Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 209210211212213 ... 1129>
Повідомлення Додано: Нед 23 вер, 2018 11:33

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

  akurt написав:Сусідня держава миттєво надала кредит Україні у 15 000 000 000 доларів США.
Катар сосед страны с радиоактивными отходами :?: :roll:
Мизантрóп
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7426
З нами з: 03.12.14
Подякував: 1560 раз.
Подякували: 1427 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 23 вер, 2018 11:38

Поставив Козаку-Характернику "плюс 1".

Я не дуже, правда, зрозумів: "А що справді в Україні людину, яка їсть на сніданок йогурт із медом вже слід вважати занадто багатою?"

Для Козака-Характерника.
Мене вчора спіткала неприємність:

Дізнався від сусіди, що в Aktif bank
https://nkolaybono.aktifbank.com.tr/?gc ... 64QAvD_BwE
вереснева акція - 28 відсотків річних по депозитах (в інших 24 відсотка річних), відрахував із чорного поліетиленового пакета десятку та поїхав зробити 2-в-1:
- дівчат завезти на шоппінг...
- внести на рахунок IBAN TRXXXXXXXXXXXXXX тую десятку... нашо лежить та пліснявіє???
- повернутися додому та зробити конвертацію (тут так цікаво: дИвися всесвітній ринок - знаєш курс - банк робить конвертацію по курсу біржі на момент КОНВЕРТАЦІЇ - саме на момент. Трохи повільно натискав кнопки - банк вже змінив курс, відслідковуючи біржу).
- відкрити депозит.

І що ви думаєте: повезло тільки дівчатам - шоппінг вдався!
А для мене все погано: субота, банк не працював... я просто навіть не знав, що то є субота...
Так і лазив із тією десяткою по Анталії... От біда так біда...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 23 вер, 2018 11:47

  akurt написав:Поставив Козаку-Характернику "плюс 1".

Я не дуже, правда, зрозумів: "А що справді в Украиїні людину, яка їсть на сніданок йогурт із медом слід вважати занадто багатою?

Добрий день! :P Все пізнаємо ми у порівнянні. І за все дякуємо Богові! Не наша заслуга в тому, що маємо, а його милість і ласка! :P

Если мы не говорим "Слава Тебе, Боже" в радостях, то как мы скажем это в скорбях? Ты что, благодаришь Бога в скорбях и не хочешь отблагодарить Его в радостях? Но, конечно, если человек неблагодарен, то любовь Божия ему неведома. Неблагодарность — это великий грех. Для меня это грех смертный. Человек неблагодарный ничем не удовлетворяется, ничто ему не приносит радость. По всякому поводу он ропщет. Всё и все перед ним виноваты. У меня на родине, в Фарасах, в качестве сладости очень любили виноградное сусло. И вот как-то ночью одна девица начала плакать, потому что ей захотелось виноградного сусла. Что тут поделать? Пришлось её матери идти к соседям и просить. Съев немного сусла, девица снова принялась плакать, стучать ногами по полу и кричать: "Мама, я хочу и сметаны!" — "Доченька, где же я тебе найду сметаны в такой час?" — спросила мать. Нет, "хочу сметаны" и всё тут. Что делать? Поплелась бедняжка мать к соседке и попросила в долг и сметаны. Попробовав сметаны, дочка опять заревела. "Ну а что ты сейчас плачешь?" — спрашивает мать. "Мама, я хочу, чтобы ты мне их смешала!" Ну что ж, берёт мама сусло и сметану и смешивает. Но дочка всё своё: реветь не перестаёт. "Мама, я не могу их есть вместе! Хочу, чтобы ты мне их разделила!" Ну тут уж маме ничего не оставалось, как от души отдуть дочку по щекам! Так вот и отделилось сусло от сметаны.

Я хочу сказать, что подобно этой девице ведут себя некоторые люди, и тогда к ним приходит наказание Божие. Нам надо, по крайней мере — признав свою неблагодарность — день и ночь благодарить Бога за те благословения, которые Он нам подаёт. Поступая так, мы будем наступать на пятки трусливому диаволу, который, улетучится, подобно чёрному дыму, потому что [признавая свою неблагодарность и благодаря Бога за его благословения], мы будем бить диавола в больную точку.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 23 вер, 2018 12:19

НЕДІЛЬНА БОГОПРИЄМНА СПРАВА
(експромт на тему гілки)

Ось наприклад, сьогодні вийшов вигуляти собаку та зірвати по дорозі - як завжди прямо із дерева - пару гранатів...
Зображення
До речі, вже з"явилися нового врожаю і на ринку, і в магазині - в магазині ціна 4,5 ліри або 20 гривень кіло. То дорого, чекаємо по 1 лірі (4 гривні) та вичавлюємо сік...
Так ось, переходжу дорогу із собачкою - на зустріч така собі дівчинка, висока та струнка. Дуже класна.

Аби був не жонатий, точно розвернувся б...
Вже перейшов дорогу - обережно, бо ходить міський автобусі із кондиціонером. Дивлюся за собакою... Раптом дівчина - вона вже була посередині проїзжої частини - до мене звертається і говорить турецькою мовою щось...
Ну, я хоч і жонатий, але розумію, що дівчинка від мене щось хоче, як від "мужчіни" і акцент має зовсім не турецький.
Я сказав щось на кшалт того, що "йок туркіє"...
Вона відразу спитала: "російською говорите?"
- Знаю.

І відразу зробив перше благоє діло: попередив дівчину, що вона стоїть прямо посередині проїзжої частини, а за правилами Дорожнього руху в Туреччині водій повинен задавити пішохода навіть на пішоходному переході (нерегульованому, бо ота "зєбра" на асфальті є тільки декоративною прикрасою - не жартую).
- Де є зупинка автобуса?
- Ось - в один бік - на пляж Сарису, а ось - прямо у центр. Вам куди?

І відразу зробив друге благоє діло: зрозумів, що тендітна і дуже красива (не жартую, правда) дівчина трохи "не в адекваті" -Але вдавав, що не помітив... А сам подумав: "...так-так-так, погано, що я жонатий. Ця дівчина провела дужке дуже дуже веселу ніч... і сушить її страшенно, із собою має пляшку води..." Але промовчав.

- На Кемер.
- Ну... звідси на Кемер не поїдете...
- Я з України. (це так раптом вона сказала). І продовжувала: "Я помічаю, що Ви не росіянини, бо росіяни не так говОрять."
- То вірно, я теж з України, тут багато наших живуть... Так ось, треба допомогти... Кемер?
- Кемер...

І відразу зробив третє благоє діло: зрозумів, що дівчину завезли сюди вночі хваткі хлопці і розказували їй про принцип Даламбера. Ну, ви знаєте...

- Гадаю, що Вам треба якось скорше попасти у ваш готель. Відпочиваєте?
- Ні, працюю в анімації...
- Зрозуміло: 400 доларів на місяць+харчування+проживання+сонце+море?
- Так і є.
- Тоді так. Ідемо он тією стежкою до траси "Анталія-Кемер". Я Вас виведу туди.

Вивів. Собачка як раз погуляла.

- Ідіть обрежно - он бачите: є полоса для пішоходів - праворуч вздовж оцієї новенької шикарної 3-полосної у кожному напрямку автотраси на Кемер, он бічите світлофор?
- Бачу.
- Десь відразу за світлофором - там супермаркети починаються - людей багато, зупинка автобуса буде.
- На Кемер?
- На Кемер. Він - автобус - або сам зупинится, або - будьте уважні - побачите надпис "КЕМЕР" - махніть рукою.
- Дякую.
- Гарного дня...

А сам подумав: якщо я врятував хоч одну грішну душу, то вже можна піти на море та поплавати...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 23 вер, 2018 21:31

akurt
цікава тема, щоб задуматися

http://blog.penelopetrunk.com/2006/11/12/how-to-decide-where-to-live/

A white paper written by Next Generation Consulting stated that because of an increasing shortage in skilled workers, Generation Y is saying, “I can find a job anywhere. It’s more important to me to find a place where I fit in.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34861
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Пон 24 вер, 2018 09:55

  flyman написав:akurt
цікава тема, щоб задуматися

http://blog.penelopetrunk.com/2006/11/12/how-to-decide-where-to-live/

A white paper written by Next Generation Consulting stated that because of an increasing shortage in skilled workers, Generation Y is saying, “I can find a job anywhere. It’s more important to me to find a place where I fit in.


Я спробував задуматися, але мої думки - МАБУТЬ - відразу б видалили.
Тому, пан flyman, вибачте...
Як там було написано? “I can find a job anywhere. It’s more important to me to find a place where I fit in
Ні... дякую...

КУДА ИДЁМ МЫ С ПЯТАЧКОМ
(воскресный репортаж о том, зачем к Вам приезжают гости, если вы живете в другой стране)


Эпиграф: "Инфля́ция (лат. inflatio «вздутие») — повышение общего уровня цен на товары и услуги на длительный срок. При инфляции на одну и ту же сумму ... "

Что самое главное для мужчины? Конечно, секс. Ради него он готов и на любые преступления и на любые подвиги.
Что самое главное для женщины? Конечно, shopping.

Какой самый главный недостаток мужчины? Конечно, жадность.
Какой самый главный недостаток женщины? Кончено, расточительность.

Как совместить первое со вторым и при этом остаться джентльменом?
Конечно, повести свою даму в супермаркет одежды для мужчин, для женщин и для детей под названием Waikiki.
LC Waikiki — турецкая компания-ритейлер одежды для всей семьи. Торговая сеть компании состоит из 787 (!!!) магазинов в 36 (!!!) странах мира. Название компании происходит от гавайского пляжа Вайкики и заглавных букв словосочетания Les copains. Основана во Франции в 1985 году (!!!).
Недавно такие магазины появились и в Украине.
Я и жена заходили туда неоднократно. По прилету или приезду из Турции.
Первое впечатление такое: то, что не удалось продать Турции, привозят в Украину, умножая цену на 3 (три). На три.

Потому первым делом я повел своих гостей в турецкий супермаркет LC Waikiki ...
Учтите, что в эти дни я организовываю отдых и времяпрепровождение многих друзей и родственников - часть из них живет сейчас у меня в квартире, часть я поселил в отели от Кемера до Анталии.

Одна пара - типа "семейная пара". Ну: Вы поняли.
Я парню шепнул на ухо: "Не жлобся и одень свою даму с голову до ног!"
Он отшатнулся.
А я продолжил: Из-за жуткой инфляции, которой, как дубиной тут на одном забавном форуме махают специалисты по инфляции, тебе удастся одеть свою даму с ног до головы и даром, и бесплатно..."

Сказано-сделано... Дама в течение 1,5 час была реально одета с ног до головы, а джентльмен чувствовал себя настоящим джентльменом.
НЕ БУДУ РАССКАЗЫВАТЬ СКОЛЬКО ВЕЩЕЙ И ПО КАКОЙ ЦЕНЕ БЫЛО КУПЛЕНО ДАМЕ.
Не царское это дело. Точнее, не мужское,
Просто покажу, на что обратил внимание и скажу, что я купил себе...

Итак, одежда. Половина зала "Одежда для мужчин" украшена красными ценниками - это скидки.
Скажу сразу:
- средняя цена мужских футболок - 12-19 лир или 50-85 гривен.
- средняя цена мужских сорочек - 15-25 лир - это 65-100 гривен.
- средняя цена мужских джинсов - 40 лир (170 гривен), новая коллекция - если в джинсах что-то новое можно придумать - 60-70 лир (240-290 гривен).
Итак, выбираем, цены везде вроде видны...
Цены грубо умножайте примерно на "4" (четыре) - получите в гривнах.
Вот эта футболка - 13 лир... (53 гривны)
Зображення
Вот эта футболка - 9,99 лир (42 гривны).
Зображення
Вот джинсы - 20 лир (80 гривен).
Зображення
Вот джинсы - 25 лир (100 гривен).
Зображення
Вот шлепанцы - 12 лир (50 гривен)
Зображення
Вот отличные плавательные шорты - со встроенными плавками - 25 лир (100 гривен). Материал очень хороший.
Зображення
Зображення

Предвидя грозные взмахи руки: это не секонд-хенд и не барахолка.
Просто жуткая инфляция заставляет производителя повышать цены путем их снижения.

Правда, классная получилась фраза, может, когда-то в учебники её включат:
«Жуткая инфляция по турецкой лире, о которой так много, квалифицированно и уверенно пишут украинские экономисты, заставляет производителя повышать цены в Турции путём их снижения».

Скажу сразу: ничего этого я себе не купил. 15 футболок у меня есть. 20 джинсов у меня есть...
Вот, вот вот это куплю: пляжное полотенце - 5,99 лир - это 25 гривен - куплю, просто грех не купить.[/i]
Зображення
Я всегда, выйдя из моря, принимаю пресный душ. И вот и буду еще вытирать себя пляжным полотенцем из новых технологических материалов, а чего бы и нет...

Так, идем в отдел обуви.
Это уже не Вайкики.
Это другой магазин - ТОЛЬКО ОБУВЬ. Не буду рекламировать.
Тезисно:
- можно купить обувь (кроссовки) за 5 (пять) лир - это 20 гривен. Пару месяцев в ней точно проходите. Выглядит и стильно, и модно. А больше пары месяцев и не надо... 5 (пять) лир, не шучу. 20 гривен.
- средняя цена обуви нормальной - 40 лир - 170 гривен.
- обувь приличная дорогая брендовая, кожа - как правило 129 лир - примерно 500 гривен.
Что-то брендовое очень приличное - 130-200 лир.
Итак, выбираем обувь.
Цены грубо умножайте на "4" (четыре) - получите в гривнах.
Из-за жуткой инфляции цена на эти туфли увеличена со 189 лир до 149 лир.
Зображення
Из-за жуткой инфляции цена на эти туфли увеличена со 169 лир до 139 лир.
Зображення
Из-за жуткой инфляции цена на эти туфли увеличена со 149 лир до 119 лир.
Зображення
Из-за жуткой инфляции цена на эти туфли увеличена со 249 лир до 199 лир.
Зображення
Из-за жуткой инфляции цена на эти туфли увеличена со 175 лир до 160 лир.
Зображення

Мы купили кроссовки фирмы Converse. Дорого. 50 баксов.
Оформили Tax Free - оформляется с суммы покупки в 118 лир - на границе возвращается 18 процентов НДС.
Мелочь, а приятно...
"Инфля́ция (лат. inflatio «вздутие») — повышение общего уровня цен на товары и услуги на длительный срок. При инфляции на одну и ту же сумму ... "
Востаннє редагувалось akurt в Пон 24 вер, 2018 15:20, всього редагувалось 8 разів.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 24 вер, 2018 21:17

На тему гілки.
Все питають, навіщо я купив дачу на березі Середземного моря?
Відповідаю:
Для того, щоби в день повнолуння випити із друзяками трохе горілки.
Львівської...
Зображення
Зображення
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 25 вер, 2018 10:48

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

  akurt написав:Что самое главное для мужчины? Конечно, секс. Ради него он готов и на любые преступления и на любые подвиги.
Что самое главное для женщины? Конечно, shopping.

не факт, що саме так,
секс важливий для обох

до речі, для КХ, основе виділив тлустими літерами:
http://blog.penelopetrunk.com/2006/08/03/how-much-money-do-you-need-to-be-happy-hint-your-sex-life-matters-more/
And by social relations, most researchers mean sex — with one, consistent partner. So consider giving your career aspirations a little less weight than you give your aspirations for sex. For those of you who like a tangible goal, David Blanchflower, professor of economics at Dartmouth College says, “Going from sex once a month to sex once a week creates a big jump in happiness. And then the diminishing returns begin to set in.” He adds, to the joy of all who are underemployed, “It’s true that money impacts which person you marry, but money doesn’t impact the amount of sex you have.”

з того ж блогу, десь є посилання на дослідження,
що регулярний секс дає приблизно стільки задоволення, як і річний дохід у 50куе (в США), а стабільне проживання в сім"ї умовно варте річному доходу у 100куе.

Якось приблизно так, може там по іншому, але зміст +\- такий.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34861
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Сер 26 вер, 2018 09:40

Тема, звісно інтересна (про секс) і - до речі - відповідає темі форуму: НЕРУХОМІСТЬ.
Який же секс без нерухомості?

Вчора лежали на пляжі та про теє трохи говорили із "нашою", що живе тут вже років 6.
Заміжня за турком. Двоє діточок.
Сказала таку цікаву річ: в Туреччині цілі натовпи дівчат - слов"янського походження - у віці від 20 до 30 років.
Всі хочуть дуже дуже дуже і дуже вийти заміж за турка.
Та пані, з якою я спілкувався, так сказала: і високі, і стрункі, і красиві, і не дурочки, і знають по три мови... і заміж не беруть...

Ну, нехай. Мені заміж не треба.
Мені треба оплатити рахунок за воду.
Зображення
Останній раз платив 30 березня.
Тут така особливість:
- ви самі нікуди ніякі показники не передаєте.
- приходить інспектор із комп"ютером - вводить показники - сам роздруковує квитанцію відразу на весь будинок на місці.
- якщо рахунок за воду не перевищує 20 лір (85 гривень) - він не виставляється - мала сума. Дуже класно для тих, хто саме іноземець. Не живеш - нічого не платиш.
- Так ось - мені виставили рахунок - дати зазначено: з 30 березня по 25 вересня. Зазанчено і кінцеву дату оплати: 8 жовтня.
- спожито 18 кубічних метрів води.
- Рахунок виставлено на 28,16 ліри або приблизно 120 гривень.
Зображення
Таким чином: 1 куб. метр води - подача та відведення - 1,56 ліри або 6,80 гривень за кубічний метр.
Зверніть увагу на НДС на воду: 8 (вісім) відсотків. А не 20.

Ну ось, немає часу... треба рахунок за воду оплатити... на те дано 20 діб.
Якщо не оплачу за 20 діб - МОЖУТЬ відключити.
Зазвичай відключать, якщо борг перевищує 75 лір.

Ну ось, тепер треба випити свіжого гранатового соку...
Зображення
Зображення
Я зранку гуляю із собакою і за те маю нагороду: завжди зриваю із дерева 2-3-4 граната...
Сік треба випити...
Сочку глотнути...
Ковтнути сік...
Сочку....
Fresh...
Сік...
Зображення
Востаннє редагувалось akurt в Сер 26 вер, 2018 09:54, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 26 вер, 2018 09:54

  akurt написав:Тема, звісно інтересна (про секс) і - до речі - відповідає темі форуму: НЕРУХОМІСТЬ.
Який же секс без нерухомості?

Вчора лежали на пляжі та про теє трохи говорили із "нашою", що живе тут вже років 6.
Заміжня за турком. Двоє діточок.
Сказала таку цікаву річ: в Туреччині цілі натовпи дівчат - слов"янського походження - у віці від 20 до 30 років.
Всі хочуть дуже дуже дуже і дуже вийти заміж за турка.
Та пані, з якою я спілкувався, так сказала: і високі, і стрункі, і красиві, і не дурочки, і знають по три мови... і заміж не беруть...

Ну, нехай. Мені заміж не треба.
Мені треба оплатити рахунок за воду.
Зображення
Останній раз платив 30 березня.
Тут така особливість:
- ви самі нікуди ніякі показники не передаєте.
- приходить інспектор із комп"ютером - вводить показники - сам роздруковує квитанцію відразу на весь будинок на місці.
- якщо рахунок за воду не перевищує 20 лір (85 гривень) - він не виставляється - мала сума. Дуже класно для тих, хто саме іноземець. Не живеш - нічого не платиш.
- Так ось - мені виставили рахунок - дати зазначено: з 30 березня по 25 вересня. Зазанчено і кінцеву дату оплати: 8 жовтня.
- спожито 18 кубічних метрів води.
- Рахунок виставлено на 28,16 ліри або приблизно 120 гривень.
Зображення
Таким чином: 1 куб. метр води - подача та відведення - 1,56 ліри або 6,80 гривень за кубічний метр.
Зверніть увагу на НДС на воду: 8 (вісім) відсотків. А не 20.

Ну ось, немає часу... треба рахунок за воду оплатити... на те дано 20 діб.
Якщо не оплачу за 20 діб - МОЖУТЬ відключити.
Зазвичай відключать, якщо борг перевищує 75 лір.

Ну ось, тепер треба випити свіжого гранатового соку...
Зображення
Зображення
Я зранку гуляю із собакою і за те маю нагороду: завжди зриваю із дерева 2-3-4 граната...
Сік треба випити...
Сочку глотнути...
Ковтнути сік...
Сочку....
Fresh...
Сік...

Вообще 6 кубов, но это нюансы. 18лир 6 кубов ;) плюс 8% налог, плюс 6,3 что-то чего не вижу + 1,92 твердые отходы. Но это недалёкие бландинки так счета читают, а люди с калькулятором они другие ;)
stm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4866
З нами з: 04.03.15
Подякував: 72 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 209210211212213 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Бетон і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24798 16556479
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 кві, 2024 19:50
ihorkyiv
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 886, 887, 888
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8877 6932199
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 кві, 2024 19:38
stm
10012 6256924
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама