїв :shock: від кого?


"Если ты плюнешь в общество - оно утрется. Если общество плюнет в тебя - ты утонешь" (С)

Одного разу суспільство згуртувалося... потонув на декілька місяців, але через декілька місяців виявилось, що не тоне... і висновків не робить, тобто на своїх помилках не вчиться. Та й таке.
Coder
 
Повідомлень: 135
З нами з: 28.02.14
Подякував: 99 раз.
Подякували: 167 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 15 тра, 2021 15:42

  Coder написав:
  change_pm написав:Нікого я не захищаю, я за справедливість і спілкування по тємі...

Акурт розповідає, як добре жити в Туречинні... Приводить свої витрати на життя, купівлю, як проводить час і так далі...


Я також за справедливість, і спілкування по темі, але ми з Вами це якось по-різному розуміємо. Я вже неодноразово (наприклад, тут) казав, що я не мав би нічого проти читати про те, як добре жити в Туреччині. Але мені категорично не подобається систематичні маніпуляції, брехня, підтасовка фактів спрямовані проти України і українців (шляхом вплетення в порівнняння життя в Туреччині і в Україні). Все це, помножене на пихатість викликає, як на мене, цілком очікувану і прогнозовану реакцію читачів.

Так, провести порівняння і сказати, шо украінці в Україні - це ресурс, який по максимуму вижимать в угоду деяким людям - це що? Маніпулювання? Рілі?

Кодер, ти ж здаєтся на потоках не сидиш? Займаєшся бізнесом, витрачаєш пенезни в Україні...

Тебе особисто не зобомбало, шо ти за все переплачуєш? А хтось шикує, випиваючи твою кров?

Так, Акурт показує, шо є інші варіанти...

зі. Знаю, шо коли довели, що "ти" сидиш по горло в багнюці, ніхто нізашо це не визнає і буде тягнути всіх інших на свій рівень...
такий ось він #хомосовєтікус
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 15 тра, 2021 15:48

  Coder написав:
  change_pm написав:Нікого я не захищаю, я за справедливість і спілкування по тємі...

Акурт розповідає, як добре жити в Туречинні... Приводить свої витрати на життя, купівлю, як проводить час і так далі...


Я також за справедливість, і спілкування по темі, але ми з Вами це якось по-різному розуміємо. Я вже неодноразово (наприклад, тут) казав, що я не мав би нічого проти читати про те, як добре жити в Туреччині. Але мені категорично не подобається систематичні маніпуляції, брехня, підтасовка фактів спрямовані проти України і українців (шляхом вплетення в порівнняння життя в Туреччині і в Україні). Все це, помножене на пихатість викликає, як на мене, цілком очікувану і прогнозовану реакцію читачів.

Виділене слово - читачів...

Писати більшості немає про що в цій гілці, бо сидите в Україні...

Якщо не подобається, шо тут пишеться:
- є кніпка ігнор,
- є кніпка видалити закладку і не заходити на сторінку...

Ти ж на Щуварі не вияснюєш відносини з продавцем чогось, якшо тобі щось не підходить, йдеш далі (хоча деякі діди з простатитом таки вияснюють :mrgreen: )...

А чому? А тому, шо можеш за небрежне слово отримати )))) а тут інтернет, можна показувати своє високоблагородне виховання (відноситься до усіх і до українців, і до кацапів і до кошерних...)
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 15 тра, 2021 15:56

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

  change_pm написав:Так, провести порівняння і сказати, шо украінці в Україні - це ресурс, який по максимуму вижимать в угоду деяким людям - це що? Маніпулювання? Рілі?

Не зважай на київських ріелторів у яких бомбить від того, що десь є краще і дешевше.

ПС, трохи оффтопу, відкривають Грецію, https://www.eurointegration.com.ua/arti ... 6/7122874/
Умови в’їзду до Греції і не тільки: коли та як ЄС пускатиме туристів з України
Який регіон/острів порадите для відпочинку?
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8888
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1331 раз.
Подякували: 1731 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 15 тра, 2021 15:58

  Coder написав:Але мені категорично не подобається систематичні маніпуляції, брехня, підтасовка фактів спрямовані проти України і українців (шляхом вплетення в порівнняння життя в Туреччині і в Україні). Все це, помножене на пихатість викликає, як на мене, цілком очікувану і прогнозовану реакцію читачів.


Дякую пане Coder за те, що прокинулися - давно Вас не було.
Скaзавши "А" - говоріть і "Б":
"...систематичні маніпуляції, брехня, підтасовка фактів спрямовані проти України і українців (шляхом вплетення в порівнняння життя в Туреччині і в Україні..."
Наведіть приклади:
- брехня
- підтасовка фактів

Чекатиму.

Останні слова: "..порівнняння життя в Туреччині і в Україні" - то просто бомба. Страшна крамола!!!! Жуть!
Ви ж ніби-то науковець - невже не знаєте такий метод дослідження як "Порівняльний метод"?
Порівнюють ціни на нерухомість в центрі Львова та на Сихові.
Порінюють ціни на нерухомість в Запоріжжі та в Києві.
Порівнюють вартість прожиття в Україні та в Польщі.
Порівнюють кваліфікацію замовника ремонту квартири у Львові НЕДOСВІДЧЕНОЮ теоретизируючою ЛЮДИНОЮ (Ви робили ремонт в квартирі 2 (два) роки - 730 днів і переплатили рукожопим мінімум вдвічі) з терміном ремонту квартири досвідченою людиною за 4-6 місяців.
Порівнюють кваліфікацію фахівця з оцінки нерухомості НЕДОСВІДЧЕНОЮ людиною (наприклад, Ви особисто висловили свого часу думку, що непотріб на забутій Богом вулиці у Львові вартує 200 000 доларів в цінах 2018 року - людина Вас послухала і досі (!!!) нічого (!!!) не продала) з фахівцями з оцінки нерухомості, які називали ціну в 120 000 доларів.
НЕ ЧУЛИ ПРО ТАКЕ? Порівняльний метод?
І що може бути кращим, ніж порівняння?
Востаннє редагувалось akurt в Суб 15 тра, 2021 16:13, всього редагувалось 2 разів.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 10761077107810791080 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: flyman і 9 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 886, 887, 888
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8871 6930968
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 кві, 2024 08:07
BIGor
24795 16553913
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 21:50
Bolt
10012 6256213
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама