В Україні збільшився рівень бідності

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1234
Повідомлення Додано: П'ят 21 вер, 2018 17:23

  otg написав: Ну здесь сказочку рассказываете. Кто купил квартиру не может претендовать на субсидию. Таковы правила. А на сайт мне не надо заходить, я заходил в саму социальную службу. По виду очень хорошо можно определить кто что из себя представляет.

А вы проверьте.
Расскажу тайну, только никому не говорите, у нас насколько добрый народ, что квартиры дарят незнакомым людям, представляете. У нас в стране квартиры не покупают их принимают в дар. А субсидию также можно оформить после покупки квартиры, ведь какие траты были в прошлых периодах соцслужбу не интересуют.
И приведу слова galex с этого форума:
"...Для конкретики візьмемо Оболонську набережну, де полюбляють жити політики, зірки шоу-бізнесу та іншого роду селебрітіз. За адресою Оболонська набережна, 1 знаходяться два новобуди преміум-класу. В народі їх називають "Парусами". Однокімнатна квартира на 62 кв.м без оздоблення тут коштує $130 тис.

Зустрічаються оголошення про продаж чотирьох кімнатних квартир за $300-400 тис. Є й зовсім супер-дорогі варіанти – шестикімнатна квартира за $1,3 млн.

Так от, за даними Реєстру субсидіантів, дев'ять квартир в цих двох будинках отримували субсидії. З них три – отримують досі.

Поряд з "Парусами" знаходиться ЖК "Парк Стоун" (Героїв Сталінграда, 2Д). Це дешевший об'єкт нерухомості, ніж попередній, але все одно досить дорогий. Тут продають квартири по $2 тис. за квадратний метр.

Субсидії в цьому будинку отримували 15 сімей. Наразі на цій адресі – сім діючих субсидій.

На Оболонській набережній знаходиться ще один елітний ЖК, де проживає чимало субсидіантів. Мова про житловий комплекс "Оазис", який налічує більше десяти будинків. Трикімнатна квартира тут коштує від $200 тис....."
cannabis_ua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2857
З нами з: 27.02.09
Подякував: 238 раз.
Подякували: 585 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 22 вер, 2018 11:21

  cannabis_ua написав:
  otg написав: Ну здесь сказочку рассказываете. Кто купил квартиру не может претендовать на субсидию. Таковы правила. А на сайт мне не надо заходить, я заходил в саму социальную службу. По виду очень хорошо можно определить кто что из себя представляет.

А вы проверьте.
Расскажу тайну, только никому не говорите, у нас насколько добрый народ, что квартиры дарят незнакомым людям, представляете. У нас в стране квартиры не покупают их принимают в дар. А субсидию также можно оформить после покупки квартиры, ведь какие траты были в прошлых периодах соцслужбу не интересуют.
И приведу слова galex с этого форума:
"...Для конкретики візьмемо Оболонську набережну, де полюбляють жити політики, зірки шоу-бізнесу та іншого роду селебрітіз. За адресою Оболонська набережна, 1 знаходяться два новобуди преміум-класу. В народі їх називають "Парусами". Однокімнатна квартира на 62 кв.м без оздоблення тут коштує $130 тис.

Зустрічаються оголошення про продаж чотирьох кімнатних квартир за $300-400 тис. Є й зовсім супер-дорогі варіанти – шестикімнатна квартира за $1,3 млн.

Так от, за даними Реєстру субсидіантів, дев'ять квартир в цих двох будинках отримували субсидії. З них три – отримують досі.

Поряд з "Парусами" знаходиться ЖК "Парк Стоун" (Героїв Сталінграда, 2Д). Це дешевший об'єкт нерухомості, ніж попередній, але все одно досить дорогий. Тут продають квартири по $2 тис. за квадратний метр.

Субсидії в цьому будинку отримували 15 сімей. Наразі на цій адресі – сім діючих субсидій.

На Оболонській набережній знаходиться ще один елітний ЖК, де проживає чимало субсидіантів. Мова про житловий комплекс "Оазис", який налічує більше десяти будинків. Трикімнатна квартира тут коштує від $200 тис....."
Мы вроде как на разных языках с Вами говорим. Я же не сказал что тех кто имеет достаточный доход и оформил субсидию нет. Конечно есть, но их мизер. Прочитайте мои посты выше и проанализируйте укладывается в тот процент что я озвучил данные по вашему любимому, тому или иному, дому? Но еще раз при нынешней системе это закономерно, по другому здесь ни как не будет. Вы же не предлагаете как можно решить по др. что б такого не было. Я выше предлагал, но пока есть как есть и по др. здесь ни как.
otg
 
Заблокований
Повідомлень: 3448
З нами з: 14.08.16
Подякував: 45 раз.
Подякували: 212 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 22 вер, 2018 11:25

  sequence написав:
  otg написав:Ну здесь сказочку рассказываете. Кто купил квартиру не может претендовать на субсидию. Таковы правила. А на сайт мне не надо заходить, я заходил в саму социальную службу. По виду очень хорошо можно определить кто что из себя представляет.
Много чести - сказки вам рассказывать. А как вам ситуация с подаренной в новострое квартире горадминистрацией вдове участника АТО? это только один из вариантов - если видели прессу, люди в "Парусе" субсидии получают, а там квартиры сдавали сравнительно недавно
:) Ну странные Вы. Еще что то придумайте. Есть какие то частные случаи, но речь про массовость. Важно др. Так или иначе даже нынешняя система хоть и частично, но решает проблему. Пусть криво и неуклюже, с побочными бэдами, но решает.
otg
 
Заблокований
Повідомлень: 3448
З нами з: 14.08.16
Подякував: 45 раз.
Подякували: 212 раз.
 
Профіль
  #<1234
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
4 1293
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 кві, 2024 18:14
Moneta
4 940
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 кві, 2024 17:21
Moneta
2 952
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 12:35
vitaliiangel
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама
cron