Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 700701702703704 ... 1129>
Повідомлення Додано: Нед 02 сер, 2020 19:04

:( і
  flyman написав:
  Trast написав:
  flyman написав:Це вже Трасту, він вирішив приймати турецьке піддаство.
Я РП на Туреччину не поміняв би.

Флай, навіщо громадянство і залежність?
І податки?
Акурт тут який рік пише?
В моєму випадку-
3 місяця Турція, 3 місяця Польша, розумьем?

ні, бо

  Trast написав:
  stm написав:Trast, диплом санэпидем службы надеюсь... Это ж какой опыт и багаж знаний в Турцию едет!!! Повезло Акурту! ))))))

Там треба все робити спочатку, але зарплатня буде однакова, що в Турції у лікаря, що в Польщі, тільки є одне але , якщо б я в Польшу не вклав, то був би вже громадянином Туреччини з відсоткотковою ставкою по ренту, як в Польщі.
Думай те, але не так, як в минулий раз!:)

І? Що викликало у вас запитання?
Чи ви якось слово " але" чи " то був би" десь між слов протринькали? :)
Думай те !
А ви в Істамбулі хоча б раз були?
Я був там раз 100, в пачпорті так моєму написано, ну може 97 разів, бо він закінчився, але це иісто надихає на все, немвж такого міста в ЕС, Барселона не попадає, Флоренція? Але це не можливо порівняти.
Флоренція, як жінка!
Trast
 
Повідомлень: 645
З нами з: 10.03.18
Подякував: 14 раз.
Подякували: 230 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 02 сер, 2020 20:02

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

Акурт, а ведь Флай аскет, может и в Италию в дом за 1€ поехать. И еда в Италии ИМХО вкуснее и полезнее.
И для Траста: смертность у итальянцев ещё меньше, чем у турков )))))
И возникает вопрос зачем платить больше?! )))
Востаннє редагувалось stm в Нед 02 сер, 2020 20:08, всього редагувалось 1 раз.
stm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4862
З нами з: 04.03.15
Подякував: 72 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 02 сер, 2020 20:07

https://sem40.co.il/print:page,1,321962 ... irusa.html
Sabah (Турция): йогурт и кефир защищают от коронавируса
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 02 сер, 2020 20:08

  San1t написав:Слышал, возможно ошибаюсь, что это положение уже отменили. Вы уверены, что до сих пор действует норма, что на человека должны быть в банке 500дол на месяц. И от этой суммы будет зависеть срок, на который выдадут ВНЖ???


Вы вроде как правы, но только формально:
- последние время действительно Миграционная службе жестко не требовала показать на счету 6000 долларов на человека на год.
- я продлевал себе на 2 года - то у меня на счетах лежали все же эти суммы и были Справки из банков.
- там такая еще ситуация: Миграционная служба принимает документы и если чего то не хватает, то нужно донести в течение 30-и дней, иначе отказ. Взять в течение 30 дней откуда то 2х6000 долларов - согласитесь проблема.
Потому в их ситуации этот вопрос имел принципиальное значение: иметь запас денег.

Я вероятно буду помогать им подавать Заявление на ВНЖ - попробуем подать СРАЗУ на 2 года (обычно поджат на год, потом продление).

х х х
Добавка к части 10:
Вчер в Анталию прилетели их друзья - киевляне - будут снимать жилье на год и оформлять ВНЖ по аренде квартиры.
Написали мне (цитата): "Мы в Анталии. Можем на днях встретиться.. а то сало ждёт!)))"
(Я заказывал кусочек сала).
Я ответил:
- Я на авто часто езжу - могу куда-то подскочить
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 02 сер, 2020 20:35

  stm написав:Акурт, а ведь Флай аскет, может и в Италию в дом за 1€ поехать. И еда в Италии ИМХО вкуснее и полезнее.
И для Траста: смертность у итальянцев ещё меньше, чем у турков )))))
И возникает вопрос зачем платить больше?! )))

Ви гугліть - вся інфа там є, Італія все по демографії і ще більш корупційна країна ніж наша, але з вами дискутувати не буду, я вас знаю , як затичку, почитав вас вам вже в темі короновірусу, не ображайтесь, будь ласка!
Але ви там,після Фрізу і Лада на третьому місці по загонялову в корону!
У мене до вас питання- ви від всього цього, ні, від тої брудні, яку тутай вивалили, стали щасливою?
Можете відповісти?
Думаю, що відповісти не зможете
, але, як завжди дурню зліпите-така трагедія є у копіпастов :)
Востаннє редагувалось Trast в Нед 02 сер, 2020 20:39, всього редагувалось 1 раз.
Trast
 
Повідомлень: 645
З нами з: 10.03.18
Подякував: 14 раз.
Подякували: 230 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 02 сер, 2020 20:39

  Trast написав:
  stm написав:Акурт, а ведь Флай аскет, может и в Италию в дом за 1€ поехать. И еда в Италии ИМХО вкуснее и полезнее.
И для Траста: смертность у итальянцев ещё меньше, чем у турков )))))
И возникает вопрос зачем платить больше?! )))

Ви гугліть - вся інфа там є, Італія все по дксографії і ще більш корупціцна країна ніж наша, але з вами дискутувати не буду, я вас знаю , як затичку, почитав вас вам вже в темі короноаірусу, ви там,після Фризу і Лада на третьому иісці по загонялову!
У мене до вас питання- ви від всього цього, ні, від тої брудні, яку тутац вивалили, стали щасливою?
Можете відповісти?
Думаю, що відповісте, але, як завжди дурню-така трагедія є у копіпастов :)

Учитель каюсь за всё )))))))
PS: как эгоцентрик я буду лучше стараться, хочу первое место, а не почётное третье ;)
stm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4862
З нами з: 04.03.15
Подякував: 72 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 02 сер, 2020 20:46

  stm написав:
  Trast написав:
  stm написав:Акурт, а ведь Флай аскет, может и в Италию в дом за 1€ поехать. И еда в Италии ИМХО вкуснее и полезнее.
И для Траста: смертность у итальянцев ещё меньше, чем у турков )))))
И возникает вопрос зачем платить больше?! )))

Ви гугліть - вся інфа там є, Італія все по дксографії і ще більш корупціцна країна ніж наша, але з вами дискутувати не буду, я вас знаю , як затичку, почитав вас вам вже в темі короноаірусу, ви там,після Фризу і Лада на третьому иісці по загонялову!
У мене до вас питання- ви від всього цього, ні, від тої брудні, яку тутац вивалили, стали щасливою?
Можете відповісти?
Думаю, що відповісте, але, як завжди дурню-така трагедія є у копіпастов :)

Учитель каюсь за всё )))))
....
Тобто відповіді не маєш?
Та я і не сумнівався!
Якщо хочеш перше місто, то заходь на сайти охорони здоров'я Італії, Туреччини і України і наведи нам тут графіки по летальним випадкам тільки по цим країнам за перше півріччя цього року в порівнянні з минулим по кожній країні.
Час пішов....
А потім поговоремо, якщо завдання виконаєшь.
Востаннє редагувалось Trast в Нед 02 сер, 2020 23:49, всього редагувалось 2 разів.
Trast
 
Повідомлень: 645
З нами з: 10.03.18
Подякував: 14 раз.
Подякували: 230 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 02 сер, 2020 20:49

В Італії - вілла за 1 ойро на березі моря - то реально круто.
Треба їхати.

Дивлюся посадку Драгона та відкоркував віскі Бурбон - думка спала в голову - почекайте - як це 1 ойро - вілла - а що він вклав в першу з трьох "кавалірок" в Києві 215 000 гривень даремно?
Там вже винонроб найнятий чекає на гроші... Вже черга орендарів стоїть, тримаючи в руках 3 000 гривень...
Так можна зруйнувати всі розрахуники магістра за напрямом 051 Економіка.
Будьте обережні порадами!
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9627
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 03 сер, 2020 00:04

  stm написав:Акурт, а ведь Флай аскет, может и в Италию в дом за 1€ поехать. И еда в Италии ИМХО вкуснее и полезнее.
И для Траста: смертность у итальянцев ещё меньше, чем у турков )))))
И возникает вопрос зачем платить больше?! )))


Да зачем попусту тратитить кровно заработанный евро..Нужно прямо ехать в Испанию,проследить за любым домом или квартирой,откуда выйдут хозяева-самовольно занять жилье,послать хозяев по местным законам на йух,когда вернутся и жить припеваючи :D Причем можно дома и квартиры менять на любой вкус по нескольку раз в год. Летающий человек-дарю бесплатный бизнес план!Не нужно ничего покупать,копить,ремонтировать.Сразу-опа и все мечты сбылись.Какая Польша,какая Турция,какой Киев с кавалирками! Вила на Коста Брава,в Лорет Де Мар-вот наш уровень! :wink:
osafly
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1638
З нами з: 29.05.14
Подякував: 117 раз.
Подякували: 494 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 03 сер, 2020 00:30

osafly
я бы тоже лучше в Махмутларе каком-нибудь взял, чем в жпнях Анталии. Море 400м, вид из окна на море, бассик. Да, вход в воду похуже, скучнее зимой, но каждый раз через мегаполис дуть на море или прогуляться на набережку не захочется. 3+1 - это там что детей столько? Вся идея жизни у моря теряется, с таким успехом в Анкаре можно было поселиться.
San
Аватар користувача
 
Повідомлень: 33504
З нами з: 08.04.08
Подякував: 2332 раз.
Подякували: 2612 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 700701702703704 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Bolt і 7 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 886, 887, 888
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8872 6931302
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 кві, 2024 13:13
cherchiltank
24797 16554939
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 кві, 2024 13:10
cherchiltank
10012 6256470
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама