! Петиція ! Як забезпечити житлом молоду сім'ю.

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 1920212223 ... 32>
Повідомлення Додано: Нед 30 вер, 2018 10:30

Re: ! Петиція ! Як забезпечити житлом молоду сім'ю.

  Долярчик написав:Я зовсім не проти платити податок в 5%, коли б досягнув тої "нижньої планки статку"...

Для кого-то может быть ваш достаток покажется хорошим. Получаете больше минималки? Значит делитесь своей зарплатой с теми, кто получает минималку. Вот, например, у вас зарплата 4500 гривен, а у кого-то всего 3723 грн, почему бы, вам, со своей зарплаты, не отдать часть денег тому, кто живёт хуже вас, всего лишь какие-то 5% или 225 гривен?
safonovstanislav
 
Повідомлень: 3471
З нами з: 10.05.14
Подякував: 375 раз.
Подякували: 642 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 30 вер, 2018 10:42

тільки для тих, хто старається!-б'ється, як риба об лід!

  Gastarbaiter написав:А в чем проблема для молодой семьи собирать на свое жилье? Откладывать, брать вначале что-то маленькое в пригороде, потом уже, когда не нужно платить аренду, собирать на что-то побольше и т.д.
Или молодой семье нужно сразу большую и в центре?

.... ну от що це за "холостяцкі" думки? :D
- це холостяк собі може так думати/комбінувати/скирдувати...
- а молода сім'я, особливо якщо їм по 20-25р і з дитиною(бо без дітей під цю нашу "соціальну віртуалку" не підпадають :) )
- не всі можуть відкласти в місяць сотню-другу баксів!
- бо:
...все йде на орендовану квартиру/комуналь/їжу/одяг/медицину і т. д.
...а жити з батьками - не варіант, бо рідко, яка сім'я може вижити(як Я :D ), а переважно сім'ї розпадаються/деградують...
...і не всі можуть нормально(хоч впахують, як воли) заробляти(так само, як не всі можуть бути здоровими), бо тоді всі б були багаті і здорові! :D
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 30 вер, 2018 10:51

  safonovstanislav написав:
  Долярчик написав:Я зовсім не проти платити податок в 5%, коли б досягнув тої "нижньої планки статку"...

Для кого-то может быть ваш достаток покажется хорошим. Получаете больше минималки? Значит делитесь своей зарплатой с теми, кто получает минималку. Вот, например, у вас зарплата 4500 гривен, а у кого-то всего 3723 грн, почему бы, вам, со своей зарплаты, не отдать часть денег тому, кто живёт хуже вас, всего лишь какие-то 5% или 225 гривен?

... от тому Я кажу, що має бути "нижня планка статку"(50, а краще 100тис.дол на особу), до якої людина НЕ рахується "багатою"!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 30 вер, 2018 11:26

  Долярчик написав:
  safonovstanislav написав:
  Долярчик написав:Я зовсім не проти платити податок в 5%, коли б досягнув тої "нижньої планки статку"...

Для кого-то может быть ваш достаток покажется хорошим. Получаете больше минималки? Значит делитесь своей зарплатой с теми, кто получает минималку. Вот, например, у вас зарплата 4500 гривен, а у кого-то всего 3723 грн, почему бы, вам, со своей зарплаты, не отдать часть денег тому, кто живёт хуже вас, всего лишь какие-то 5% или 225 гривен?

... от тому Я кажу, що має бути "нижня планка статку"(50, а краще 100тис.дол на особу), до якої людина НЕ рахується "багатою"!

А зачем ставить так много? Получаешь больше 2000 грн в месяц на человека, значит живёшь лучше других. Помоги тем, кто работает за минималку.
safonovstanislav
 
Повідомлень: 3471
З нами з: 10.05.14
Подякував: 375 раз.
Подякували: 642 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 30 вер, 2018 12:18

  Долярчик написав:
  budivelnik написав:2 Скільки людей раз в рік купують щось на 50 000 ? Відповідь не проста , але пофантазувати можна що нехай 200 000 осіб ( або 500 000 осіб )

...от тут ти затупив і далі все пішло не правильно))
- це не треба купляти "раз в рік", а як прийняли б такий закон, то тоді перевіряє "певна структура" всіх статки і фіксує!
п. с. 2.
....і Я зовсім не проти платити податок в 5%, коли б досягнув тої "нижньої
Я ж казав - двійочник з математики
1 Купив ти щось чи продав - в тебе баланс не зміниться. Як було статків на 100 000 так і залишилось , просто було 50000 в банку і квартира на 50000 , а стало дві квартири на 50000 кожна , тобто сума власності все одно 100000
2 Я все життя працював , склав 100 000 і згідно з твоїм планом - далі я працювати не зобовязаний , бо щомісяця повинен буду віддавати по 420 доларів , адже кожна копійка зарорблена мною понад 100000 - зобовязує мене сплатити твоїх 5% податку , а це 5000 в рік.
3 Якщо операція з майном не проводилась - як визначити його вартість у масштабах України ? Одна і та сама квартира/машина/завод можуть відрізнятись в ціні на порядок в різні періоди часу
4 А ще можна трешовий варіант
Отримав в спадок долярчик хату в селі. Загальна власність долярчика виросла вище 100000 , і виникає в нього обовязок платити по 420 доларів в місяць , і при цьому від плат він втікнути не може , бо якщо навіть продасть - то все одно у володінні буде мати більше 100000....
5 І останнє - працював працювавдолярчик , накопичив неліквіду в себе в будочці на 1000000 - і те що ці велозапчастини не продаються- нікого не цікавить - плати долярчик по 420 доларів в місяць...

Як варіанти?
А все тому що треба думати правильною частиною тіла, а не тою на якій сидиш.
Так що спочатку ази економіки освой- а вже потім лізь з пропозиціями.

ПС
Долярчик форумний троль з адміністрації , які просто розігріває відвідуваність , заради отримування грошей від показів реклами.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27429
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 30 вер, 2018 13:16

  Долярчик написав:.... ну от що це за "холостяцкі" думки? :D
- це холостяк собі може так думати/комбінувати/скирдувати...
- а молода сім'я, особливо якщо їм по 20-25р і з дитиною(бо без дітей під цю нашу "соціальну віртуалку" не підпадають :) )
- не всі можуть відкласти в місяць сотню-другу баксів!
- бо:
...все йде на орендовану квартиру/комуналь/їжу/одяг/медицину і т. д.
...а жити з батьками - не варіант, бо рідко, яка сім'я може вижити(як Я :D ), а переважно сім'ї розпадаються/деградують...
...і не всі можуть нормально(хоч впахують, як воли) заробляти(так само, як не всі можуть бути здоровими), бо тоді всі б були багаті і здорові! :D

Но ведь это молодая семья! Молодые люди, в основном, еще не страдают от болячек. А прежде чем заводить ребенка нужно трезво оценивать свои финансовые возможности.
Если брать для примера Киев, то молодая семья с доходом пусть даже 25 000 может не тратить 10-12 тыс. на аренду на Позняках или Оболони, а снять жилье в пригороде за 4-5 тыс. и скирдовать разницу.
Но ведь это ж надо время тратить каждый день на дорогу, в боулинг вечером не выйдешь, на набережной не потусишь. Да и вообще, друзья не поймут. Конечно, проще требовать от государства решения своих вопросов.
Реально молодой человек, работающий на минималку, это или лентяй, или имеет какие-то серьезные ограничения по здоровью (что, согласитесь, встречается редко). А в провинции зарплаты не киевские. Ну так там и цены на жилье тоже не киевские.
Все такие бедные, такие бедные, а в маршрутках через одного с айфонами сидят.
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3190
З нами з: 26.02.18
Подякував: 671 раз.
Подякували: 535 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 30 вер, 2018 15:02

Re: ! Петиція ! Як забезпечити житлом молоду сім'ю.

Мизантрóп написав:https://www.facebook.com/v.chalapchiy/posts/844053325781218

Зображення

троещина...
Круто, а где это ещё остались такие автоматы? Или то музей?
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34803
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Нед 30 вер, 2018 15:05

Re: ! Петиція ! Як забезпечити житлом молоду сім'ю.

Долярчик написав:
  Faceless написав:З якого переляку 50 тис долярів стало ознакою високого достатку?

... ну ж для кого Я писав в попередньому дописі великими бувами НАПРИКЛАД!!! -???? - і ще дописав, що це у ВР мають вирішити/вирахувати, чи то має бути 50....80.....чи 100тис. дол. на одну особу! - де буде діяти МІНІМАЛЬНИЙ податок в 5%(тут теж можна і 3% зробити - це все треба вираховувати, щоб +/- було ближче до реальності)
  Faceless написав:І от уявимо ситуацію: умовний фахівець працював з десяток років, економив, назбирав для сім'ї на невеличку квартиру, недороге авто (не б***), зробив ремонт. І раптом він вже підпадає під "багатих", хто має ще додатково 5% платити всіляким ледарям і жебракам, що хочуть халяви

... і тут знову Ваш "умовний" не підпадає під оподаткування, так як він купив "для сім'ї", а це мінімум ділиться на нього і жінку :D
... і можливо, дійсно, там треба підняти планку до 80 чи 100тис.дол "маєтку" на одну особу :D...... - бо це мене будівельник трохи "збив з пантелику", записавши мене до "багатих" людей :D - і Я собі подумав, раз Я - "багатий", але моя сім'я легко/спокійно вкладається в ту умовну суму 100тис.(на мене 50тис. і на жінку 50тис. - дитину неповнолітню не рахуємо) - тому Я і запропонував НАПРИКЛАД 50тис.дол. на ОДНУ особу! - Я ж типу "багач" по будудівельника мірках! :mrgreen:

.... а так, справді, більш реальна сума на ОДНУ особу була б 100тис.дол. "маєтку" неоподаткованого, а далі, вибачте... - заробляєте більше - поділіться з малоімущими, які в більшості випадках, теж працюють, як воли....


Це принципово неправильно, всі ці планки і додаткові податки з тих, хто заробив. Ви фактично створюєте ситуацію, за якої саме заробляти стає менш вигідно, бо можна ж чекати подачок - це політика взрощення люмпенів.
Це політика взрощення бюрократії і корупції, бо знов хтось типу має регулярно дивитися "у кого ще є гроші", нові структури, чинуші, нові шляхи корупції.
Це принципово несправедливо, бо ті, хто працює і сам заробив на нерухомість, у гіршому положенні за тих, хто просто чекає подачок.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34803
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Нед 30 вер, 2018 16:03

... та не обсохне рука дающому©

  budivelnik написав:Долярчик форумний троль з адміністрації , які просто розігріває відвідуваність , заради отримування грошей від показів реклами.

... почну з кінця:
- ой, розкусив так розкусив)).... просто, хоч бери та й нік міняй))
  budivelnik написав:1 Купив ти щось чи продав - в тебе баланс не зміниться. Як було статків на 100 000 так і залишилось , просто було 50000 в банку і квартира на 50000 , а стало дві квартири на 50000 кожна , тобто сума власності все одно 100000

....не показуй з себе валянка більшого, ніж ти є насправді! ))
... тут і дитина здогадається, що ти захочеш вспороти матрас і щось "на ліві гроші" купити собі якусь дорогу цяцьку... - а так, зась! (або сиди на своїх "лівозароблених/або хабарях" грошах зашитих в матрасі, або "засвічуй" їх і плати податок! )
  budivelnik написав:2 Я все життя працював , склав 100 000 і згідно з твоїм планом - далі я працювати не зобовязаний , бо щомісяця повинен буду віддавати по 420 доларів , адже кожна копійка зарорблена мною понад 100000 - зобовязує мене сплатити твоїх 5% податку , а це 5000 в рік.

... якщо це на сім'ю, то ти не підпадаєш під оподаткування, а якщо це на кожного члена сім'ї, - тут вибачай, це вже явно "наростає жирок", який трохи треба підчикрижити.....
(ну і скупердяй же ти поділитись 5%! з тими, які ще важче за тебе працють, але просто їм "так не виходить", як тобі? - не в кожного є певні зв'язки, чи родичі, які ДУУУУУЖЕ допомагають у житті, незалежно, працюєш ти кожен день по 8-10год.,чи через день по 4-5год. )
  budivelnik написав:3 Якщо операція з майном не проводилась - як визначити його вартість у масштабах України ? Одна і та сама квартира/машина/завод можуть відрізнятись в ціні на порядок в різні періоди часу

- має бути "певна структура"/комісія, яка це все оцінить...... - а оцінювати можна дуже просто: якщо це річ, типу автівки, чи холодильника - все, що старішше, НАПРИКЛАД, двох років - оцінювати за пів ціни від нового аналога на моменті, - якщо більше 10р. - то 20% від вартості нової речі на моменті(тут, як бачиш, Я б зробив би поблажку для таких скряг, як будівельники))))
  budivelnik написав:4 А ще можна трешовий варіант
Отримав в спадок долярчик хату в селі. Загальна власність долярчика виросла вище 100000 , і виникає в нього обовязок платити по 420 доларів в місяць , і при цьому від плат він втікнути не може , бо якщо навіть продасть - то все одно у володінні буде мати більше 100000....

.... так, - це ж додаток до статку, а якщо продати не вдається, навіть за мінімальну ціну, - тоді пиши відмову від тої хати, або плати в казну щороку!
  budivelnik написав:5 І останнє - працював працювавдолярчик , накопичив неліквіду в себе в будочці на 1000000 - і те що ці велозапчастини не продаються- нікого не цікавить - плати долярчик по 420 доларів в місяць...

... знову дивись попередні пункти:
...товар "старий" буде оцінюватись за 50 чи 20% від аналога нового товару, - і теж, якщо не хочеш платити, - порозпродуй "за що дадуть", або пороздавай задаремно! ))

п.с.
...і можна для початку поставити на "нижню планку" 1% чи 3%, а не 5%(а там подивитись.... чи піднімати вище)

п. с. 2
- тут же видно неозброєним оком, що Я хочу, в ПЕРШУ ЧЕРГУ, щоб тих, які набрали хабарів/накрали мільйони дол. - їх в першу чергу заставити хоч в такий спосіб повернути накрадене у тих же пересічних(через різні схеми/тендери/відмивання/хабарі... і т. п.)
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 30 вер, 2018 16:25

Re: ! Петиція ! Як забезпечити житлом молоду сім'ю.

  Долярчик написав:... тут і дитина здогадається, що ти захочеш вспороти матрас і щось "на ліві гроші" купити собі якусь дорогу цяцьку... - а так, зась! (або сиди на своїх "лівозароблених/або хабарях" грошах зашитих в матрасі, або "засвічуй" їх і плати податок! )

Для владельцев левых денег, специально написан криминальный кодекс и открыты тюрьмы для содержания этих людей. Зачем что-то выдумывать?
safonovstanislav
 
Повідомлень: 3471
З нами з: 10.05.14
Подякував: 375 раз.
Подякували: 642 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 1920212223 ... 32>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Міста з найдорожчим житлом
R2 » Нед 22 січ, 2017 00:14
1 2839
Переглянути останнє повідомлення
Нед 22 січ, 2017 00:14
tigr-uu
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама