! Петиція ! Як забезпечити житлом молоду сім'ю.

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 1415161718 ... 32>
Повідомлення Додано: Сер 23 тра, 2018 19:12

Re: ! Петиція ! Як забезпечити житлом молоду сім'ю.

Долярчик написав:Від роботи - коні дохнуть! :D :mrgreen:


100% на одній лише роботі багато не заробиш)))

Я сам часто в шоці від таких питань люжей, але дякувати Дональду хоч не обзиває ))
v_chalapchiy
 
Повідомлень: 87
З нами з: 01.02.17
Подякував: 9 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 23 тра, 2018 19:30

  v_chalapchiy написав:Роблю в офісі, посада хороша, тому і маю час, заробляю теж не погано, більше як пропонував один з коментаторів в таксі.
Людина яка заявляє що заробляє більше 25000 грн в місяць( в моєму бізнес плані звучала така сума) на не пильній роботі в офісі потребує щоб їй надавали ще й пільги при купівлі житла?
Це який сюрреалізм.
В будівництві середня зарплата 10 000 грн/місяць і це в дощ/сніг, під сонцем чи на висоті....
А тут якийсь штемп ще й вважає що йому ці люди щось винні?

Шановний, ти або швиденько пиши що ти щось переплутав і в тебе мінімалка, або тікай з гілки поки в тебе не тільки я тапки кидаю.

Це якийсь маразм
Мати в 3 рази вищу ніж середня по державі і ще хотіти пільги отримувати.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 23 тра, 2018 23:23

Re: ! Петиція ! Як забезпечити житлом молоду сім'ю.

budivelnik написав:
  v_chalapchiy написав:Роблю в офісі, посада хороша, тому і маю час, заробляю теж не погано, більше як пропонував один з коментаторів в таксі.
Людина яка заявляє що заробляє більше 25000 грн в місяць( в моєму бізнес плані звучала така сума) на не пильній роботі в офісі потребує щоб їй надавали ще й пільги при купівлі житла?
Це який сюрреалізм.
В будівництві середня зарплата 10 000 грн/місяць і це в дощ/сніг, під сонцем чи на висоті....
А тут якийсь штемп ще й вважає що йому ці люди щось винні?

Шановний, ти або швиденько пиши що ти щось переплутав і в тебе мінімалка, або тікай з гілки поки в тебе не тільки я тапки кидаю.

Це якийсь маразм
Мати в 3 рази вищу ніж середня по державі і ще хотіти пільги отримувати.
Ну будемо об'єктивні, на 25000 грн доходів теж не розгуляєшся, особливо для купівлі нерухомості. Хоча при великому бажанні і відповідному самообмеженні цілком можливо назбирати на щось у ТОП-5 і навіть Києві
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34799
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Чет 24 тра, 2018 08:32

  Faceless написав:Ну будемо об'єктивні, на 25000 грн доходів теж не розгуляєшся, особливо для купівлі нерухомості. Хоча при великому бажанні і відповідному самообмеженні цілком можливо назбирати на щось у ТОП-5 і навіть Києві
Пільги це допомога від багатих до бідних
Якщо в людини зарплата в 3 рази перевищує середню по Державі, то по відношенню до неї 90% бідні і тільки 10% багаті
Тоді з кого брати і кому варто передавати кошти на допомогу?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 24 тра, 2018 12:05

Re: ! Петиція ! Як забезпечити житлом молоду сім'ю.

Дотримуйтесь теми й культури спілкування. Усі.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34799
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Чет 24 тра, 2018 12:10

Re: ! Петиція ! Як забезпечити житлом молоду сім'ю.

Жалко що модератор видалив мій останній пост..
Де я писав про те що проблема в тому що люди замість того щоб знайти спільне рішення ображають один одного...

Зате на мою скаргу про те що один з коментаторів ображає мене і мою сім'ю, про алкоголь, мені відмовили!
v_chalapchiy
 
Повідомлень: 87
З нами з: 01.02.17
Подякував: 9 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 24 тра, 2018 12:23

  v_chalapchiy написав:Жалко що модератор видалив мій останній пост..
Де я писав про те що проблема в тому що люди замість того щоб знайти спільне рішення ображають один одного...

Зате на мою скаргу про те що один з коментаторів ображає мене і мою сім'ю, про алкоголь, мені відмовили!


Розкажіть, що таке житло у Вашому розумінні. Чим молоду сім'ю забезпечувати? Перелік всіх суттєвих характеристик.
Первый
 
Повідомлень: 16845
З нами з: 27.10.09
Подякував: 235 раз.
Подякували: 2383 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 24 тра, 2018 12:30

  Первый написав:Розкажіть що таке житло у Вашому розумінні. Чим молоду сім'ю забезпечувати. Перелік всіх суттєвих характеристик.


Цікаве питання)) Житло це там де можна жити.

Але я думаю Ви запитали трохи не про це, якщо Вас цікавить норми житлові на сім'ю відповідно до мої петиції(я сподіваюсь ви її прочитали), то всі норми є на сайті фонду який описаний в петиції.

Якщо я щось не вірно відповів, прошу задати більш конкретні питання, або Ви дайте відповідь що таке "житло" у Вашому розумінні і я скажу чим наші думки схожі а чим відрізняються.
v_chalapchiy
 
Повідомлень: 87
З нами з: 01.02.17
Подякував: 9 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 24 тра, 2018 12:36

  v_chalapchiy написав:
  Первый написав:Розкажіть що таке житло у Вашому розумінні. Чим молоду сім'ю забезпечувати. Перелік всіх суттєвих характеристик.


Цікаве питання)) Житло це там де можна жити.

Але я думаю Ви запитали трохи не про це, якщо Вас цікавить норми житлові на сім'ю відповідно до мої петиції(я сподіваюсь ви її прочитали), то всі норми є на сайті фонду який описаний в петиції.

Якщо я щось не вірно відповів, прошу задати більш конкретні питання, або Ви дайте відповідь що таке "житло" у Вашому розумінні і я скажу чим наші думки схожі а чим відрізняються.

Питання дуже конкретне. Ви ж писали петицію. І Я впевнений що наділили у себе в уяві житло певними характеристиками.
Наприклад,
В цьому можна жити.
Це
Норм?

https://m.olx.ua/uk/obyavlenie/hata-v-s ... zhAB8.html
Первый
 
Повідомлень: 16845
З нами з: 27.10.09
Подякував: 235 раз.
Подякували: 2383 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 24 тра, 2018 12:43

  Первый написав:Наприклад,
В цьому можна жити.
Це
Норм?

https://m.olx.ua/uk/obyavlenie/hata-v-s ... zhAB8.html


Якщо прямо відповідати на Ваше питання - то можна, є люди які живуть під відкритим небом, і це не жарт!!! А проблема! :(

Я вже відповів на 2-е Ваше запитання але не розумію до чого вони, можете конкретизувати з посиланням на петицію ?
v_chalapchiy
 
Повідомлень: 87
З нами з: 01.02.17
Подякував: 9 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 1415161718 ... 32>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Міста з найдорожчим житлом
R2 » Нед 22 січ, 2017 00:14
1 2834
Переглянути останнє повідомлення
Нед 22 січ, 2017 00:14
tigr-uu
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама