Ринок ОВДП

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок цінних паперів, аналітика фондового ринку, покупка і продаж акцій, котирування і дивіденди, а також акції-неліквіди. Інтернет-трейдинг на фондовій біржі і брокерські послуги.
  #<1 ... 337338339340341 ... 609>
Повідомлення Додано: Сер 06 лип, 2022 09:24

  adj написав:хто далі буде купляти гривневі ОВДП, у мене враження що мінфін виграє війну з НБУ і курс все таки будуть відпускати, в такому випадку який сенс брати 9-11% гривневі ОВДП?

Друге питання чому НБУ не відпускає курс, хоча б і плавно, вони і так спалюють мільярди в тиждень, невже у них є надія/розрахунки що далі ситуація покращиться і тоді буде краще відпускати ніж зараз?

Ця невизначеність дуже погана, бо і запозичення тормозяться, і мінфін не збирає потенційні гроші в бюджет через ПВД на імпорт, та ще й імпорт субсидує той же НБУ. В чому сенс і де здоровий глузд? Я більше на стороні мінфіну, тому що мінфін на стороні держави, якщо він свої зобов'язання не виконає перед військовими наприклад то це шляпа, а якщо НБУ поступиться то дуже неприємно, але пристосуватись якось можна.

Не знаю чи сюди заходять люди які спілкуються з керівництвом НБУ, але було б цікаво почути їх думку. Заради чого ця війна (з мінфіном) і яка її мета?


25 это временное явище, ничего из него а-ля "поднимем ставки овдп" не следует и следовать не должно
cohan
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6498
З нами з: 27.09.19
Подякував: 112 раз.
Подякували: 535 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 06 лип, 2022 20:50

  cohan написав:
  adj написав:хто далі буде купляти гривневі ОВДП, у мене враження що мінфін виграє війну з НБУ і курс все таки будуть відпускати, в такому випадку який сенс брати 9-11% гривневі ОВДП?

Друге питання чому НБУ не відпускає курс, хоча б і плавно, вони і так спалюють мільярди в тиждень, невже у них є надія/розрахунки що далі ситуація покращиться і тоді буде краще відпускати ніж зараз?

Ця невизначеність дуже погана, бо і запозичення тормозяться, і мінфін не збирає потенційні гроші в бюджет через ПВД на імпорт, та ще й імпорт субсидує той же НБУ. В чому сенс і де здоровий глузд? Я більше на стороні мінфіну, тому що мінфін на стороні держави, якщо він свої зобов'язання не виконає перед військовими наприклад то це шляпа, а якщо НБУ поступиться то дуже неприємно, але пристосуватись якось можна.

Не знаю чи сюди заходять люди які спілкуються з керівництвом НБУ, але було б цікаво почути їх думку. Заради чого ця війна (з мінфіном) і яка її мета?


25 это временное явище, ничего из него а-ля "поднимем ставки овдп" не следует и следовать не должно


А що постійне? Ясно що нбу хотів таким чином дати можливість гривні пересидіти в гривні а не в шиткоінах і валюті що душило (і душить) ЗВР.

У них не вийшло, який далі план, я не розумію. Банки вже самі карточний курс "відпустили". Дожились.
adj
 
Повідомлень: 617
З нами з: 08.04.22
Подякував: 79 раз.
Подякували: 170 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 06 лип, 2022 21:04

Re: Рынок ОВГЗ

  adj написав:У них не вийшло, який далі план, я не розумію. Банки вже самі карточний курс "відпустили". Дожились.

самі-не-самі
ПБ як не як держбанк, тому установка явно спущена зверху, отже присутня якась координація-план

усі решту банків підглядають за ПБ
greenozon
 
Повідомлень: 16194
З нами з: 01.06.14
Подякував: 426 раз.
Подякували: 1595 раз.
 
Профіль
1
1
3
Повідомлення Додано: Сер 06 лип, 2022 21:19

  greenozon написав:
  adj написав:У них не вийшло, який далі план, я не розумію. Банки вже самі карточний курс "відпустили". Дожились.

самі-не-самі
ПБ як не як держбанк, тому установка явно спущена зверху, отже присутня якась координація-план

усі решту банків підглядають за ПБ


ну очевидно что план отпустить везде, но палка же о двух концах
может что-то с налогами придумают, чтобы ввозимое не совсем уж до небес дорожало
может просто замерЯют как и что
cohan
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6498
З нами з: 27.09.19
Подякував: 112 раз.
Подякували: 535 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 06 лип, 2022 21:32

Re: Рынок ОВГЗ

  cohan написав:может что-то с налогами придумают

Та що там думати:
КИРИЛО ШЕВЧЕНКО
Зробити це можна шляхом підвищення податків на споживання, імпорт, активи, ренту. https://www.epravda.com.ua/columns/2022/07/6/688893/
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6642
З нами з: 19.04.12
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1020 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 06 лип, 2022 21:34

  greenozon написав:
  adj написав:У них не вийшло, який далі план, я не розумію. Банки вже самі карточний курс "відпустили". Дожились.

самі-не-самі
ПБ як не як держбанк, тому установка явно спущена зверху, отже присутня якась координація-план

усі решту банків підглядають за ПБ


Власник банку Мін. фін. Який мені здається веде більш державницьку політику ніж НБУ, яке ніби не розуміє що в країні війна і через його "тормоза" будуть конкретні проблеми з бюджетом.
adj
 
Повідомлень: 617
З нами з: 08.04.22
Подякував: 79 раз.
Подякували: 170 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 09 лип, 2022 12:12

Усі докупили бумаг, банки акуратно сплавляють
Зображення
greenozon
 
Повідомлень: 16194
З нами з: 01.06.14
Подякував: 426 раз.
Подякували: 1595 раз.
 
Профіль
1
1
3
Повідомлення Додано: Суб 09 лип, 2022 13:50

Re: Рынок ОВГЗ

  greenozon написав:Усі докупили бумаг, банки акуратно сплавляють

Шооо, думаєте, що з осені НБУ поверне ставку на 10..12%?
Amethyst
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5320
З нами з: 05.05.21
Подякував: 404 раз.
Подякували: 1019 раз.
 
Профіль
1
1
9
Повідомлення Додано: Суб 09 лип, 2022 18:13

Ставку повысят чтобы связать гривну
St/2
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11210
З нами з: 02.09.08
Подякував: 675 раз.
Подякували: 1696 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 09 лип, 2022 19:21

Re: Рынок ОВГЗ

Радник Зеленського Олег Устенко:
Чи треба буде ще додатково збільшувати облікову ставку?...
А потім подивитися, якщо інфляція не приборкується до рівня 15%, тоді знову переходити до відповідних заходів і знову збільшувати ставку, але вже не так драматично, з 25 її можна буде підняти до 30%.
https://www.rbc.ua/ukr/news/sovetnik-ze ... 98038.html

Ну то що впаде куча банків при такій ставці, а відповідно постраждають купа людей і довіра до БСУ, то, напевно, не важливо.
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6642
З нами з: 19.04.12
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1020 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 337338339340341 ... 609>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
ОВДП Покрокова інструкція 1 ... 5, 6, 7
sinowi » Пон 19 кві, 2021 14:17
62 82710
Переглянути останнє повідомлення
Вів 10 тра, 2022 15:21
V2
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама